KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 47% osób
    Zoe_Zebra
    20 sierpnia 2022 o 22:09
    2 / 5
    Obietnice o długotrwałości tej pomadki można włożyć między bajki
    Jako fanka pomadek lubię mieć ich wiele, niezależnie od ceny, bo czasami nawet za niedużą kwotę uda mi się znaleźć w drogerii przysłowiową perełkę. Pomadka Lovely o nazwie Color Wear Long Lasting zakupiona przeze mnie w drogerii Rossmann kosztowała ok. 10 zł i z założenia miała to być pomadka długotrwała o intensywnym kolorze. Kupiłam wariant kolorystyczny nr 3 (jasny chłodny róż). Opakowanie pomadki jest tak plastikowe, że aż strach. Plastikowa obudowa kredki przywodzi mi na myśl woskowe kredki w obudowach, z których korzysta mój 3-letni synek. Sprawia ona, że kosmetyk wydaje tandetny. Dalej niestety nie jest lepiej. Skuwka jest wykonana z tak kiepskiej jakości plastiku, że po kilkunastu zamknięciach pomadki pojawiają się wzdłuż jej długości pęknięcia. Wiadomo więc, że długiego użytkowania ta skuwka po prostu nie wytrzyma. Z mechanizmem wykręcania nie miałam problemów. Największą zaletą tej pomadki jest to, że nie trzeba jej temperować. Kolor nr 3 ładnie współgrał z moim chłodnym odcieniem skóry i był kropką nad i dla delikatnych makijaży, które robię sobie zazwyczaj w bardzo gorące dni. Pomadka nie wpływa negatywnie na kondycję ust i nie czuć go na ustach, natomiast dość szybko się ściera. Pigmentacja nie jest najgorsza, ale mogłoby być lepiej. Jednym słowem obietnice dotyczące jej długotrwałości można niestety między bajki włożyć... Mam ogromny dylemat, jak powinnam ocenić tę pomadkę. Z jednej strony dosyć subtelny, ale ładny kolor i komfort noszenia. Z drugiej bardzo częsta konieczność reaplikacji w związku z jej szybkim ścieraniem się. No i to tandetnie plastikowe opakowanie. Jeśli ktoś ma cierpliwość do nakładania pomadki co godzinę, niech spróbuje. Ja takiej cierpliwości nie mam, co więcej nadwątlają ją skutecznie nowe pęknięcia powstające na skuwce. Jestem pewna, że więcej po tę pomadkę nie sięgnę. W tej cenie można dostać coś lepszego, co nie będzie pękać i "posiedzi" na ustach trochę dłużej.
    Używa produktu od:kilka miesięcy

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ann9555
    29 września 2019 o 22:58
    Nie zachwyca
    Pomadka ma przyjemną konsystencję. Pigmentacja nie zachwyca. Pierwsza warstwa nie pokryje nam idealnie ust. Przy małych ustach ciężko jest je obrysować. Nie da się z nią precyzyjnie pracować. Odbija się, ale przy takim wykończeniu to normalne. Nie jest zbyt trwała.
    Używa produktu od:rok lub dłużej

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Madeleine987
    28 września 2020 o 15:01
    3 / 5
    Lasting to ona nie jest, bo jest bardzo nietrwałe, ale tak całkiem spoko.
    Lubię proste i szybkie rozwiązania. Potrzebowałam szybkiego mazidełka do ust i tak zakupiłam w Rossmannie tą pomadkę w kredce od Lovely. Cena jak na jakość to ok. Nie można się przyczepić i bez rewelacji. Ma sporo ona wad ale i zalety tego produktu jestem wstanie wymienić.
    Zalety:
    • + Forma wykręcanej kredki
    • + Szybko się aplikuje
    • + Ładne kolory
    • + Ładna poświata błysku
    • + Kredka się nie łamie i nie mięknie w cieple
    • + Nie wysusza ust
    • + Ładnie wygładza usta, wyglądają na zdrowe
    • + Cena
    • + Dostępność
    Wady:
    • - Trwałość (!)
    • - Zjada się szybko
    • - Znika z ust
    • - Potrafi się rozlać po za kontur ust
    • - Po jakimś czasie zaczyna brzydko wyglądać na ustach
    • - Opakowanie, wieczko się łamie i trudną ją brać ze sobą do torebki
    • - Efekt lepienia lekki
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Miroku
    15 sierpnia 2022 o 18:38
    Opakowanie do poprawki!
    Jak w tytule-opakowanie jest słabe i trąci tandetą. Mechanizm wysuwania często się zacina, skuwka szybko pęka, całe opakowanie także bardzo się rysuje i niszczy(a w moim zamyśle pomadka miała być lekką szminką na co dzień do torebki), no i sam sztyft jest luźno obsadzony w środku. Efekt? Bardzo szybko mi się połamał w opakowaniu na kilka części uniemożliwiając dalsze użytkowanie. A szkoda dla mnie, bo sama pomadka mi przypadła do gustu. Przede wszystkim-kolor. 4 to twarzowa brudna czerwień, bardzo naturalna i subtelna na co dzień-świetnie się w niej czułam, do tego pasuje niemalże do wszystkiego. Wykończenie klasyczne, czyli lekko wilgotne. Chociaż sama pomadka w sztyfcie jest twarda to na ustach rozprowadza się gładko i równo. Nie podkreśla suchych skórek ani nie wysusza ust, nosi się lekko oraz komfortowo. Z racji swojej lekkości nie jest porażająco trwała-bez jedzenia oraz picia 2 godziny, ale ściera się równo, nie migruje poza kontur ust i cały czas wygląda schludnie. A, i jeszcze jedno-pachnie jak kredka świecowa :D (ale mi jakoś taki zapach nie uprzykrzał używania tej pomadki)
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Netili
    7 czerwca 2022 o 14:57
    1 / 5
    Słaba
    Zakupiłam ją z ciekawości a także zachęcona ceną, mój odcień to nr 2 pomadka bardzo szybko się ściera nie wytrzymuje nawet dwóch godzin, o piciu i jedzeniu już nie wspomnę bo wtedy całkiem ona znika, kolor nie jest napewno matowy, raczej taki jaskrawy bardziej bym powiedziała że taki tandetny róż jak przy tanich szminkach, ponad to źle się ją nakłada bo produkt ten jest za szeroki jak na usta i wtedy nie raz zdarzyło mi się wyjść po za kontur ust, moim zdaniem powinien być to cienki pisak, co do zapachu jest on bardzo chemiczny czuć że to bardzo tani kosmetyk, już więcej napewno go nie kupię, nie polecam.
    Zalety:
    • Brak
    Wady:
    • Trwałość
    • Kolor
    • Zapach
    Używa produktu od:miesiąc

9 osób uznało tą opinię za pomocną