Elvie, Body Cream (Krem do ciała)

Elvie, Body Cream (Krem do ciała)

Wszystkie elfy mają miękką, gładką i pachnącą skórę dzięki kremowi do ciała, który nawilża, odżywia i chroni.

Lubię :)

Zakupiłam cały zestaw - perfumy, krem do ciała i deo.
Zapach kremu nie jest tak bardzo intensywny jak perfum aczkolwiek jest to ta sama nuta. Krem ma fajną konsystencję, jest lekki i wydajny, szybko się wchłania, nie lepi się, nawilża (mam skórę normalną). Mam tez wrażenie, że dzięki niemu dłużej też czuć na ciele zapach perfum. Dla mnie super :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Średniak

Kupiłam go w promocji za 19,90zł. Spodobał mi się zapach. Na początku jest super ale po otwarciu po jakimś czasie miałam wrażenie jakby się zważył taka dziwna konsystencja. Nie wiem;/
Poza tym miałam wrażenie, że zamiast nawilżać, to po zastosowaniu go napoczątku był taki efekt, ale później rozaczarowanie. Skóra stała się sucha, taka nie przyjemna w dotyku.
Lubie kupować różne kosmetyki dlatego więcej go nie kupię, a szukam tego jedynego wspaniałego balsamu. No dobra może być kilka super hehe ;D

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeden słoik

taki średniaczek

Z początku zapach był intensywniejszy i w miarę długo utrzymywał się na skórze. Teraz jakby wywietrzał. Nakładam go np. na szyję, a potem używam dezodorantu z tej linij zapachowej i taki duet jest całkiem, całkiem ;) Jeżeli chodzi o nawilżanie to raczej słabo z tym stoi. Nie mam dużego rozeznania w balsamach do ciała, ponieważ nie używam ich regularnie. Nie mam również problemu z bardzo suchą skórą. To mazidełko ładnie wygląda, ma dość miły zapach, nawilża średnio, ale do rąk można wykorzystać.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

depilacja rąk

Nie dla mnie

Dostałam w prezencie kilka miesięcy temu i po kilku stosowaniach odłożyłam go na bok i już nie używam. Kiepsko nawilża, pół godziny po użyciu skóra znowu jest sucha. Zapach też mi nie odpowiada, szybko wietrzeje, poza tym nie lubię balsamów o zapachu wody toaletowej. Lubię kremy z Oriflamu, jednak na tym się zawiodłam.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, odstawiłam po kilku dniach używania.

Nic specjalnego

Kupiłam krem bo zapach Elvie wydaje mi się całkiem przyjemny... i bardzo się rozczarowałam. Przecież ten krem prawie nie pachnie! A chyba o to właśnie chodzi w takim produkcie. To już każdy inny balsam ma bardziej intensywny zapach! Żeby jeszcze fajnie nawilżał... a tu nic.

Jedynym plusem jest miła, lekka konsystencja, która sprawia, że krem bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Jednak to za mało, żeby kupić go ponownie - nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

może być

Nie jest zły-coś tam nawilża, przez pewien czas ładnie pachnie i generalnie nie można mu nic zarzucić poza tym,że zapach bardzo szybko wietrzeje. A przecież to o zapach chodziło w tym kremie :P

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

gdzie zapach?

Miałam krem Northern Lights i byłam z niego baardzo zadowolona, więc bez whania zamówiłam ten. No i niestety zawiodłam się. Krem ten nie pachnie WCALE, a przecież chodzi tutaj głównie o zapach. Poza tym ok, nawilżenie dobre więc dam już te ***.
Może dostałam jakąś trefną sztukę? Nie wiem, ale wiem, że więcej go nie zamówię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze

przeciętny

Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Miałam kiedyś próbkę wody Elvie i bardzo mi się ten zapach spodobał. Jednak ten krem moim zdaniem pachnie jakoś inaczej, takim zwykłym mydłem... Nawilża przeciętnie. Jest raczej mało wydajny.
Nie zachwycił mnie.

mrau

Uwielbiam go za:
-zapach (boski)
-konsystencje (hm, taka nietypowa, sztywniejsza niz balsamu, a jednoczesnie latwiutko sie rozprowadzajaca)
-szybkosc wchlaniania (bardzo szybko)
-wydajnosc (co prawda mam go okolo dwoch tygodni i stosuje powiedzmy co drugi dzien, ale minimalnie go ubylo)
-dlugo utrzymujacy sie zapach na skorze (skora pachnie jeszcze wieczorem!)
-ladne opakowanie

Natomiast odejmuje gwiazdke za:
-cene (oriflame przesadzilo, 39 zl jest w ogole nie do przyjecia, w promocji - nawet za 19,90- juz lepiej)
-nawilza, jak przecietny balsam za 5 zl

Skora po uzyciu jest matowa, krem nie natluszcza, nie nadaje kolorytu ani zadnych efektow poswiaty. Dla jednych to plus, dla innych minus. Ja go lubie :) Zaznaczylam, opcje: nie wiem czy go kupie, ze wzgledu na cene