Eyeliner Pencil

Eyeliner Pencil

Kredka do oczu w eleganckim opakowaniu podkreśli piękno każdych oczu i pomoże w wykreowaniu idealnego makijażu. Dostępna w kilku kolorach.

Cena: ok. 30 zł

Kiepsko

Kredke kupilam za jakies grosze (moze ze 3 £) i dobrze bo bardzo bym zalowala wywalonych w bloto pieniedzy.Jedna z najgorszych jakie kiedykolwiek mialam.Oddalam kolezance.Po pierwsze aplikacja tej kredki to jakis koszmar.Chyba nigdy nie mialam kredki rownie twardej jak ta.W ogole nie sunie po powiece.Mozna miec cale zaczerwienione oko od zabawy z ta kredka a i tak nic na powiece nie bedzie widac.Napigmentowanie bliskie zeru:( Koszmar.Nie moge ocenic czy jest wydajna bo szybko sie jej pozbylam.Nie trzymala sie zbyt dlugo na powiece,choc moze to i dobrze-makijaz z nia wcale nie dodawal urody:)nie polecam

Używam tego produktu od: ok pol roku
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna

the best

Bardzo udany produkt revlon;)
Plusy
* Kredka jest odpowiednio twarda i dobrze "trzyma się" , nie robiąc odcisków na górnej powiece
*dobrze się struga i nie łamie się
* jest dłuższa niż standardowe kredki np. rimmel i przez to bardziej wydajna
*kolor jest dobrze napigmentowany - ja mam earth brown
*nie podrażnia i nie uczula
*nie osadza się w kącikach oczu
*łatwo się zmywa płynem do demakijażu
*cena ok - ja dałam 3,99 GBR (20 zł) w regularnej cenie
Minusy
* znika z oczu w ciągu 3-4 godzin i trzeba poprawiać makijaż - ale to taki mały minusik i przez to nie obniżam oceny

Warto wypróbować !! Pewnie nie raz ją jeszcze kupię
EDIT.. jestem w trakcie drugiego opakowania a trzecie mam kupione na zapas, bo kredka jest rewelacyjna
Używam tego produktu od: 4 m-ce

Jedna z najlepszych

Recenzuję kolor- marynarski granat - raczej ciepły odcień niestety. Kredka jest w sam raz, ani za miękka ani za twarda. Bardzo łatwo się nią rysuje. bardzo mocno napigmentowana , wystarczy jedno ,maźnięcie i mamy wyrazisty rysunek. Jest rowniez bardzo trwała, wytrzymuje nawe 12-14 godzin bez poprawek. Łatwo ją natemperować , nie rozpływa sie i nie łamie w upale.

Używam tego produktu od:od kilku lat sporadycznie

fakty i mity depilacja

Do wyrzucenia...

Zacznijmy od tego, że z moich powiek spływa większość oferowanych na rynku kredek. Również ta okazała się wyjątkowo nietrwała, już po godzinie trzeba było poprawić ją na powiece, nie mówiąc już o tym, że po niecałych 30 minutach nie było jej już w kącikach oczu i na wewnętrznej stronie powieki. Jakość moim zdaniem nie idzie w parze z ceną, już za parę złotych można sobie kupić kredkę o podobnej trwałości.
Do jej plusów można zaliczyć łatwy sposób rozprowadzania, nie jest ona ani za miękka, ani za twarda i przyzwoitą wydajność.
Być może osoba która nie ma dużego problemu z trwałością makijażu na powiekach będzie z niej zadowolona, ja niestety będę musiała wyrzucić ją do kosza.
Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

lekki zawód

powiem tak - troche sie jednak zawiodłam
moim zdaniem ta kredka jest za twarda, szczególnie jesli ktoś maluje dolne powieki, np po wewnetrznej jej stronie - drapie, nie chce sie dobrze namalowac kreska, odcien czerni nie jest intensywny tylko raczej delikatniejszy
natomiast na górnej powiece kreska wychodzi duzo lepiej, czerń faktycznie jest czernia,
kredka raczej się nie romazuje i jest dość trwała, poprawki wskazane, ale nie znalazłam jeszcze takiej kredki, która na wewnetrznej poiwece utrzymaął by sie 8-10 godzin bez poprawek
moim zdaniem ta kredka nie jest lepsza od innych kredek w cenach 15-20 zł
raczej wiecej jej nie kupie, bede szukac dalej ideału i w droższych i w tanszych

