Performance anti-perspirant

Performance anti-perspirant

Antyperspirant w spray`u, w wielu wariantach zapachowych, również dla skóry wrażliwej.
Zapewnia 24 godzinną ochronę przed poceniem, nie zawiera alkoholu, testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 14 zl / 150 ml

jest okej

Jestem w trakcie drugiego opakowania, ale po dluzszej przerwie. WYdaje mi sie , ze skóra pod pachami tez przyzwyczaja się do kosmetyków i po czasie nie reaguje jak powinna. Po zuzyciou ok 2/3 pierwszego opakowania zaczelam reagowac wrecz błyskawicznym poceniem sie po aplikacji. Mam tak z wieloma dezodorantami (procz etiaxilu:)- no ale to inna bajka). Uważam ,ze adidas ma dobre wlasciwiosci antyperspiracyjne.Na coś super mozna juz liczyc tylko od specjalistycznyh antyperspirantow , a nie psikadel w sprayu. Zapach świezy, raczej w typie unisex (butelka niebieska).

Używam tego produktu od:ok rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

drogi

Przyjemny zapach, nie podraznia ale w stosunku do jakosci jest drogi. Mozna kupic lepsze dezodoranty za nizsza cene. I mimo swej marki wciaz nie chroni przed poceniem tak jak powinien.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemny

Miałam chyba dwie sztuki niebieski i zielony (nazw dokładnych już nie pamiętam) ale dobrze je wspominam. Zapachy miłe i świeże, nienachalne więc nie przeszkadzały pachnieć perfumom. Przed potem chronił dosyć przeciętnie ale adekwatnie do swojej ceny.

Używam tego produktu od:2 lata

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

ten zapach:)

Mam wersje intensive pomaranczowa.Cudowny zapach!!!!Intensywny,dlugotrwaly,nawet pod koniec dnia go czuje-zapach potu nie ma z nim szans.I bardzo dobrze:)Naprawde sie sprawdza-wprawdzie w takie upaly jakie teraz mamy trudno wogole sie nie pocic ale podczas mniejszych jak najbardziej sie sprawdza.Wart wyprobowania chociazby dla samego zapachu,ktory jest poprostu cudowny.Uwielbiam:dUżywam tego produktu od:kilku tygodni

Bardzo fajny

Jestem w trakcie jakiegos 4-5 opakowania i bede dalej kupowac. W Rossmannie kupuje taniej, około 10-11 zl. Bardzo miłe zapachy, miałam juz wszystkie warianty, każdy ciekawy. Świetnie tuszuje niepszyjemny zapach, wszystkie ciuszki nawet te sztuczne w upalny dzień ładnie pachną po całym dniu. No i delikatny- nie pali nawet po zaaplikowaniu na świeżo ogolona paszkę ;)) Polecam! Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:4-5

kupować!!!

Dezodorant, pomimo że jest w sprayu, naprawdę jest dośc łagodny i nie podrażnia. Poza tym nie ma nachalnego zapachu. Co do ochrony - użyłam go rano, potem spędziłam łącznie około 15h w samolocie [nie wspominając o czekaniu na lotniskach...]. Wynik: świeżość na pewno zachowana. Dodam jeszcze, że doskonale sprawdził się w gorrrrącej strefie klimatycznej.
POLECAM NA LATO!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: połowa

dobry, ale znalazłam lepszy :)

ogólnie rzecz biorąc dezodorant jest dobry, chroni przed przykrym zapachem, ładnie pachnie ( miałam wersję fioletową ), ale niestety brudzi ubrania, bo zawiera talk :( no i znalazłam lepszy, niebrudzący dezodorant, więc tego na pewno już nie kupię.

Używam tego produktu od:

skuteczny

- ładnie pachną (używałam różnych)
- są niedrogie
- wydajne
- nie pozostawiają białych plam
- nie podrażniają
- i najważniejsze: są SKUTECZNE, chronią przed poceniem :)

lubię

Wszystkie zapachy są świeże i przyjemne, najbardziej lubię zielony. Średnio chroni przed poceniem, ale nie jest drogi, nie brudzi ubrań i ładnie pachnie, więc polecam.

Super

Same plusy: niedrogi,ładnie pachnie, nie brudzi ubrań:), nie podrażnia no i przedewszystkim zapewnia długa ochronę przed poceniem się. KWC

Ulubione

To moje ulubione antyperspiranty.Pięknie pachną(najładniej Sensitive i ten z najnowszej serii Intensive) a przyjemny zapach czuć przez cały dzień!Co nie podniosę ręki to go czuję,naprawdę żywotność ma niesamowitą.Bardzo dobrze chroni,nie daje co prawda suchości w 100% ale z nie-aptecznych żaden takiego nie daje a Adidas i tak radzi sobie najlepiej.Jest dość wydajny a do tego ma bardzo przystępną cenę.Lubię estetykę jego opakowania,jest taka świerza i czysta.Bardzo delikatny,nie podrażnia nawet po goleniu,nie zostawia białych śladów(szczególnie ta nowa edycja).Poprostu mój KWC wsród antyperspirantów:)Kocham jego zapach,dobrze,że jest cała seria do pielęgnacji ciała.

Może być

Miałam go w wakacje i nie podobał mi się. Teraz postanowiłam zrobić do niego drugie podejście i nie żałuję, dobrze się sprawdził (choć nie rewelacyjnie). Czułam go na sobie cały dzień, pachniał, ale czułam też, że się pocę ;-) Ale w roli dezodorantu ok.