Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Drzewo Cade'

Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 'Drzewo Cade'

Żel pod prysznic Le Petit Marseillais z jałowcem i paprocią 'Drzewo Cade' (Gel Douche 'Bois de Cade et Fougere'). Formuła 3 w 1 delikatnie oczyszcza skórę ciała, twarzy oraz włosy. Po prysznicu skóra pozostaje odświeżona i nawilżona, włosy wzmocnione, a lekka i łatwa do spłukiwania piana uwalnia drzewny zapach dla miłośników intensywnych nut.
Jałowiec, popularny w Prowansji, jest ceniony za swój pachnący drzewem zapach. Olejek z jałowca posiada właściwości antyseptyczne i odkażające. Paproć znana jest z pełnych świeżości liści.
Jak wszystkie żele pod prysznic Le Petit Marseillais zawiera naturalne składniki, ma neutralne pH dla skóry, nie testowany na zwierzętach.

Męski zapach, który trwa

Żel pachnie po prostu męską, jest to zapach zdecydowany, o mocnych , wyraznych nutach. Dość wydajny, zapach pozostaje na skórze przez kilka godzin, dobrze oczyszcza skórę. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Mój mąż lubi go, choć dla mnie zapach jest trochę za ostry, Ogólnie polecam, typowy męski zapach ukryty w żelu. Duży plus za brak podraznień i za to,że nie wysusza skóry.

Zapach

Le Petit Marseillais,męski żel pod prysznic o zapachu drzewa cade i paproci.
Kosmetyk należy do mojego brata,który jest z niego zadowolony.
Żel jest zamknięty w plastikowej,poręcznej butelce o pojemności 250 ml.
Posiada przyjemny,męski i drzewny aromat.
Konsystencja jest żelowa,dzięki temu kosmetyk dobrze się nakłada i pieni.
Przyjemnie oczyszcza skórę i nawilża skórę.

Bez efektu

Trochę się boję... Tyle plusów i zachwytów a mnie nie urzekl.
Sam zapach jest dość specyficzny i ciężki podczas mycia, męski ale miły dla damskiego nosa, więc śmiało można go dzielić na dwójkę :) utrzymuje się chwilę na skórze.
Zapach jest ciepły ale mi się nie podoba. Jest duszacy i ciężki_ bardzo skoncentrowany... Taka nasycona bańka która nie pęka.
To najdziwniejsze co miałam okazję testować. Pieni się słabo, myje dość dobrze. Jego za duża ilość może odurzyc.
Ten brąz opakowania pasuje idealnie do całego produktu.
Mój tata jest zadowolona, więc mu oddałam.. Jednak nasza dwójka woli bardziej orzeźwiające zapachy.

Pięknie pachnie

Mój facet jest bardzo zadowolony z tego produktu. Po niektórych żelach pod prysznic dostaje uczulenia, LPM go nie uczula i nie przesusza skóry. Dobrze myje i wspaniale pachnie co podoba się szczególnie mi ;) Wprost nie mogę nawąchać się swojego faceta ;) Na początku trochę narzekał że żel słabo się pieni, ale teraz mówi że chce przetestować wszystkie wersje. Ogólnie jest zadowolony że wreszcie jest LPM w wersji męskiej bo wcześniej podkradał mój żel ;)

Zapach prawdziwego twardziela

Kobietki jeśli lubicie macho w stylu Daniela Craiga z Casino Royale to ten produkt zdecydowanie powinien znaleźć sie na waszej liście.
Zacznijmy od tego, że NIE SPOTKAŁAM drugiego takiego zapachu, w żadnym produkcie dla mężczyzn. To jest t o - meskie cięzkie drzewne perfumy zamknięte w zelu pod prysznic. Zapach jest głęboki, nieco dymny, drzewny, na pewno nie jest to tani leśny śmierdziuszek, albo sportowy zel, który facet ma w torbie z gaciami z siłowni. O nie! TAK powinien pachnieć facet, dymem drogiego cygara, aromatem whisky, nutami ambry i zamszu. i to wszystko ja czuję w tej kompozycji.

