Age Control 35+ BotoxEffect, Maseczka na twarz i pod oczy

Age Control 35+ BotoxEffect, Maseczka na twarz i pod oczy

Maseczka na twarz przeciw zmarszczkom mimicznym, o działaniu mikrorozkurczającym. Wygładza pierwsze mimiczne zagniecenia skóry oraz opóźnia pojawianie się nowych. Polecana do pielęgnacji twarzy, a szczególności obszarów mimicznie aktywnych. Zawiera kompleks BotoxEffect, kompleks napinający dający na skórze efekt liftingu oraz witaminę E. Przeznaczona do okresowego stosowania 1-2 razy w tygodniu w celu zintensyfikowania efektów kuracji. Nie wymaga zmywania. Grubą warstwę wmasowuje się w skórę twarzy, również w okolice oczu, pozostawia do wchłonięcia na około 5 minut, a nadmiar należy delikatnie wklepać. Po zastosowaniu nie trzeba już nakładać kremu.

Bez efektów

Nie jestem zachwycona tą maseczką:( Konsystencja bardzo gęsta, kremowa, przez co trudno się ja rozsmarowuje. Ciężko się wchłania, producent co prawda namawia do wklepania, ale niestety nawet po wklepaniu zostają smugi na twarzy i kleista warstwa na twarzy. Wolałam zmyć, ale i tu maseczka dość ciężko schodzi. Pod oczy absolutnie się nie nadaje, u mnie spowodowała pieczenie i łzawienie a co do efektów na twarzy- zauważyłam jedynie minimalne wygładzenie, ale i niestety spore zaczerwienienie. Nie zachwyciła mnie, więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca

dobra

Kupiłam w saszetce, która starczyła mi na 3 razy. Mam cerę mieszaną więc po pięciu przepisowych minutach na twarzy zalegało jeszcze sporo kosmetyku, zatem trzymałam trochę dłużej. Po wklepaniu raszty szłam spać. Rano skóra twarzy była wypoczęta, żadnych podrażnień nawet pod oczami nie stwierdziłam. Co dziwne rano skóra prawie się nie swieciła więc jestem nawet zadowolona.
Oceniam oszczędnie, ponieważ maseczka działa podobnie jak zwykły/dobry krem na noc. Tylko, że z kremem nie ma tyle zachodu...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:saszetka na 3 razy

Makabrycznie podrażniła

Niestety, mnie ta maseczka uczuliła (pod oczami). Nie od razu, tylko po paru minutach od nałożenia. Czy stosowałam z wklepaniem, czy ze zmywaniem - efekt ten sam - pieczenie, łzawienie, zaczerwienienie. Uczulenie jest kwestią indywidualną, ale skoro już kosmetyk ma być używany na skórę pod oczami, to należałoby lepiej zadbać o jego delikatność. Efektu doraźnego nie widziałam, ale fakt, że chyba trzymałam ją na skórze zbyt krótko, a i podrażnienie mogło mieć negatywny wpływ na ewentualny efekt. Dwie gwiazdki, bo może mniej wrażliwym oczom lepiej posłuży.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka

depilacja brwi

Dla mnie bomba :-)

I jak tu nie sobie nie pomyśleć, że jednak każdemu co innego pasuje ;) mojej prawie trzydziestoletniej buzi pasuje idealnie :) odpowiada mi konsystencja oraz to, że maseczka nie uczula, nie podrażnia, świetnie nawilża, wygładza i lekko napina buzię. Nie zapycha. Rano buzia wygląda bardzo promiennie. Wygładzenie też widać na szyji, nawet bardziej niż na buzi. Maseczki stosuję na noc zamiast kremów na pzremian wszelakie jakie wpadna mi w saszetkach w łapki i ta od dłuższego czasu jest moją naj :)
Polecam :)))

Można spróbować

Maseczka saszetkowa w kolorze biało-rożowym, o neutralnym zapachu. Dośc dobrze się wchłania , mozna z nią posiedzieć i 45 minut a resztę wklepać, bo nie tworzy oleistej mazi na twarzy, ale tzreba jej wtedy wziąć mniej . Ja jednak spłukuje ja a koniec. Doskonale sprawdza sie ajko krem pod oczy - nie podrażnia, , natłuszcza. Skóra po jej uzyciu jest niesamowicie miękka i gładka, ale to efekt na 1 dzień. Niestety, nawilżenie i odzywienie prawie zerowe, także do 30-stki mozna używać czasem głównie pod oczy, ale potem to już raczej bez sensu.

