L'biotica, Biovax A + E, Serum wzmacniające (nowa wersja)

L'biotica, Biovax A + E, Serum wzmacniające (nowa wersja)

Serum wzmacniające dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Receptura oparta o naturalne i bezpieczne składniki aktywne pozwalają na:
- zmniejszenie łamliwości włosów,
- naturalny połysk i gładkość,
- odżywione i nawilżone włosy,
- zahamowanie rozdwajania się końcówek,
- większą elastyczność i sprężystość włosów,
- zdrowsze i mocniejsze włosy.

Spełnia swoją funkcję

Serum stosowałam na końcówki, po każdym myciu, by zapobiec ich rozdwajaniu się.

Plusy:
+tanie i wydajne, stosuję je już od roku i jeszcze mi się nie skończyło
+dostępne w większości stacjonarnych drogerii i hipermarketów
+jest bardzo gęste, ale przy oszczędnym stosowaniu nie obciąża włosów
+rzeczywiście zapobiega rozdwajaniu, podczas stosowania nie miałam chyba ani jednej rozdwojonej końcówki
+dzięki niemu końcówki są elastyczne i miękkie

Minusy:
-nietrwałe opakowanie, nakrętka szybko się połamała
-może obciążać przy użyciu zbyt dużej ilości
-słaby skład, prawie same silikony

Serum ma konsystencję rzadką,o ładnym zapachu. Jest dość tłuste w dotyku. Po aplikacji na włosy, a szczególnie na końcówki włosy są miękkie, nawilżone, odżywione. Produkt faktycznie zwiększa odporność przeciw łamianiu się włosom.
Używam tego preparatu już 2 opakowanie i jestem z niego zadowolona.

Działa!

Serum kupiłam na promocji w jednej z drogerii. Ot tak, z ciekawości. Nie miałam zbyt wielkich oczekiwań, gdyż niejednokrotnie tego typu 'olejkowe' produkty nie dawały mi spektakularnych efektów.

Już po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie... Efekt jest natychmiastowy. Włosy są lśniące, wygładzone, zdrowe. Produkt jest zdedycowanie wart swojej ceny.
Serum nakładam po każdym myciu, na mokre włosy. Jest bardzo wydajne. Zdecydowanie polecam :)

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Małe cudo

Kupiłam to serum W Superpharm za 13,99. Pachnie cudnie, ma konsystencję jedwabiu z Biosilk. Nakładanie go na włosy jest czystą przyjemnością. Włosy po nim są jedwabiście miękkie, śliskie, gładziusieńkie jak po prostowaniu. Szczerze polecam to serum. Na pewno kupię go nie jeden raz!

Całkiem dobry

Przede wszystkim bardzo ładnie pachnie. Jak co użyłam za pierwszym razem efekt był wow. Później trochę mniej. Wogole nie skleja moje kręcone wlosy. Myślę że może nawet wymieszam z olejem żeby dociążyć.

Produkt genialny!

Serum przypadkiem wpadło w moje ręce, bo kupiłam w aptece zestaw szampon plus odżywka biowax "argan kokos makadamia"(kocham te serię ♡ ) i w domu okazało się, że zestaw dodatkowo zawiera to serum (pełnowartościowe) :-) moje włosy od razu się w nim zakochały ♡♡♡
PLUSY:
*mała kropla wystarczy żeby żeby posmarować końcówki, wiec jest bardzo wydajny
*nie obciąża włosów
*włosy są gładziutkie i błyszczące, wyglądają bardzo zdrowo
*pięknie pachnie
*nie elektryzuje włosów
MINUSY:
*troszkę za malutkie opakowanie jak na tę cenę... no ale coś za coś ;-)

Dobry produkt

+Wydajny
+ładnie pachnie
+zdecydowanie chroni końcówki przed łamaniem
+nie przesusza końcówek
+nie zlepia i nie przetłuszcza końcówek
-szkoda że tak małe opakowanie

Rewelacja!

Najlepsze serum zabezpieczające końcówki na świecie :)
Mam włosy kręcone, bardzo suche, po wieloletnim prostowaniu i rozjaśnianiu. Serum nakładane zawsze po myciu na wysuszone włosy idealnie je wygładza, zabezpiecza, widocznie opóźnia rozdwajanie się końcówek.
Nic dodać, nic ująć, najlepszy do swojej roli!

Bardzo dobre serum

Produkt jest bardzo wydajny mimo małego opakowania. Jeden z niewielu produktów, który naprawdę odżywiał moje końcówki, sprawiał, że nie były przesuszone, zabezpieczał je i chronił przed nadmiernym rozdwajaniem. Zdecydowanie polecam, nawet dla posiadaczek włosów przetłuszczających się, nie obciąża włosów.

dobre serum :)

Używałam to serum już dawno temu, pamiętam, że bardzo dobrze się sprawdzało, ale byłam ciekawa innych nowości

+ zapach
+ dociąża

- mała pojemność
- cena, trochę wysoka jak na 15 ml produktu

Fajny

Dobrze zabezpiecza końcówki włosów przed rozdwajaniem i przesuszeniem. Wygładza i nabłyszcza. Zapach też bardzo łady. Minusem jest cena, według mnie jest trochę zbyt wysoka.

Fajne serum

- małe, kompaktowe opakowanie, które z jednej strony może być minusem (zdecydowanie wolę raz na jakiś czas kupić większą pojemność i mieć z głowy) a z drugiej plusem (świetne na podróż, do przewożenia, do kosmetyczki i możemy mieć je zawsze przy sobie)
- ładny, przyjemny zapach
- co ważne: nie spełnia wszystkich obietnic producenta. Już wyjaśniam o co chodzi. Odnosząc się do zmniejszenia łamliwości włosów oraz zahamowania rozdwajania się końcówek, to niestety tutaj się nie zgodzę. Włosy mam przesuszone, bardzo się łamią (pamiątka po rozjaśnianiu), końcówki mam porozdwajane. Produkt nie zmienił tego stanu rzeczy i moim zdaniem żaden tego nie zmieni. Rozdwojone końcówki --> ścięcie ich a kruszenie się włosów to również grubsza sprawa, na którą trzeba zadziałać z wielu stron i długofalowo. Producent nie powinien więc obiecywać, że serum nam w tym pomoże bo, tego typu produkty nie mają czarodziejskiej mocy. Natomiast jeżeli chodzi o nawilżenie, wygładzenie, połysk, gładkość, wizualna naprawa końcówek to jak najbardziej się z tym zgadzam i tutaj produkt zadziałał bardzo fajnie.
Zależy kto, czego oczekuje. Jeżeli ktoś prostuje włosy 10 lat, suszy, związuje dzień w dzień w ścisłe kucyki/koczki, rozjaśnia co miesiąc, źle się odżywia itd, itp. i oczekuje, ze serum/olejek naprawi włosy, będą one wyglądały jak z reklamy a jak nie to hejtuje produkt dając ocenę 1, że syf i beznadziej to ja jedynie mogę napisać "pozdro".