Elvie, Body Cream (Krem do ciała)

Elvie, Body Cream (Krem do ciała)

Wszystkie elfy mają miękką, gładką i pachnącą skórę dzięki kremowi do ciała, który nawilża, odżywia i chroni.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 104

Lubię :)

Zakupiłam cały zestaw - perfumy, krem do ciała i deo.
Zapach kremu nie jest tak bardzo intensywny jak perfum aczkolwiek jest to ta sama nuta. Krem ma fajną konsystencję, jest lekki i wydajny, szybko się wchłania, nie lepi się, nawilża (mam skórę normalną). Mam tez wrażenie, że dzięki niemu dłużej też czuć na ciele zapach perfum. Dla mnie super :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[668720].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 142

Średniak

Kupiłam go w promocji za 19,90zł. Spodobał mi się zapach. Na początku jest super ale po otwarciu po jakimś czasie miałam wrażenie jakby się zważył taka dziwna konsystencja. Nie wiem;/
Poza tym miałam wrażenie, że zamiast nawilżać, to po zastosowaniu go napoczątku był taki efekt, ale później rozaczarowanie. Skóra stała się sucha, taka nie przyjemna w dotyku.
Lubie kupować różne kosmetyki dlatego więcej go nie kupię, a szukam tego jedynego wspaniałego balsamu. No dobra może być kilka super hehe ;D

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeden słoik

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[516217].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 33

taki średniaczek

Z początku zapach był intensywniejszy i w miarę długo utrzymywał się na skórze. Teraz jakby wywietrzał. Nakładam go np. na szyję, a potem używam dezodorantu z tej linij zapachowej i taki duet jest całkiem, całkiem ;) Jeżeli chodzi o nawilżanie to raczej słabo z tym stoi. Nie mam dużego rozeznania w balsamach do ciała, ponieważ nie używam ich regularnie. Nie mam również problemu z bardzo suchą skórą. To mazidełko ładnie wygląda, ma dość miły zapach, nawilża średnio, ale do rąk można wykorzystać.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[438127].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 24

Nie dla mnie

Dostałam w prezencie kilka miesięcy temu i po kilku stosowaniach odłożyłam go na bok i już nie używam. Kiepsko nawilża, pół godziny po użyciu skóra znowu jest sucha. Zapach też mi nie odpowiada, szybko wietrzeje, poza tym nie lubię balsamów o zapachu wody toaletowej. Lubię kremy z Oriflamu, jednak na tym się zawiodłam.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, odstawiłam po kilku dniach używania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[356109].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 72

Nic specjalnego

Kupiłam krem bo zapach Elvie wydaje mi się całkiem przyjemny... i bardzo się rozczarowałam. Przecież ten krem prawie nie pachnie! A chyba o to właśnie chodzi w takim produkcie. To już każdy inny balsam ma bardziej intensywny zapach! Żeby jeszcze fajnie nawilżał... a tu nic.

Jedynym plusem jest miła, lekka konsystencja, która sprawia, że krem bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Jednak to za mało, żeby kupić go ponownie - nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[330005].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 153

może być

Nie jest zły-coś tam nawilża, przez pewien czas ładnie pachnie i generalnie nie można mu nic zarzucić poza tym,że zapach bardzo szybko wietrzeje. A przecież to o zapach chodziło w tym kremie :P

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[242266].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 318

gdzie zapach?

Miałam krem Northern Lights i byłam z niego baardzo zadowolona, więc bez whania zamówiłam ten. No i niestety zawiodłam się. Krem ten nie pachnie WCALE, a przecież chodzi tutaj głównie o zapach. Poza tym ok, nawilżenie dobre więc dam już te ***.
Może dostałam jakąś trefną sztukę? Nie wiem, ale wiem, że więcej go nie zamówię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[132037].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 340

przeciętny

Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Miałam kiedyś próbkę wody Elvie i bardzo mi się ten zapach spodobał. Jednak ten krem moim zdaniem pachnie jakoś inaczej, takim zwykłym mydłem... Nawilża przeciętnie. Jest raczej mało wydajny.
Nie zachwycił mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[87698].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

mrau

Uwielbiam go za:
-zapach (boski)
-konsystencje (hm, taka nietypowa, sztywniejsza niz balsamu, a jednoczesnie latwiutko sie rozprowadzajaca)
-szybkosc wchlaniania (bardzo szybko)
-wydajnosc (co prawda mam go okolo dwoch tygodni i stosuje powiedzmy co drugi dzien, ale minimalnie go ubylo)
-dlugo utrzymujacy sie zapach na skorze (skora pachnie jeszcze wieczorem!)
-ladne opakowanie

Natomiast odejmuje gwiazdke za:
-cene (oriflame przesadzilo, 39 zl jest w ogole nie do przyjecia, w promocji - nawet za 19,90- juz lepiej)
-nawilza, jak przecietny balsam za 5 zl

Skora po uzyciu jest matowa, krem nie natluszcza, nie nadaje kolorytu ani zadnych efektow poswiaty. Dla jednych to plus, dla innych minus. Ja go lubie :) Zaznaczylam, opcje: nie wiem czy go kupie, ze wzgledu na cene

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[64268].usefull || 0 }}% pomocna.