Soraya, Body Diet24, Serum do ciała `Antycellulit i wyszczuplanie`

Soraya, Body Diet24, Serum do ciała `Antycellulit i wyszczuplanie`

Innowacyjny mechanizm działania bezpośrednio na komórki tłuszczowe.
Połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zwykle:
Fat Burner (keton malinowy) + Adipobloker + dieta komórkowa.
Ograniczenie komórkom tłuszczowym kalorii i pobudzenie ich do spalania tłuszczu,
Działanie w każdej sytuacji - gdy śpisz, pracujesz, ćwiczysz.
Fat Burener - aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non-stop.
Adipobloker - hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
Dieta komórkowa - blokuje wchłanianie glukozy do komórek tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.
Kosmetyk do pielęgnacji całego ciała, przeznaczony dla osób, które chcą walczyć z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz pomarańczowej skórki.
Formuła z efektem chłodzenia oparta na technologii kosmetycznej liposukcji wykorzystuje nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę.

Nie

Zdecydowanie nie dla mnie. Efekt chłodzący jest zbyt intensywny, po aplikacji cała się trzęsłam. Przerzuciłam się na wersję rozgrzewającą. Jeżeli chodzi o plusy i minusy:

Plusy:
- ładny zapach,
- super konsystencja,
- fajna cena w promocji,
- wydajny.

Minusy:
- mierne efekty,
- straszny efekt chłodzący, brrr...

Efekt chłodzący przekreśla zdecydowanie ten produkt.

Jestem zadowolona

Zawiera sporo wartościowych składników pomagających w walce z tym niechcianym problemem jakim jest cellulit. Często jest tak, że producent wypisuje składniki na opakowaniu a w rzeczywistości jest ich brak albo jest ich znikoma część , tutaj tak nie ma więc duży plus dla Soraya. Serum jest dość płynne ale świetnie rozprowadza się po skórze, wchłania się bardzo szybko. Po chwili czuć uczucie chłodzenia jest to bardzo przyjemne, nie czuje dyskomfortu, choć czasem aż za zimno mi . Zapach jest w porządku, wyczuwam trochę mentol. Efekty jakie zauważyłam to niesamowicie gładka skóra, lekko napięta, cellulit u mnie jest nadal, może lekko mniejszy ale tylko troszkę. Niestety u mnie ten problem jest ciężko zwalczyć, związane jest to z lekami. Myślę jednak, że gdybym wprowadziła jakieś ćwiczenia mogło by być jeszcze lepiej ale niestety nie mam na to czasu i siły. Ja jednak jestem zadowolona z kosmetyku, bo skóra jest gładka i napięta.

absolutnie uwielbiam - skuteczny!

Używam tego balsamu (serum, ale forma jest taka jak balsamu) od kilku lat, czasem zamiennie stosuję coś innego, ale to zdecydowanie (wraz z drugą wersją serum tej firmy) mój ulubiony kosmetyk antycellulitowy.

Najistotniejsza dla mnie jest jego skuteczność - używając innych kosmetyków (próbowałam wielu, bo lubię czasem zastosować dla odmiany coś innego) nie miałam takich efektów.
Oczywiście nie mówię tu o jakichś salonowych efektach, nie mam też wyraźnego cellulitu, ale po tym serum skóra jest wygładzona, nie ma widocznych nierówności, wydaje się optycznie gładsza. Mam wrażenie, że ten kosmetyk zapobiega rozwojowi cellulitu, w każdym razie tak wydaje się u mnie działać.
Efektu wyszczuplenia nie oceniam, bo nie za bardzo mam co wyszczuplać, więc nie zauważyłam zmian.

Ważna kwestia - podstawą działania antycellulitowego jak wiemy, jest masaż. Myślę, że to głównie wpływa na poprawę stanu skóry - że energicznie masujemy skórę podczas aplikacji kosmetyku. Bez niego jednak tego efektu by nie było, więc daję mu pełne 5 gwiazdek. Dla mnie obowiązkowy.

