Bielenda, Masło do ciała (różne rodzaje)

Bielenda, Masło do ciała (różne rodzaje)

Aksamitnie kremowe masło do ciała. Poprawia wygląd i kondycję skóry. Kompleksowo pielęgnuje ciało, regeneruje naskórek, uelastycznia go, przywraca wyjątkową miękkość i gładkość.
Do wyboru z trzech intensywnych zapachów:
- `Troskliwa brzoskwinia`,

100 – 250ml
balsamy
w słoiku

Bardzo dobre

Posiadam wersję wiśniową ale chętnie kupię inne (zwłaszcza brzoskwinię) bo lubię zmieniać balsamy.
Balsam ten, a raczej maslo przepięknie pachnie. Zapach jest naprawdę długotrwały i wyczuwalny ale nienachalny i niemęczący.
Konsystencja masla jest gęsta, bogata, dzięki niej używamy niewiele kosmetyku naraz a wręcz większa ilość będzie ciężka do rozsmarowania.
Czyni go to niesamowicie wydajnym. Dzięki bogatej formule przyjemnie zmiekcza skórę, zapobiega utracie wody, odżywia i dobrze nawilża. Sprawdzi się także zimą.
Polecam!

Brzoskwinia.

Masło ma konsystencję musu, dobrze się rozprowadza i dość szybko wchłania. Nawilżenie jest bardzo krótkotrwałe. Moja skóra nie raz wyglądała lepiej po użyciu oliwki myjącej niż po zastosowaniu tego masła.
Zapach typowy, najtańszego jogurtu o smaku brzoskwini.
I to tyle.

Piękny zapach ale...

Miałam wersję wiśniową.
Zacznę od plusów. Śliczne, proste opakowanie, biało - różowe, porządnie wykonane. Konsystencja produktu przypominająca raczej jogurt. I zapach, aaaj, cudowny zapach. Pudrowy, delikatnie wiśniowy. Po prostu cudo, nie mogłam się nawąchać.
Niestety to tyle, teraz minusy. Masło się w ogóle nie wchłania. Nic, a nic. Używałam go jak każdego innego produktu, ale nawet po kilku godzinach miałam taki tłusty film na skórze. Długo było czuć zapach, ale ta lepkość... Zużyłam, głównie nocami, ale nigdy więcej.

depilacja zalety

arbuzowe szaleństwo

Oceniam masło: ARBUZ, z serii fruit bomb SPA.

Uwielbiam zapach arbuza, wobec tego prędzej czy później ten produkt musiał znaleźć się na mojej półce.

Plusy:
- zapach,
- cena,
- konsystencja,
- wchłanialność.

Minusy:
- mała pojemność

Nie dawał specjalnego wygładzenia i nawilżenia, ale za ten zapach można mu to wybaczyć :)

Pachnie i nic poza tym

Na wyprzedaży skusiłam się na wiśniowe i malinowe masło.
Konsystencja raczej jogurtu, niż masła.
Zapach jogurtu owocowego, przyzwoity, ale znam lepsze.
Szybko się wchłania
Zostawia zapach na długo.

Poza tym:
Nie nawilża i w zasadzie nic nie robi, więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

tylko pachnie

Miałam wersję malinową. Faktycznie, zapach do złudzenia przypomina mambę stąd miłośniczki aromatów spożywczych będą zadowolone.

Masło ma przyjemną, gęstą konsystencję. Łatwo go rozsmarować, trochę się maże ale wchłania i nie oblepia ciała. Na początku wszystko jest ok - skóra jest nawilżona, gładka, miękka. Nic tylko się relaksować po długim dniu.

Niestety to masło nic nie robi na dłuższą metę. Skóra pozostaje sucha, robią się suche placki, znika gładkość... To wszystko efekty zauważalne jedynie po aplikacji do godziny. Potem czuję się tak, jakbym nie użyła żadnego nawilżacza.