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

można stracić oko

Mam kredkę w jasnym metalicznym biało-różowym odcieniu. Gdyby malowała tak jak powinna efekt mógłby być ładny, ale niestety jest na to zbyt twarda - można sobie wydłubać oko podczas makijażu. Kreska wychodzi mało widoczna, przerywana, trzeba kilkakrotnie mazać w tym samym miejscu. Generalnie nie warto tak się męczyć.
Jeśli już to używam do dolnej powieki nad rzęsami, by rozświetlić spojrzenie.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

świetna

Nie znam lepszej.
Ma - jak dla mnie - idealną twardość (czy też miękkość), ładne kolory (prawie codziennie używam czarnej do cienkich kresek na górnej powiece, rzadziej - szaro-granatowej, jeśli pasuje mi do cieni), dobrze się temperuje, nie łamie, no i jest niebywale długa = wydajna.
Nie maluję się nigdy wewnątrz oka, więc nie wiem jak by się tam sprawowała - ale na typowe kreski na linii rzęs - pierwsza klasa.

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsza czarna i niewielka ilość kolorowej.

prawie dobra

Szukam kredki idealnej, czyli takiej, ktora po wewnetrznej linii nie rozmaze sie po godzinie. Tego niestety Revlon nie opanowal, ale do tradycyjnego rysunku na gornej powiece - nadaje sie swietnie. Jest wystarczajaco miekka, by ladnie i delikatnie namalowac kreske i wystarczajaco twarda, by utrzymala sie tam caly dzien. Latwo ją przemienic w "smoky line". Nie odbija sie na powiece. Nie podraznia oczu, nawet po wewnetrznej linii. Jest prawie idealna - ale 'prawie' robi (jednak) duza roznice. Mimo to 4 gwiazdki:)

Używam tego produktu od: paru miesiecy

odkrycie

Odkad w tajemniczych okolicznosciach zaginely mi obie temperowki do kredek do oczu Chanel, wygrzebalam z bardzo starego zapasiku mojej mamy te konturowke do oczu (kolor 04 grey).
Nie dosc, ze dala sie pieknie zatemperowac moja dawna, szkolna temperowka do olowkow, nie skracajac sie przy tym o polowe (co jednak robi kredka Chanel, czym doprowadza mnie do rozpaczy) to jeszcze okazalo sie, ze po kilku latach lezakowania (podejrzewam, ze mama o niej zwyczajnie zapomniala)zachowala trwalosc, kolor i nie jest polamana w srodku.
Daje sie latwo rozcierac, klasc na bazie Art Deco (a Chanel ma z tym problemy!), na cieniach do powiek, mieszac z nimi i lekko plowieje po okolo 6 godzinach na powiece. To zasadniczy minus, bo Chanel, przy calym problemie temperowania i przez to niemoznosci zrobienia rownej, cienkiej kreski, gdy sie da precyzyjnie zaaplikowac, trzyma sie jednak caly dzien.
Dlatego uwazam, ze kredka Revlonu mogla by byc jeszcze lepsza!

rece opadaja ....

Najpierw kupilam Rimmela, ale kiedy ona zawiodla postanowilam nie eksperymentowac i postawic na cos co na pewno bedzie strzalem w 10. Po zapowiedziach w sklepie internetowym i recenzjach na wizazu wydawalo mi sie, ze nie ma opcji zeby byla zla. A jednak. 25zl w plecy!Kredka z wewnetrznej czesci powieki zmywa sie po 20 minutach a rysowana na zewnetrznej odbija sie na oku. Po prostu rece mi opadaja.

Rewelacja!

Po prostu brak mi słow... Ta kredka nie ma wad;) Już minął ponad rok, a ja w dalszym ciągu mam jej więcej jak połowę, SZOK! Jeszcze nigdy mi się to nie zadrzyło, a używam jej prawie codziennie. Daje wyrazisty kolor, jest trwała, nie rozmazuje się (z pewnymi wyjątkami:)) Upadła mi już tysiące razy, a mimo to się nie połamała. Jest superancka:) Ostatnio chciałam sobie dokupić brązową (mam czarną), ale nie było :(

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1sze

Doskonałość

Kupiłam, bo nie mogę ścierpieć malowania się Isa Dorą a na Lancome na razie mnie nie stać. I tutaj miłe zaskoczenie, Revlon jest równie wysokiej jakości co Le Crayon Khol. Niesamowicie trwały, kreska wytrzymuje kilkanaście godzin, nawet ta rysowana po wewnętrznej stronie powieki trwa dłużej niż się tego spodziewałam. Nie blaknie, nie rozmazuje się. Rysik ma idealną twardość, nie łamie się, łatwo temperuje.
Doskonałość.