AA Plus Age Expert Krem na dzień SPF 6

AA Plus Age Expert Krem na dzień SPF 6

AA Plus Age Expert Krem na dzień SPF 6 z kompleksem BOTOX-like (bez botoxu) oraz kompleksem rozświetlającym Subliten do cery dojrzałej do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Krem o unikalnej konsystencji emulsji silikonowej, bogaty w składniki przeciwzmarszczkowe. Doskonale odświeżona regenerowana przez cały dzień skóra jest aksamitnie miękka, pełna blasku. Kompleks BOTOX-like stanowią biologicznie aktywne surowce, których synergiczne działanie wygładzające i uelastyczniające skórę jest zbliżone do efektu uzyskiwanego po stosowaniu toksyny botulinowej.

krem dobrze się wchłania, ale niestety nie działa. Odrzuca też (przynajmniej mnie) bardzo chemiczny zapach. Po zużyciu słoiczka nie zauważyłam efektów, które obiecuje producent. Zmarszczki jak były tak są: nie mniejsze, no ale może i nie większe. Cena (nie najtańszy) chyba ze względu na hipoalergiczność.

w sumie ok

Krem ma działanie wygładzające - wygładza skórę, dodaje jej jedwabistości i to mi bardzo odpowiada, ale z tym wygładzaniem zmarszczek na skórze nie jest aż tak różowo. Tzn. owszem, po czasie skóra staje się bardziej napięta, lekko ujędrniona, drobne zmarszczki uniewidocznione, na efekty spłycenia głębszych zmarszczek mimicznych i z przesuszenia muszę chyba jeszcze poczekać bo używam kremu od 3 tygodni, ale nie spodziewam się cudów.Krem ten traktuję raczej wspomagająco i prewencyjnie. Jeśli chodzi o nawilżane to dla suchej czy odwodnionej skóry będzie niewystarczające ale nie jest onoogólnie takie znowu złe - ja nakładam ten krem dość obficie i wtedy całkiem dobrze nawilża. Jeśli chodzi o rozświetlanie, to występuje taki subtelny efekt.
To co wybitnie mi się w tym kremie nie podoba to zapach - jakiś taki chemiczny, nezbyt przyjemny - mój facet kiedys spytał, kiedy bezpośrednio po nałożeniu się do niego przytuliłam - "czy ty się jakimś denaturatem smarujesz?" ;) no troche przesadził ale istotnie można kręcić nosem.
Mnie zupełnie nie podrażnia, mimo, że mam cerę uwrażliwioną problemami naczynkowymi; bywa że nakładam go nawet pod oczami i jest ok. Dobrze się wchłania i pozostawia śliska ale nie tłustą, raktycznie niewyczówalną silikonowa warstwekę.

Mnie ten krem w miarę pasuje, zapowiada się nieźle, czym zachęca mnie do dalszego używania.
-------------
tak bardzo mnie znowu nie zachęcił ponieważ następnego opakowania nie kupiłam szukając czegoś lepszego...

mydlenie oczu..

Skusilam sie obietnicami producenta... Kremik jest delikatny i przyjemny, ale cóż z tego... kiedy wcale nie działa. Wersja na noc jest koszmarna... strasznie tłusta i po zużyciu słoiczka nie ma żadnego efektu /ku przestrodze/ :(. Wiecej ich na pewno nie kupię.

Botoksu zastosowania

Ee tam

Nie zachwycił mnie specjalnie i na pewno go sobie nie kupię. Owszem dość miła konsystencja, przyjemny zapach, bardzo łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Twarz faktycznie jest jakby dobrze napięta i jakby aksamitna, ale żadna zmarszczka mimiczna nie została nawet odrobine spłycona czy wygładzona. Za to czuję wyraźny brak nawilżenia. Pozorna " aksamitność" to wyłącznie zasługa ogromnej ilosci silikonów, poza nimi krem nie zawiera żadnych pseudo- botoxów, co swego czasu zresztą uświadomiła niewtajemnoczonym Basia na forum Gazety, a potwierdził po przeanalizowaniu składu mój dermatolog.
Cena jest absolutnie niewspółmierna do jakości i ilości- prawie 50 zł za 30 ml to wygórowana kwota, zwłaszcza,że za tyle samo możemu mieć bogaty w składniki inny krem, a nie same silikony.
Jedyne co ładne to opakowanie. Tylko,że niestety znów minus dla firmy- nie ma na nim składu,aby go rozszyfrować trzeba kupić krem- bo ulotka znajduje się w srodku. Ciekawe dlaczego.

całkiem całkiem...

Szkoda, że nie mam porównania z innymi kosmetykami botox-like, które się ostatnio cudownie rozmnożyły ;)
+ super lekka konsystencja, świetnie się rozprowadza i wchłania, lekko matuje, dobrze się na nim rozprowadza podkład,
- kiepskie nawilżanie, mam tłustą cerę, ale w sezonie kaloryferowym stosowałam pod niego emulsję nawilżającą, na lato pewnie bym nie musiała, ale jak dla mnie na lato stanowi zbyt niską ochronę przeciwsłoneczną,
+ kupiłam z nieśmiałą nadzieją wygładzenia moich 2 zmarszczek między brwiami, po 10 tygodniach stosowania twarz wydaje się gładsza, skóra napięta, odczuwam to wyraźnie, niestety wystarczy promień słońca na twarzy i zmarszczki między brwiami dorodne niczym rów mariański :( ale spodziewałam się tego,
+ przyjemny zapach i niezła wydajność, 30 ml starczyło mi na 10 tygodni codziennego smarowania całej twarzy,
+ łagodny, można stosować pod oczy, moich nie podrażnił.
W sumie sympatyczny kremik pod makijaż, jednak dla mnie trochę zbyt drogi, bym go kupiła ponownie po normalnej cenie.
Producent poleca go dla osób od 30 roku życia.