Pierre Arthes Paris, Waterproof Eyeliner

Pierre Arthes Paris, Waterproof Eyeliner

Kredki do oczu w dość pospolitych, ale ładnych odcieniach, niestety wodoodporne, co jest przyczyną ciężkiego rozprowadzania, ponieważ są dość twarde i ciężko zrobić nimi ładną i równą kresę.

Cena: 10 zł

nostalgicznie...

Czemu nostalgicznie? Bo to była pierwsza kredka, której używałam. Kupiłam wtedy ciemny szary odcień :> Trwałość dobra, opakowanie dobre (łatwo się temperuje), produkt wydajny. Ponadto łatwo kreskę można rozetrzeć i cieszyć się zamglonym spojrzeniem. Czy coś.

Generalnie dobry produkt w dobrej cenie.

Używam tego produktu od: pięć lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

klasyk

moja pierwsza kredka :)
jak dla mnie bardzo dobra, używałam czarnej, brązowych, błękitnej, białej... ;P
Rzeczywiście cięzko się rozprowadzają, ale za to przeżyją jesienną ulewę :)
Jak dla mnie świetne kredki za niewielką cenę

Używam tego produktu od: ok. 10 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

przyzwyczajenie :D

kupuje ją w moim sklepiku kosmetycznym i strasznie jestem do niej przyzwyczajona, jakoś żadna inna mi nie odpowiada ta jest najlepsza i koniec! :]

plusy
-idealna twardość, w sam raz
-dobrze się rozciera i współgra z innymi kosmetykami
-nie rozmazuje mi się
nie odbija na powiece
-no i cena

minusy
-pól gwiazdki za kolor, czarna jest dobra na co dzień, albo do makijażu nie wymagającego bardzo mocnej czerni, gdy takiej potrzebuje muszę sięgnąć po inną

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: nawet nie wiem, ale z 10

Konturowanie Smashbox

Dobra

Trwała, choć cały dzień nietknięta nie wytrwa. Jednak wystarczy jedna delikatna poprawka aby wszystko było jak należy. Bardzo wydajna. O średniej twardości, dzięki czemu łatwo się aplikuje ale nie rozmazuje.
Niestety nie sprawdza się trochę na górnej powiece, gdyż odbija się nad powieką.
Intensywne barwy. Posiadam kolor czarny i niebieski (14).

Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

zdecydowanie lepsza od znanych marek!

Używam tej kredki już od kilku lat i moim zdaniem nie ma lepszej od niej. Próbowałam kredek z różnych znanych i mniej znanych, tańszych i droższych firm oraz marek jak np.: Soraya, MissSporty, Avon, Lovely, Wibo, jednak żadna z nich nie spełniła moich oczekiwań. Zawsze wracałam, a teraz już nie odchodzę od tej.

Zalety:
-bardzo miękka dzięki czemu łatwo się nakłada
-łatwo zmywalna płynem do demakijażu lub kremem
-ładny, głęboki kolor (używam czarnej)
-cena
-nie podrażnia oka

Wady:
-gdy użyje się jej zbyt dużo, zostawia czarne ślady w kącikach oczu
-dostępna jedynie w małych, osiedlowych drogeriach
Mimo to i tak jest moim numerem jeden.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

jedyna...

Jest po 23:00, pisząc tę recenzję postanowiłam spojrzeć w lustro. Makijaż wykonany rano o godzinie 9:30. Cienie rozmazane, prawie niewidoczne, skruszony tusz, starty puder a ona wciąż na swoim miejscu idealnie czarna, praktycznie nienaruszona...

Przyznaję, zdradziłam wielokrotnie, ale z powodu braku dostępności. Od lat wierna, do wycofania produkcji :)

Moja pierwsza i jedyna

Romans z tą kredką zaczęłam bardzo dawno, dostałam ją od mamy.
Szczerze myślałam, że to badziew bo okazało się, że kosztowała tylko 5 zł, więc szczerze niczego się po niej specjalnego nie spodziewałam...

