Ultraliner avec Pinceau

Ultraliner avec Pinceau

Płynny eyeliner z długim i cieniutkim pędzelkiem. Pozwala na rysunek bardzo cieńkiej, precyzyjnej kreski. Dostępny w kilku kolorach.

Cena: 22 zł / 8 ml

tandeta

cóż, tandeta! chociaż może to moja wina, ponieważ skusiłam sie na kolor srebrny...

na powiece wygląda, jak brokat wymieszany z wodą- jakoś tak grubo i nieciekawie... mimo że potrafię umalować sie linerem, to w tym jednak jeszcze nie zdecydowałam sie wyjść z domu:P jest po prosu brzydki! o wiele ładniejszy efekt uzyskuję jakimkolwiek cieniem w kredce, nawet takim za 10zł.

zaletą jest zgrabny pędzelek, którym nabiera się naprawde minimalną ilość kosmetyku. ale mimo to na powiece jest go za dużo!

ilość zużytych opakowań: mam jedno, ale nie wiem, jak je skonczyć:P

POLECAM

Fakt, ciężko go zdobyć :-(, a szkoda, bo jest bardzo dobry! Można nim wyczarować supercieniutką kreseczkę :-)Trwałość ok, nie kruszy się i nie rozpływa. Ma dużą pojemnośc i starcza na długo. Kupę tańszy niż liner Givenchy(droga pomyłka) a o wiele lepszy.
Szukam go bezskutecznie od kilku miesięcy. :-(

nie trzeba niczego więcej

Pozwala namalować naprawde cieniutką kreseczkę [mniej więcej taką jak eyeliner Maybelline i cieńszą niż MaxFactora]

Kreska nie rozlewa się po oku, nie ściera, pozostaje w stanie niezmienionym cały dzień.

Jedyna wada -> nigdzie nie mogę go zdobyć i dlatego używam eyelinera MaxFactora, który jest bardzo dobry, ale temu nie dorasta do pięt ;-)

Cellulit składniki

lubiłam go

Bardzo lubiłam ten eyeliner. Podobał mi się jego ultracieńki pędzelek, który dawał możliwośc narysowania naprawdę profesjonalnej kreski. Był dość trwały, tzn wytrzymywał w stanie niezmienionym od rana do późnego popołudnia, a kolor nie tracił na intensywności. Potem, jezeli szykowałam się na jakieś wyjście to kreska wymagała jednak delikatnej poprawki.
No i cena mi odpowiadała.
Teraz już go nie uzywam, zdradziłam go dla shiseido.