Nic specjalnego

Ta maseczka to niewypał. Ona właściwie to nic nie robi. Nie przeszkadza i nie podrażnia, ale też nie poprawia wyglądu skóry, po użyciu nie czuję na twarzy szczególnego odżywienia ani nawilżenia.
Tylko jedna * bo od maseczki oczekuję natychmiastowego działania. Od długofalowych działań są kremy, a maseczka powinna doraźnie poprawiać kondycję skóry.
Tym razem Dax się nie popisał...

przeciętność

Kuiłam przez pomyłkę, nie zauważywaszy że to produkt dla pań o dojrzałej cerze (na szczęśćie tylko saszetka). Dlatego o działaniu przeciwzmarszczkowym nie będę nawet wspominać. Maseczka ma gęstą konsystencję, dlatego tępo rozsmarowuje się. Jak każda maseczka Daxa krzywdy nie robi, ale żadnych rewelacyjnych efektów się nie dopatrzyłam. Mogłaby lepiej się wchłaniać, nawet wklepywanie niewiele daje, jakby cała maseczka zostawała na powierzchni skory, a nawilża przeciętnie, trochę natłuszcza, twarz się po niej niestety bardzo świeci (muszę zmywać wodą). Ogromnie wydajna.

ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

nie taka zła

Testuję saszetkę, zatem nie moge mówić o działaniu długoterminowym.
Maseczka ma delikatny zapach, nic denerwujacego, nic miłego. Konsystencja gęstego kremu, dość wydajna, choc nakładam grubą warstwę na twarz i szyję. Zgodnie z zaleceniem - zostawiam do wchłonięcia, reszte wklepuję. Żadnego zmywania! Zresztą moja cera to lubi :)
W czasie około 10 minut - wiekszość faktycznie wsiąkła, choć pozostały tu i ówdzie białe smugi, które wtarłam. Miałam ją też pod oczami - żadnych sensacji. Skóra jest lekko zaróżowiona, gładka, choć bardziej spektakularnych efektów typu wygładzenie zmarszczek mimicznych nie zauważyłam. Może przy częstszym stosowaniu? Twarz świeci się dość intensywnie, pozostaje na niej tłustawa warstewka. Owszem, jest poczucie odzywienia, nakładanie kremu zbędne. Nie zachwyciła mnie, nie zraziła.

a ja zrobiłam tak:

Nałożyłam na buzię ( siedząc w wannie z książką :-) ) i trzymałam ok. 15 minut. Następnie zmyłam wodą. I jak spojrzałam w lusterko to mnie zatkało. Takiej gładkiej buźki nie miałam jeszcze nigdy. A pod oczami, nawet jak się wyszczerzyłam w uśmiechu , tzw pełną gębą, to ani jednej zmarszczki ! Potem nałożyłam inny kremik na noc i dziś jestem pięęękna ! :D Według mnie produkt jest ok, tylko chyba nie można go trzymać całą noc. Ogólnie warto spróbować. Ja na pewno zabieg powtórzę nie raz .

dla nikogo :(

Oups, mam nadzieję, że to jednorazowa wpadka Dax'a, którego maseczki uwielbiam.

Maseczka ma bardzo gęstą konsystencję. Po wchlonięciu, zostaje na twarzy tłusty film, a wzasadzie tłusta maska, miałam wrażenie, że skóra nie może pod nią oddychać :(
Używałam jej na noc i rano twarz wyglądała na zmęczoną i była opuchnięta.
Po trzecim zastosowaniu na całej twarzy wyskoczyły mi maleńkie potówki i maseczka wylądowała w koszu...