Elvie Antiperspirant Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny Elvie)

Elvie Antiperspirant Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny Elvie)

Świeżość i skuteczna ochrona przed poceniem się. Bezalkoholowy, perfumowany.

tak na 3!

Dostałam go razem z perfumami elvie na gwiazdkę 2008 od mamy. Ale po użyciu go chyba bym go nie kupiła choć zły nie był.
Czemu bym go nie kupiła? Mimo iż nie przepadam za ostrymi zapachami..takimi co to je czuć na sobie w 2 tygodnie po użyciu produktu,ale jednak lubię jak dezodorant jakoś tam delikatnie czymś pachnie a ten mimo iż miał pachnieć wodą evlie to jednak niczym nie pachnie.Ja tam nic nie czuje :(

A działanie? Tu nie jest źle. Nie pocę się , nie czuć zapachu potu..

Używam tego produktu od:miesiąca

Średni

Miałam kilka antyperspirantów w kulce z Ori, między innymi ten.
Zapach ładny i delikatny, ale to kwestia indywidualna i nie pierwszorzędna.
Chroni średnio, myślałam że jest dobry, ale teraz wiem że są lepsze. Kosmetyk nie jest zły, ale na pewno mógłby być lepsza.
W moich oczach wypadł średnio, dlatego dostaje 3.
Plus na opakowanie, bo kulka pozostaje czysta i nic się nadmiernie nie wylewa.

dla mnie OK

Ładnie pachnie i skutecznie chroni przed poceniem i niemiłym zapachem. Mógłby trochę szybciej wysychać, ale znam dużo gorsze pod tym względem (np. różowy dezodorant Silk). Plusem jest bardzo delikatny zapach. Mogę używać perfum z innej linii zapachowej, a zapachy nie gryzą się ze sobą. Jest bardzo wydajny, mi wystarczył na ponad 2 miesiące codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: właśnie skończyłam

WŁOSY lokówka

skuteczny

Używam tych antyperspirantów od kilku miesięcy i jestem z nich zadowolona. Pod względem skuteczności się nie różnią zbytnio, chociaż niektóre bardziej bielą (np. Nomadic). Elvie ma delikatny, dziewczęcy zapach, nie bieli za bardzo. Jak na codzienny użytek, sprawdza się bardzo dobrze, zawodzi jedynie w ekstremalnych sytuacjach. Jest dosyć wydajny.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

... niebardzo ...

Ja uwielbiam ten zapach, kupiłam go jako uzupełnienie linii zapachowej, ale jest po prostu nieskuteczny, barzo się po nim pocę, długo wysycha. Nie odpowiada mi po prostu. Nie mam zbyt miłych wspomnień, choć zużyłam jedno opakowanie do końca.
Nie kupię, choć wody toaletowej obecnie używam, jest piękna :)

Używam tego produktu od rok

skuteczny

Przyjemny dezodorant o bardzo delikatnym zapchu.
Szybko wysycha, zostawia minimalne slady na ubraniach, dobrze chroni przed poceniem.
Pod koniec kulka troche zaczynala zasychac, ale nie stanowilo to jakiegos wiekszego problemu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

na lato za słaby

uzywałam razem z wodą z tej serii, chronił dośc dobrze, przy umiarkowanej temperaturze, nie podrażniał, mało wydajny, ogołem jak na perfumowany dezodorant całkiem dobry, ale na lato więcej go nie kupie