Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'biotica, Biovax A + E, Serum wzmacniające (nowa wersja)

L'biotica, Biovax A + E, Serum wzmacniające (nowa wersja)

Serum wzmacniające dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Receptura oparta o naturalne i bezpieczne składniki aktywne pozwalają na:
- zmniejszenie łamliwości włosów,
- naturalny połysk i gładkość,
- odżywione i nawilżone włosy,
- zahamowanie rozdwajania się końcówek,
- większą elastyczność i sprężystość włosów,
- zdrowsze i mocniejsze włosy.

Nie do końca

mi się spodobał. Kupiłam go zachwycona próbką którą dostałam kupując maskę. Podobał mi się cytrusowy zapach. Zdecydowałam się na pełne opakowanie. Na przecenie kosztował 9 zł, więc tanio. Niestety zawiódł mnie zapach. Był słodki, nudny i zupełnie inny niż w próbce. Opakowanie było mało użyteczne, ponieważ pompka wyciskała na dużą ilość produktu, przez co dużo się zmarnowało. W związku z tym bardzo szybko się skończył, co jest dla mnie niespotykane w serach do włosów, zwłaszcza że nakładałam go tylko na końcówki. Konsystencja jest bardzo gęsta dlatego nie nadawał się na moje grube włosy. Końcówki były posklejane i strączkowały się. Na szczęście ujarzmiał puszenie się, nabłyszczał je i zabezpieczał przed rozdwojeniem. Niestety jestem zawiedziona tym produktem szczególnie dlatego, że słyszałam dużo dobrego na jego temat. Polecam inne kosmetyki Biovaxa, np. olejek awokado jest bajeczny.

Za ciezkie

Bardzo lubie firme Biovax za super maseczki, ktore sie u mnie sprawdzaja, ale to serum, bez wzgledu jak malo bym go dala, powoduje u mnie przyklap na glowie, a koncowki zbijaja sie w tluste straki. Na moje cienkie, rozjasniane wlosy niestety jest za ciezkie, moze na grubszych sa lepsze efekty. Na plus bardzo ladny zapach i wydajnosc.

Mój ulubiony

Serum kupiłam po zastosowaniu próbki i został ze mną na dłuzej. Uwielbiam stosować na końcówki, bardzo je wygładza i nabłyszcza. Nie zauważyłam, żeby się szybciej przetłuszczały po nim. Jest też bardzo wydajny.

Dekoloryzacja włosów

Przyjemnie działa

Serum stosuję już od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że daje całkiem niezłe rezultaty. Używam go tylko na końcówki włosów. Serum ładnie je wygładza, wyglądają przez to lepiej, zdrowiej.

dobry produkt

Pozytywnie oceniam to serum. Strasznie szybko się skończyło, mimo że nie używałam dużej ilości. Dobrze zabezpiecza końcówki, ale nie powala mnie na kolana. Jest ok, liczyliłam na to, że doda włosom blasku.
Polecam, ale sama wracam do Mariona.

Najlepsze!

Uwielbiam to serum! Miałam już naprawdę mnóstwo olejków i odżywek bez spłukiwania, bo mam bzika na punkcie idealnej tafli włosów. I to serum to najlepsze co do tego pory stosowałam (jak dla mnie konkuruje również z preparatami fryzjerskimi, przynajmniej na moich włosach). Szybko się wchłania, nie obciąża włosów, ma piękny zapach, odżywia końcówki i do tego jest bardzo poręczne, tanie i wydajne. Czego chcieć więcej? Nie zauważyłam czy chroni włosy przed suszarką, czy prostownicą, ale zdaje się, że odkąd go używam to włosy po prostowaniu mniej mi się elektryzują (co po roku prostowania w końcu i u mnie się objawiło).

Średni

Serum otrzymałam jako dodatek do tabletek wzmacniających włosy i paznokcie, zużyłam całe opakowanie i poza ułatwieniem rozczesywania oraz doraźnym nabłyszczeniem nie zauważyłam żadnego wpływu na stan moich włosów.

Nie dla mnie.

Być może u mnie chodziło o to, że moje włosy nie lubią protein. Wręcz nienawidzą. Dawkowałam to serum namiętnie skuszona tytułowymi witaminami, ale im dłużej je aplikowałam, tym większe miałam problemy ze spuszonymi końcówkami...

W okresie używania miałam włosy ciemny brąz regularnie farbowane farbą drogeryjną, ale zadbane, które jedynie potrzebowały mocniejszego dociążenia na końcach.

Świetny!

Dla moich suchych i rozdwajających się końcówek- zbawienie! Pięknie je dociąża, bez efektu tłustych , sklejonych włosów. Nie wiem czy są większe opakowania, nie spotkałam się niestety :( Cena zdecydowanie niska za to co robi mi na włosach, maaarzenie :) Gorąco polecam :D

Zdecydowanie lepiej przysłużył się moim włosom niż Biosilk (zbyt przetłuszcza a na dłuższą mete wysusza) lub Serum z Fructis Goodbay Damage (mniej przetłuszcza, ale efekt dość nijaki).

Włosy mam rozjaśniane, dobrze odżywione przy skórze głowy, czasem potrafią się przetłuścić, a końce są przesuszone.

Stosuje go na lekko wilgotne włosy, głównie na końcówki, omijając okolice skóry głowy.

Jest dość wydajny, jedna kropla wystarcza, dwie stosuje w te naprawdę gorsze momenty dla włosów.

Włosy po nim są bardziej elastyczne, nie łamią się tak, błyszczą, na dodatek nie obciąża a po dłuższym stosowaniu nie przesusza włosów.

Skład nie jest zachęcający, ale nie stosuje go jako odżywkę tylko wykończenie pielęgnacji włosów, także przy odżywkowaniu/olejowaniu nie powinien im zaszkodzić.

Ma przyjemny zapach i konsystencje, przystępną cenę a małe opakowanie jest dość poręczne.

Lepsze od Biosilka

Nie mam uwag krytycznych. Idealny produkt dla moich rozjaśnianych, długich, a co za tym idzie od 1/3 długości przesuszonych włosów. Natłuszcza, ujarzmia i osłania końce. Aktualnie dwa miesiące nie podcinałam końcówek, serum stosuję od około dwóch tygodni i nie dostrzegam żadnych (!) rozdwojeń, aczkolwiek zaznaczę, że kroplę, dwie wcieram często, nawet trzy razy dziennie, a po myciu obowiązkowo. Rezygnuję z jedwabiu Biosilka, który temu serum do pięt nie dorasta.

Spełnia swoją funkcję

Serum stosowałam na końcówki, po każdym myciu, by zapobiec ich rozdwajaniu się.

Plusy:
+tanie i wydajne, stosuję je już od roku i jeszcze mi się nie skończyło
+dostępne w większości stacjonarnych drogerii i hipermarketów
+jest bardzo gęste, ale przy oszczędnym stosowaniu nie obciąża włosów
+rzeczywiście zapobiega rozdwajaniu, podczas stosowania nie miałam chyba ani jednej rozdwojonej końcówki
+dzięki niemu końcówki są elastyczne i miękkie

Minusy:
-nietrwałe opakowanie, nakrętka szybko się połamała
-może obciążać przy użyciu zbyt dużej ilości
-słaby skład, prawie same silikony