Używam go dwa razy dziennie (lub zamiennie z innym kosmetykiem, np. też Sorai kuracją nocną). wmasowuję bardzo energicznie, szczególnie męcząc uda w kierunku do góry. Póki co na plaży mogę latem pokazywać się bez wstydu pomimo że nie mam 20 lat ;) może geny, może zdrowy tryb życia, ale odpowiednio stosowane kosmetyki jak ten na pewno się do tego przyczyniają.

Myślę że ciężko jest ocenić takie produkty, bo wiele zależy od naszego trybu życia (dieta, ćwiczenia, masaże) - moja opinia może być wyłącznie subiektywna, według mnie wpływa na poprawienie wyglądu skóry.

Wydajność - dobra, nie mam zastrzeżeń, konsystencja jest typowa, więc typową ilość się go zużywa. Bardzo duży plus za opakowanie, z którego można wszystko wydobyć, po rozcięciu zostaje bardzo niedużo na dnie.
Plus za bardzo ładny zapach - uwielbiam.
Ma działanie nawilżające - nie muszę po nim dodatkowo używać balsamu.

Polecam z pełnym przekonaniem, w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i porządnym wmasowywaniem z żelazną regularnością (codziennie!) potrafi dać świetne efekty.

Ujędrnia i nawilża

Fajna tubka i konsystencja preparatu, używam od kilku lat i nie zmienię na inny. :) Niweluje cellulit, poprawia ukrwienie i uelastycznia skórę. Czuję, że na brzuchu skóra jest napięta, miła w dotyku. Polecam

Zero efektów

Jak w tytule. Nie używałam jakoś super regularnie (zazwyczaj miałam zrywy typu "miesiąc stosuję codziennie, miesiąc przerwy" lub coś w tym stylu). Fajnie chłodzi, faktycznie może nawilża, wyszczuplenia nie zauważyłam. Szybko się wchłania, nie lepi.

Efektów nie zauważyłam. Cellulit zmniejszył się dopiero wówczas, gdy zaczęłam ćwiczyć, ale wcześniej przez prawie rok zero zmian, czyli produkt - mogę to śmiało napisać - nie działa.

niezły

Po przeczytaniu wcześniejszych opini i cudownych obietnic, które przekazuje nam producent na tubce, spodziewałam się czegoś lepszego.. Daje przyjemne uczucie chłodzenia skóry, może lekko ujędrnia. Cwiczę regularnie, a więc nie czekałam na efekt po uzyciu samego kremu, liczyłam na lekką pomoc w walce z cellulitem ale w przypadku tego produktu się przeliczyłam.

PLUSY:

-ładne opakowanie
-przyjemne uczucie chłodzenia skóry
-przyjemna konsystencja

MINUSY:

-słabe (brak?!) efekty

przyjemne

Kupiłam w Lidlu na przecenie z 10 na 8 zł.

Podoba mi się szata graficzna. Tubka dosyć miękka, bez problemu można przeciąć. Zamykana na klik.

Konsystencja nie za rzadka, nie za gęsta, nie spływa. Łatwo się rozsmarowuje i dosyć szybko się wchłania, ale trzeba chwilę pomasować. Nie roluje się na skórze, nie zostawia uciążliwego filmu.
Naprawdę dobrze nawilża skórę i nie podrażnia używane po depilacji.

Chłodzi. Czasem bardziej czasem mniej, ale chłodzi. W ciepłe dni to super sprawa, gorzej w chłodne.
Zapach ma z nutką mentolu jak dla mnie. Całkiem ok.

Wiadomo, że nie odejmie nam kilku centymetrów jak zapewnia producent, bo to nie możliwe.
Używałam go tylko raz dziennie z lenistwa tylko na uda i na pośladki, albo rano albo wieczorem i starczyło mi na ok.5 tyg.
Przez te 5 tyg. 2 tyg. chorowałam i nie ćwiczyłam w pozostałe 3 ćwiczyłam i być może dlatego widzę, że troszkę zredukowałam cellulit.
Ogólnie ćwiczę od stycznia, ale cellulit to moja bolączka. Tyle co się dało to spadło i to dużo, ale nadal jest trochę i mam problem z uporaniem się z nim, więc to serum trochę mi pomogło.
Natomiast nie zauważyłam ujędrnienia czy napięcia skóry.

