Lirene, Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy z folacyną

Lirene, Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy z folacyną

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery po 30 roku życia szczególnie dla osób ze skórą zwiotczałą i skłonną do zmarszczek. Zapewnia
efekt liftingu i intensywną regenerację.
W kremie zastosowano innowacyjny składnik - folacynę, która ułatwia wzrost komórkom skóry i przedłuża ich życie. Dzięki niej krem uelastycznia i intensywnie regeneruje skórę oraz opóźnia proces starzenia. Dodatkowo zastosowana formuła liftingująca, oparta na substancjach pochodzenia roślinnego sprawia, że skóra lekko naciąga się, poprawiając owal twarzy. Skóra twarzy po jego zastosowaniu jest gładka, elastyczna a zmarszczki wyraźnie stają się płytsze.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

świetny

Bardzo dobry krem dla skóry lekko zmęczonej. Tak jak i cała seria z folacyną Erisowej. Ładnie napina, nawilża, rozjaśnia. Nie zapycha, nie podrażnia, bez intensywnego zapachu. Bardzo dobry kosmetyk za śmieszne pieniądze. Polecam, bo warto.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: chyba 3?

Dobry ale nie dla mnie

swietnie sie wchlania,ladnie pachnie i malo kosztuje,ale niestety podraznia moja skore,pojawiaja sie wypryski i zaczerwienienie.Bede musiala poszukac innego kremu.

Bardzo fajny

Bardzo polubilam ten kremik, dobrze nawilza buzie, slicznie sie wchlania, nie pozostawia slimaczacego sie filtru, ladnie i bardzo subtelnie pachnie. Mam wrazenie ze po zastosowaniu skora staje sie milsza, jakby jedrniejsza i moze faktycznie zliftingowana :) Polecam, nalezy go chocby wyprubowac.