PS. tak podbieram go swojemu facetowi :) hihi i was zachecam do spróbowania

fajny zapach

Świeży, nieduszący zapach wystarczający na długo. Dodatkowo cena ok. ;)

Z ekstraktem z drzewa cedrowego.
Z delikatnym kompleksem nawilżającym.
Pielęgnuje i odświeża.
Orientalno-drzewny zapach.
Optymalne odświeżenie i pielęgnacja męskiej skóry.

Męski intensywny zapach.

Żel przyjemnie i męsko pachnie, jego woń jest tak samo intensywna podczas korzystania z produktu jak i utrzymuje się przez cały dzień. Zapach jałowca i paproci nie każdemu może przypaść do gustu jednak u mojego mężczyzny zdał egzamin pod każdym względem. Jedną z największych zalet jest długotrwałe uczucie nawilżenia skóry. Uważam że wydajność mogłaby być większa . Natomiast ogólnie produkt oceniam pozytywnie . Na pewno do niego wrócimy.

Świetny żel!

Żel pod prysznic pięknie pachnie, a co ważne, zapach utrzymuje się jeszcze dłuuuuugo po kąpieli. Wspaniale oczyszcza skórę nie podrażniając jej, a przy tym nawilża. Zdecydowanie zakupię ponownie!

Przepiękny,męski zapach.

Żel pod prysznic o cedrowym zapachu ,bardzo przypadł do gustu mojemu mężowi.Stwierdzil,że jest bardzo wydajny ,dobrze się pieni,ma wspaniały ,męski i długo trwający zapach.Bardzo chętnie chce wypróbować kolejnych z tej serii.Do polecenia!

Ciekawy, męski żel pod prysznic!

Żel bardzo ładnie pachnie i jak na żel pod prysznic długo utrzymuje swój zapach na skórze. Jest wydajny i ma męskie, ale ciekawe opakowanie.Dobrze myje i nie wysusza skóry.

Le Petit Marseiliais Żel pod prysznic 3w1 Drzewo Cade

Zaczynając może od zewnątrz najpierw o opakowaniu kilka słów. Mimo ze jest duże jest bardzo poręczne. Dobrze trzema się je w dłoni i nie wyślizguje się dzięki wypustkom na bokach butelki. Kolorystyka dla mnie jak najbardziej na plus. Jednoznacznie kojarzy się z mężczyzną. Sam żel powalił mnie zapachem. Mocny, zdecydowany, kojarzący się z silnym, zdecydowanym, przystojnym mężczyzną. Zapach od początku przypadł do gustu zarówno mnie jak i mojemu facetowi. Świetne jest to że jeden produkt możemy wykorzystać do mycia ciała, twarzy i włosów. Pozostaje na skórze ten piękny zapach na długo i to jest dla mnie dużym plusem. Fajnie nawilża skórę, nie pozostawia uczucia ściągnięcia na twarzy. Włosy też fajnie się po nim układają. Ogólna moja ocena 5+. Bardzo fajny produkt , godny polecenia.

Świeże połączenie

Samo opakowanie wygląda bardzo zachęcająco - ładne połączenie, ciemnych odcieni z grafiką. Żel ma bardzo energetyzujący zapach, jest dosyć ostry, jednak w żaden sposób nie przytłacza. Dobrze dobrany duet jałowca z paprocią zapewnia, świeży, męski zapach. Żel ma odpowiednią konsystencję, która dobrze się pieni. Już niewielka ilość doskonale oczyszcza i odświeża ciało. Łatwo się spłukuje, a dodatkowym plusem jest to, że zapach nie wietrzeje po kilku minutach. Ciało pozostaje miękkie w dotyku na długo. Jesteśmy na tak!