Używam tego produktu od: 5 tyg.

spodobał mi się

Kupiłam, bo lubię tego typu mazidła i nie zawiodłam się. Razem z ćwiczeniami i masażem trochę ujędrnił mi skórę i lekko wygładził. Balsam chłodzi, ale delikatnie, do tego ma wygodne opakowanie. Nie jest lepki, szybko się wchłania, zapach nie jest męczący. Jest łatwo dostępny i często w promocji. Polecam, warto spróbować.

Sięgnę po niego ponownie

Serum ma bardzo przyjemną konsystencję. Jestem miłośniczką chłodzącego efektu, więc podbił moje serce od razu. Skóra po nim jest dobrze nawilżona, elastyczna, nie lepi się. Czy zmniejsza oznaki cellulitu? Sądzę, że tak od razu czuję się pewniej używając go przed wyjściem.

Polubiłam

Serum posiada aksamitną konsystencję zapewniającą dłoniom odpowiedni poślizg podczas masażu. Nie wsiąka od razu, dzięki czemu masaż trwa dłuższą chwilę, co korzystnie wpływa na jędrność skóry i potęguje antycellulitowe właściwości serum. Dzięki efektowi chłodzącemu zapewnia skórze przyjemne doznania. W ciepłe wieczory jak znalazł, zimą chłodzenie mogłoby sprawiać dyskomfort. Wyraźnie ujędrnia, poprawia napięcie skóry, liftinguje, przez co cellulit jest mniej widoczny. Nie lepi się, nie roluje.
Oczywiście nie ma co oczekiwać cudów w kwestii wyszczuplania, w końcu nie zależy to tylko od wcieranego kosmetyku, bez wątpienia jednak serum posiada spory potencjał pielęgnacyjny - dobrze wygładza i nawilża skórę.
Pachnie świeżo, mentolowo, wręcz "mroźnie", a miękka tuba ułatwia aplikację produktu.

Używam tego produktu od: ponad m-c

Przyjemny preparat

Semum na bardzo wygodne opakowanie, które jest odporne na upadki (przetestowałam przez przez przypadek wielokrotnie). Ma przyjemną kremową konsystencję, stosunkowo dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia też lepkiej i nieprzyjemnej warstwy dzięki czemu serum nie brudzi ubrań. Po jakimś czasie od aplikacji pojawia się uczucie chłodzenia co dla mnie osobiście jest przyjemnie wyłącznie w te dni, kiedy temperatura za oknem jest wysoka, kiedy jednak za oknem jet chłodniej unikam tego balsamu, bo mimo wszystko jestem zmarzluchem i nie lubię nadmiaru zimna ;) Ma dość przyjemny, lekko mentolowy zapach. Serum bardzo fajnie nawilża i ujędrnia skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej miękka, wyraźnie sprężysta i napięta. Daje uczucie wygładzenia, chociaż jakoś niespecjalnie zauważyłam zmniejszenie pomarańczowej skórki, było by to jednak moim zdaniem dość dziwne biorąc pod uwagę czas stosowania preparatu. Myślę jednak, że przy regularnym stosowaniu faktycznie może poprawić znacząco stan skóry, ponieważ zapowiada się bardzo przyzwoicie. Mimo wszystko to serum nie wyróżnia się niczym specjalnym wśród produktów z tej półki cenowej, choć warte jest wypróbowania

całkiem nieźe

produkt używałam w ramach akcji testowania na wizaz.pl. Myślę,że produkt zasługuje na dobrą opinie.
Plusy:
- bardzo przyjemny efekt chłodzenia po aplikacji
- skóra wyraźnie bardziej napięta, ujędrniona
- efekt redukcji cellulitu- widoczny
- skóra odżywiona i nawilżona
- bardzo szybko się wchłania
- mega wydajny
- duża wygodna tubka
Minusów bra