Z drugiej strony nie miałam porównania bo to była moja pierwsza kredka.
Dziś, po tym czasie i po kilku kredkach mogę powiedziec, że to było coś.

Kredka jest bardzo tania i dostępna chyba tylko w małych drogeriach. W Rossamannie ani w niczym takim jej jeszcze nie widziałam.

Kredka ma bardzo czarny odcień, na powiece wygląda jak prawdziwy czarny, a nie np szary. Można zastosowac kredkę na mokro, wtedy efekt koloru będzie bardziej głęboki.

Kredka jest miękka, a jeśli tak chcemy i ją przytemperujemy to będzie z ostrą końcówką, która można precyzyjnie narysowac kreskę. Przy tym też nie jest twarda.
Nie jest zbyt trwała, szybko się ściera. Szczególnie pod wpływem wilgoci i po prostu po kilku godzinach..
No i bardzo często zbiera się w koncikach oczu w postaci czarnych grudek :(

Mimo tej małej trwałości mam wielki sentyment do tej kredki. Uważam, że jest doskonała.
Używałam jej codziennie.
Efekt był taki jaki chciałam - wyraźny ;)
Precyzyjna i w miarę trwała.
Dla mnie przez wiele lat nie zastąpiona

Polecam.

Miałam do czynienia z wieloma kredkami, jak zapewne nie jedna z Was.
Używam kredki w kolorze czarnym.

Jest to na prawdę czarny kolor, intensywny czego nie można zawsze powiedzieć o innych kredkach w takim kolorze.

Przeważnie są wyblakłe i słabo widoczne. Ta kredka dobrze się trzyma, ale po kilku godzinach poprawiam makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Doskonała

Używam tej kredki już bardzo długo. Mam kolor czarny. Jest bardzo wydajna. 1 wystarczyła mi na 4 lata, ale ja nie stosuje jej jako eyeliner tylko jako kredkę do oczu.Ładnie się rozprowadza, długo się utrzymuje, czasem zostawia czarne ślady w kącikach oczu ale to zależy jak się ją nałoży. Polecam

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2giej

jedna z lepszych

kredkę czarną nabyłam za złotych 7 z hakiem

+ odcień naprawdę CZARNY, nawet po kilku godzinach nie występuje efekt szarości jak w przypadku większości czarnych kredek

+ ładnie się struga, rysik się nie łamie

+ ani za twarda, ani za miękka, wręcz idealna pod tym kątem, można nią pociągnąć zarówno cienkie, jak i grubsze kredki, nawet na wewnętrznej powiece

+ cena

+/- dostępność produktu
+/- trwałość kredki, na wewnętrznej powiece do 30 minut, zbiera się w kącikach oka, na zewnetrznej do 3 godzin

- zbiera się w oku
- jest średnio wydajna
- Przede wszystkim, odbija się pod łukiem brwiowym i za to DUŻY MINUS

generalnie kredka jest calkiem ok jak na cenę. Czy kupię następną nie wiem, szukam cały czas takiej, której dam pięć gwiazdek

Używam tego produktu od:kilka dni

Super!

Jest jedyną kredką jaką uwielbiam! Natrafiłam na nią kilka dobrych lat temu i do dziś jej uzywam :) jestem bardzo z niej zadowolona. Wybór kolorów duży, trzyma się super. Jak dla mnie doskonała! No i starcza na długo :)

Idealna :D

Używam czarnej kredki z tej serii i jestem wręcz zachwycona nią! Dałam jedyne 6,50 a efekt jest po prostu rewelacyjny :D Kredka baaardzo długo się trzyma na oku wystarczy jedna - dwie poprawki co kilka godzin. Jest intensywnie czarna a nie siwa jak w przypadku innych kredek jakie kupowałam (niby czarne). Mój numer 1 wśród kredek :D

Używam tego produktu od: 1,5 roku