Opakowanie jest wygodne, cena atrakcyjna, dostępność dobra. Niestety u mnie działanie tego produktu jest słabe, spełniał jedynie funkcję polepszacza nastroju.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Malinka

Bardzo ładnie pachnące masło do ciała, jego zapach przypomina do złudzenia malinową mambę.
Zalety:
-piękny zapach
-cena
Wady:
-zapach krótko utrzymuje się na ciele

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Arbuz :)

Masełko kupiłam bardzo dawno temu , o zapachu ARBUZA którego uwielbiam :)
Masło idealne na lato żeby umilić sobie wieczór :)
- zapach na skórze krótko się utrzymuje
- masło jest zbite , sztywne
- nawilżenie średnie :P
- nie wiem jaka jego cena ogólna , bo kupiłam w biedronce :)
- szybko się zużył ( 200 ml )
Mam w zapasie o zapachu Maliny :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

soczysta malina

Jestem posiadaczką masła o zapachu soczystej maliny. Zapach jest przyjemny, nie jest nachalny. Przez jakiś czas można go jeszcze wyczuc na skórze. Ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza po skórze. Dosyc szybko się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną. Duże, wydajne opakowanie, z którego łatwo wydobywa się produkt. Polecam

Całkiem niezły :)

Byłam trochę zniechęcona opiniami na wizażu ale w związku z tym, ze był akurat w promocji za jedyne 9 zł to postanowiłam go zakupić i wypróbować.
Zdecydowałam się na wersje malinową :)
Zapach śliczny, identyczny jak malinowa mamba. Niestety na skórze jest już dużo mniej wyczuwalny....Jeśli chodzi o nawilżenie to nie jest źle, dla mnie zupełnie wystarczający ale ja nie mam suchej skóry. Do tego konstystencja dość gęsta, taka jakie powinno mieć masło. Warto dodać, że zostawia na skórze tłusty filtr więc lepiej używać go tylko na noc.

PLUSY
+ opakowanie
+ zapach
+ konsystencja
+Cena
+wydajność
+nawilżenie

PLUS/MINUS
+- szybkość wchłaniania
+- słabo wyczuwalny zapach na skórze

MINUSY
Brak

Zapach piękny, ale działanie średnie...

Uwielbiam pięknie pachnące kosmetyki, a to masełko pachnie dosłownie jak gumy rozpuszczalne Mamba (mam wersję wiśniową). Piękny zapach niewątpliwie bardzo umila proces aplikacji :) Poza tym podoba mi się jego konsystencja - jest gęsta, ale dobrze się rozprowadza, pozostawia na skórze delikatna warstewkę, po której rano nie ma już śladu. Niestety nie nawilża zbyt dobrze. Myślę, że gdybym stosowała tylko ten produkt do nawilżania ciała, to szybko dorobiłabym się przesuszeń na łydkach, które powracają do mnie jak bumerang, gdy skóra w tym obszarze nie jest dostatecznie nawilżana. Kolejną wadą jest fakt, że masełko jest bardzo niewydajne. Ja raczej nie kupię ponownie, chociaż zapachy są bardzo kuszące :( No szkoda...

Używam tego produktu od: miesiąca (na zmianę z innymi balsamami)

tylko pachnie

Kupiłam wersję malinową i wiśniową. Oba masełka pachniały bardzo ładnie, nie chemicznie. Niestety po godzinie zapach nie był już wyczówalny.
Podoba mi sie opakowanie, można produkt złużyć do końca,ponadto ładna szata graficzna. I to by było na tyle z plusów.
Ponieważ masełko kompletnie nie nawilżyło mojej suchej skóry. Chwilę po wchłonięciu ciało było miekkie ale po jakieś godzinie znowu suche, tak jak bym nic na niego nie nałożyła. Pozatym ciężko się rozprowadzało. Trzeba było długo czekać aż się wchłonie i w dodatku pozostawiał tłusty film.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe