Instant Sun, Waterproof Eye Shimmer (Wodoodporne cienie do powiek)

Instant Sun, Waterproof Eye Shimmer (Wodoodporne cienie do powiek)

Powieki lśnią perłowym blaskiem słonecznych promieni. Nawet po kąpieli Twój makijaż wygląda nieskazitelnie - wodoodporna, trwała receptura z witaminami E i C to idealne rozwiązanie na lato. Dostępne w dwóch kolorach.

Skład: cyclomethicone, polyethylene, isostearyl isostearate, trimethylolpropane triisostearate , diisostearyl malate, trimethylsiloxysilicate, silica, polybutene, lecithin, tocopherol, ascorbyl palmitate, citric acid, ci 77019 (mica), ci 77491 (iron oxides), ci 77891 (titanium dioxide), ci 77499 (iron oxide

2,5 g

extraaa kollor!!!

Jeju po raz pierwszy w życiu znalazłam kolor cienia do powiek w którym wyglądam naprawdę w porządku!!!

Mam odcień Lazy days-- jest dla mnie po prostu boski, używam tej kredki do zaznaczania głębi oka, w górnej części powieki!!! i jest to odcień o jaki mi chodziło!!
Pomimo że nie lubię kosmetyków Oriflame tak tą kredkę kupiłabym ponownie jeżeli bym ją gdzieś znalazła jeszcze.

zalety:
-- trwała- jest naprawdę wodoodporna ale nie tępa do nakładania
--łatwa w aplikacji- pomalowanie nią zajmuje mi dosłownie minutę!!! a raczej nie jestem zręczną makijażystką ;)

wady:
-- ciężka w temperowaniu- trzeba uważać żeby jej nie złamać, jest raczej miękka wiec pewnie z tąd ten problem

Ale kolor: Lazy Days jest po prostu dla mnie stworzony

Używam tego produktu od: jakiś 3 lat
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

nieee

po pierwsze kolor w katalogu byl dużo ciemniejszy. po drugie ta kredka nie da się zastrugać bo się niesamowicie kruszy. po trzecie -rzeczywiście wodoodporna, jednak bardzo nierówno się nakłada. kolorki są za delikatne i prawie ich nie widaćpod koniec dnia oczki troche mnie od nich pieką.

genialny

rewelacja---wodoodporny jak najbardziej, niesamowicie wydajny, maleńki-w sam raz do damskiej torebki, nie spływa z buzi, czasem tylko jakieś 3 brokaciki przykleja się do policzkamam złotawy kolor i jak dla mnie mógłby być ciut mocniejszy, ale to rzecz gustu.... tak czy inaczej polecam do zakupu, bo to jeden z moich lepszych kosmetyków :D

Manicure - pastelowe paski

Bardzo dobre!

Używałam koloru tego, co na zdjęciu w zgłoszeniu - jest bardzo ładny, delikatny, ma przyjemny odcień złotawy
z minusów:
troszkę nierównomiernie rozprowazda się po powiece
kiedy dotknie się palcem zostaje kilka złotych okruszków, ale cień cały czas jest na oku
ale jest rzeczywiście wodoodporny - po całym dniu chodzenia po upalnej Wenecji, a potem jeszcze kąpieli tkwił nieprzerwanie na oku i nie zbierał się w załamaniach
po prostu bardzo fajny cień :)