Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Drzewo Cade'

Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Drzewo Cade'

Żel pod prysznic Le Petit Marseillais z jałowcem i paprocią 'Drzewo Cade' (Gel Douche 'Bois de Cade et Fougere'). Formuła 3 w 1 delikatnie oczyszcza skórę ciała, twarzy oraz włosy. Po prysznicu skóra pozostaje odświeżona i nawilżona, włosy wzmocnione, a lekka i łatwa do spłukiwania piana uwalnia drzewny zapach dla miłośników intensywnych nut.
Jałowiec, popularny w Prowansji, jest ceniony za swój pachnący drzewem zapach. Olejek z jałowca posiada właściwości antyseptyczne i odkażające. Paproć znana jest z pełnych świeżości liści.
Jak wszystkie żele pod prysznic Le Petit Marseillais zawiera naturalne składniki, ma neutralne pH dla skóry, nie testowany na zwierzętach.

fajny zapach

Świeży, nieduszący zapach wystarczający na długo. Dodatkowo cena ok. ;)

Z ekstraktem z drzewa cedrowego.
Z delikatnym kompleksem nawilżającym.
Pielęgnuje i odświeża.
Orientalno-drzewny zapach.
Optymalne odświeżenie i pielęgnacja męskiej skóry.

Zapach prawdziwego twardziela

Kobietki jeśli lubicie macho w stylu Daniela Craiga z Casino Royale to ten produkt zdecydowanie powinien znaleźć sie na waszej liście.
Zacznijmy od tego, że NIE SPOTKAŁAM drugiego takiego zapachu, w żadnym produkcie dla mężczyzn. To jest t o - meskie cięzkie drzewne perfumy zamknięte w zelu pod prysznic. Zapach jest głęboki, nieco dymny, drzewny, na pewno nie jest to tani leśny śmierdziuszek, albo sportowy zel, który facet ma w torbie z gaciami z siłowni. O nie! TAK powinien pachnieć facet, dymem drogiego cygara, aromatem whisky, nutami ambry i zamszu. i to wszystko ja czuję w tej kompozycji.

PS. tak podbieram go swojemu facetowi :) hihi i was zachecam do spróbowania

Męski intensywny zapach.

Żel przyjemnie i męsko pachnie, jego woń jest tak samo intensywna podczas korzystania z produktu jak i utrzymuje się przez cały dzień. Zapach jałowca i paproci nie każdemu może przypaść do gustu jednak u mojego mężczyzny zdał egzamin pod każdym względem. Jedną z największych zalet jest długotrwałe uczucie nawilżenia skóry. Uważam że wydajność mogłaby być większa . Natomiast ogólnie produkt oceniam pozytywnie . Na pewno do niego wrócimy.

Świetny żel!

Żel pod prysznic pięknie pachnie, a co ważne, zapach utrzymuje się jeszcze dłuuuuugo po kąpieli. Wspaniale oczyszcza skórę nie podrażniając jej, a przy tym nawilża. Zdecydowanie zakupię ponownie!

ODMŁADZAJĄCE ZABIEGI NA TWARZ BOTOKS I KWAS HIALURONOWY

Przepiękny,męski zapach.

Żel pod prysznic o cedrowym zapachu ,bardzo przypadł do gustu mojemu mężowi.Stwierdzil,że jest bardzo wydajny ,dobrze się pieni,ma wspaniały ,męski i długo trwający zapach.Bardzo chętnie chce wypróbować kolejnych z tej serii.Do polecenia!

Ciekawy, męski żel pod prysznic!

Żel bardzo ładnie pachnie i jak na żel pod prysznic długo utrzymuje swój zapach na skórze. Jest wydajny i ma męskie, ale ciekawe opakowanie.Dobrze myje i nie wysusza skóry.

Le Petit Marseiliais Żel pod prysznic 3w1 Drzewo Cade

Zaczynając może od zewnątrz najpierw o opakowaniu kilka słów. Mimo ze jest duże jest bardzo poręczne. Dobrze trzema się je w dłoni i nie wyślizguje się dzięki wypustkom na bokach butelki. Kolorystyka dla mnie jak najbardziej na plus. Jednoznacznie kojarzy się z mężczyzną. Sam żel powalił mnie zapachem. Mocny, zdecydowany, kojarzący się z silnym, zdecydowanym, przystojnym mężczyzną. Zapach od początku przypadł do gustu zarówno mnie jak i mojemu facetowi. Świetne jest to że jeden produkt możemy wykorzystać do mycia ciała, twarzy i włosów. Pozostaje na skórze ten piękny zapach na długo i to jest dla mnie dużym plusem. Fajnie nawilża skórę, nie pozostawia uczucia ściągnięcia na twarzy. Włosy też fajnie się po nim układają. Ogólna moja ocena 5+. Bardzo fajny produkt , godny polecenia.

Świeże połączenie

Samo opakowanie wygląda bardzo zachęcająco - ładne połączenie, ciemnych odcieni z grafiką. Żel ma bardzo energetyzujący zapach, jest dosyć ostry, jednak w żaden sposób nie przytłacza. Dobrze dobrany duet jałowca z paprocią zapewnia, świeży, męski zapach. Żel ma odpowiednią konsystencję, która dobrze się pieni. Już niewielka ilość doskonale oczyszcza i odświeża ciało. Łatwo się spłukuje, a dodatkowym plusem jest to, że zapach nie wietrzeje po kilku minutach. Ciało pozostaje miękkie w dotyku na długo. Jesteśmy na tak!

Zaskoczenie

Żel pod prysznic ma bardzo mocny zapach, moim daniem jest to duży plus, jednak niektórym może to nie odpowiadać. Zapach ten utrzymuje sie na ciele przez conajmniej 10 godzin. Żel nie pozostawia uczucia wysuszenia na skórze, a dobrze usuwa np. ślady po długopisie. Żel nie wysusza także włosów, gdy użyłam go jako szamponu nie musiałam potem używać odżywki - włosy były miękkie i łatwe do rozczesania.

Żel pod prysznic

Mężczyzna był bardzo zadowolony, szczególnie do gustu przypadł mu zapach. Dobrze się pieni i spłukuje, z włosami też radzi sobie bardzo dobrze. Ogólnie bardzo polecam.

LE PETIT MARSEILLAIS - DRZEWO CADE - dobre rozwiązanie dla mężczyzn.

Żel LE PETIT MARSEILLAIS - DRZEWO CADE jest niezwykle wydajny, świetnie się pieni, a co bardzo ważne skóra po jego użyciu jest nawilżona i pachnąca niczym po użyciu dobrej perfumy. Mój mąż był pod dużym wrażeniem żelu. Bardzo podobało mu si, że żelem mógł umyć także włosy :). Myślę, że najlepszą reklamą są pytania znajomych dotyczące perfum męża, w przypadku, gdy w danym dniu żadnych nie stosował :) :) :).

Mrr..

Bardzo fajny żel, zapach pobudzający, świeży, w sam raz na poranny prysznic. Pieni się nie najgorzej więc wydajność jest ok. Mogę przyznać że przyjemnie się go stosuje. Wygląd opakowania też oceniam na +.

Le Petit Marseillais Cade

Mój partner ma ogromną przyjemność testować nowy żel Le Petit Marseillais i jest tym produktem zachwycony. Żel ma idealną konsystencję, poręczne i bardzo męskie opakowanie, doskonale pielęgnuje skórę i pozostawia na ciele niesamowity zapach. Dla niego to nowa jakość w pielęgnacji, dla mnie - możliwość rozkoszowania się delikatnym ciałem i upajania fantastycznym zapachem :) Dziękujemy za możliwość testowania.