Wibo, Panoramic Lashes, Shine & Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Wibo, Panoramic Lashes, Shine & Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Panoramic Lashes z szczoteczką, która dzięki zwężonej końcówce pozwala na precyzyjne pomalowanie rzęs nawet w kąciku oka. Formuła maskary wzbogacona w otręby ryżu i pantenol oraz składniki stymulujące wzrost rzęs i zapobiegające ich wypadaniu.
Kremowa formuła mascary nadaje rzęsom objętość bez sklejania. Nie obciąża rzęs pozostawiając je miłymi w dotyku. Nadająca objętość szczoteczka pozwala cieszyć się panoramicznym wyglądem rzęs.

Za tą cenę- rewelacja, w mojej przygodzie z tuszami- poprawna

Maskare Wibo postanowiłam zakupić bo była w dobrej cenie i lubię takie mega szczoteczki. Dobrze tuszuje, rzęsy są pogrubione, wydłużone i czarne. Utrzymuje się przez cały dzień, nie kruszy i nie obsypuje, pojemność11ml sprawia, że jest naprawdę wydajna. Bardzo podoba mi się design. W tej cenie tusz jest rewelacyjny i potrafi zaskoczyć☺.

efekt sztucznych rzęs

Dla Pań które oczekują efektu sztucznych rzęs- II warstwa czyni cuda. Nie każdy lubi wielkie szczoteczki, ale ja tylko takie i jestem bardzo zadowolona.

Zawsze do niego wracam

Na pewno spełnia obietnice producenta. Pogrubia i lekko podkręca rzęsy, można fajnie stopniować efekt. Czerń jest czarna :) Zaskoczeniem była dla mnie WIELKA szczoteczka. Dobrze pokrywa wszystkie włoski, ale bałam się że zrobie sobie nią krzywdę.Po kilku użyciach można się przyzwyczaić. Kupiłam kiedyś dla mamy, od tego czasu nie chce już używać innego tuszu.

Make up no make up H&M

Tragedia

Naczytałam się tyle dobrego o tym tuszu, że nie zdołałam przejść obok niego obojętnie. Pytam Was - skąd ten zachwyt? Już po pierwszym użyciu tego tuszu miałam ochotę wyrzucić go do kosza, ale poczekam... Może zachnie i będzie fajny.

Dosyć kiepski

Tusz wypatrzyłam na stronie drogerii internetowej. Cena była zadziwiająco niska, bo około 8 złotych. Pomyślałam - właściwie czemu by nie spróbować? Zamówiłam więc z ciekawości.
Po otworzeniu produktu byłam lekko zaskoczona gdyż nie używam tak wielkich szczoteczek. Niestety malując się, miałam wrażenie, że zaraz wydłubię sobie oko. Nie należę do osób z krótkimi rzęsami, ale współpraca z tą szczoteczką to katastrofa. Zbiera się na niej również zbyt wielka ilość produktu, który za każdym razem trzeba zebrać.
Kolejnym minusem, który zauważyłam to, że tusz zasechł dziwnie po miesiącu użytkowania. Nie nadawał się już do malowania, bo zostawiał grudy i mocno się obsypywał.
Sam tusz spełnia jednak swoje zadanie. Rzęsy są po umalowaniu pięknie podkreślone.

Szukałam tuszu idealnego dla swoich nie za dlugich i rzadkich rzęs. Skusila mnie cena. Ten tusz okazal sie byc dobrym trafem.
Ma głęboki czarny kolor, widocznie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest bardzo wydajny. Nie kruszy się, nie skleja, nie pozostawia nieestetycznych grudek na rzesach. Ma grubą, gęsta szczoteczke co mnie w nim urzeklo przy wyborze. Nie podraznia oczu. Jest trwały. U mnie na rzesach wytrzymuje od rana do wieczora bez kruszenia się.
Jak dla mnie strzał w 10 w dodatku w takiej cenie.

Ogromne zaskoczenie

Od paru lat używałam wyłącznie tuszy w cenie 20+ ponieważ każda próba zakupu tych tańszych kończyła się fatalnie. Mam długie i gęste ale cienkie rzęsy co sprawia że łatwo się sklejaja i wcale nie tak łatwo znaleźć tusz , który estetycznie je podkreśli. I tutaj takie zaskoczenie - z ciekawości postanowiłam dac szansę tuszowi z niższej półki i znalazłam to czego długo szukałam.

Polecam dlugim;)

Wsadzila mi go do koszyka kolezanka, zapewniając jednocześnie o cudzie, który wydarzy sie w domu. Faktycznie bylam mega zakoczona. Taki tusz....o wyglądzie szarej myszki- a takie ma kuzwa mozliwosvi! No nigdy sama bym na niego nie spojrzala....e jakiś srednaik zapewne. A tu...wow
Wydłuża i pogrubia bez sklejania. Na długich rzesach potrafi zdziałać cuda!!! Jest mega tani i nie do końca doceniony. Jest w tym też duży plus- jest możliwość go kupienia bez wyrywania włosów. Duża szczota...wydaje się za duża ale nie robi krzywdy. Moze się odbić i czasem osypac

Zawsze do niego wracam

Uwielbiam ten tusz. Pogrubia, podkręca, nie skleja, nie osypuje się i jest ekstra czarny. Rzęsy są podkreślone. Jest to jeden z niewielu tuszy, które na prawdę dają efekt sztucznych rzęs. Ma dużą szczoteczkę, którą trzeba umieć się posługiwać - jeśli ktoś nie ma wprawy/ cierpliwości, lepiej niech go omija.

Świetny

Świetny tusz do rzęs. Tani, mega czarny z wielką szczoteczką, która idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jak na produkt za około 10 zł jest godna polecenia każdemu. Wydajna i łatwo dostępna.

Żaden inny tusz nie daje takiego efektu. ;)

Jest to najlepszy tusz marki Wibo, ale trzeba się nauczyć z nim obchodzić.
Ma naprawdę ogromną szczoteczkę, którą trzeba nauczyć się posługiwać tak, by nie utytłać sobie całej powieki. Niemniej jednak efekt jaki można osiągnąć za pomocą tego tuszu jest zniewalający. Pogrubia. Wydłuża. Nadaje objętość. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych drogeryjnych tuszy do rzęs.

Skąd ten zachwyt?

Lubię nie przepłacać. Z tego względy często kupuje tusz ro rzęs do 20 zł w tym naprawdę wiele z nich okazywało się bardzo dobre i jakościowo i cenowo. A tu taki bubel ...nie wiem co mnie podkusiło na kupno nowego tuszu skoro miałam dobry i sprawdzony? Jeszcze z początku zachwycona sprawiłam sobie jeden zapasowy...:/ A tu taki bubel...efekt początkowo bardzo dobry. Jednak teraz widzę że obsycha niemiłosiernie tworząc na rzęsach efekt starego sklejonego tuszu z grudkami...ponad to po paru godzinach pod pod dolną powieką czarna podkowa...no i obsypując się cały dzień rzęsy tracą na długości i wydają się bardzo krótkie. Stanowcze NIE dla tego tuszu.