Too Faced, Sweethearts Blush (Wypiekany róż w kształcie serca)

Too Faced, Sweethearts Blush (Wypiekany róż w kształcie serca)

Pojemność 5,6 g

Wypiekany róż w kształcie serca, występuje w 3 wersjach - Peach Beach, Candy Glow i Something about Berry. Każda składa się z 3 odcieni, nadających skórze świeży wygląd i rozświetlając ją subtelnym blaskiem.

Bardzo dobry

Bardzo dobry róż. Trwały - trzyma się cały dzien bez poprawek. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami. Piękny kolor. No i śliczne opakowanie. Drobinki rozświetlające nienachalne, raczej robią delikatny efekt, ale same w sobie pozostają niewidoczne.

peach beach

Peach beach dostalam w prezencie. Jestem z niego mega zadowolona. Zaxwyczaj uzywam bronzera i na to troche jasnorozowego róźu i ten blush jest super. Ma trzy odcienie lekko brazujacy,rozowy i rozswietlacz. Wlasciwie to produkt 2w1, moze stanowic brazer wykonczony rozem a moze byc rózem wykonczonym rozswietlaczem. Wg mnie produkt sztandarowy tej marki. Ostatnio w sephorze widzialam tez inny odcien i tez chcialabym go miec taki brzoskwiniowy..opakowanie sliczne,na prezent super i milo go miec w swojej kosmetyczce. Jest mega wydajny i wysokiej jakosci. Peach beach jest swietnym delikatnym odcieniem na lato,nie zrobi plam. Chyba kupie tez ten drugi :D

Candy Glow

Ten róż podobał mi się od dawna, a kiedy trafił do polskiej Sephory postanowiłam sprawić sobie prezent i go sobie zakupić.

+ urocze opakowanie
+ baaaardzo wydajny
+ trzy odcienie, których można używać oddzielnie, można tez razem
+ nadaje policzkom błysk i kolor
+ odejmuje lat, zwłaszcza cerom poszarzałym
+ produkt 2 w 1, jest jednocześnie i różem i rozświetlaczem

Jestem z niego bardzo zadowolona, choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to kosmetyk dla każdego. Pomijam już kwestię ceny, ale np. cery tłuste, czy z duża ilością blizn potrądzikowych, rozszerzonymi porami nie będą z niego zadowolone.

Piękny!

Jedne z moich ulubionych róży. Pekinie sie dopasowują i dają naturalny glow. Są tak śliczne,że w zasadzie każdy z kolorów mógłby zagościć na mojej toaletce. Dla niezdecydowanych polecam kolor brąz-z rożnem- w efekcie dają kolor herbaciany. W delikatny sposób podkreśla kości policzkowe bez efektu świnki piggy. Raczej nie posłuży do konturowania (kolory sa zbyt harmonijce),ale usunie zmęczenie nada wypoczęty wyraz twarzy. Ten produkt powinny wybierać dojrzale buzie oraz palaczki,bo świetnie usunie zmęczenie z twarzy.

Lubię go

Pisząc recenzje kosmetyków Too Faced podkreslam za kazdym razem, że jestem wielką fanką ich produktów.
Ten róż również przypadł mi do gustu.
Pięknie podkreśla kości policzkowe nadając im kolor i blask.
Świetna pigmantacja i trwałośc.
Warty przetestowania.
Ja testowałam go kilkakrotnie w perfumerii, nie zakupię tylko dlatego, że w moich zbiorach jest już kilka róży, które muszę zużyć, ale na pewno podczas uzupełniania zapasów wezmę ten róż pod uwagę.

Używam tego produktu od: kilka testów w perfumerii
Ilość zużytych opakowań: nie posiadam osobiście