Alterra, Gesichtsol Bio - Granatapfel (Olejek do twarzy z granatem)

Alterra, Gesichtsol Bio - Granatapfel (Olejek do twarzy z granatem)

Olej do twarzy Alterra jest przeznaczony do bardzo suchej. Dobroczynna formuła zawierająca olej z pestek granatu , olej migdałowy i witaminę E intensywnie pielęgnuje skórę suchą i pozostawia poczucie odżywionej i aksamitnie gładkiej skóry.

Fajny olejek

Bardzo fajny olejek , spełnia swoje zadanie czyli nawilża, nie jest idealny ale nadaje się do codziennie użytku i do cery suchej :)
Nie zauważyłam zeby zapychal, buzia później jest przyjemnie gładka

Mój faworyt od dawna

Mój wielki faworyt do pielęgnacji suchej cery mojej twarzy. Używam go praktycznie nieprzerwanie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy kilka kropel, żeby pokryć cała twarz, olejek szybko się wchłania, ładnie pachnie a skóra zostaje nawilżona i wygładzona. Sprawdza się do codziennej pielęgnacji rano i wieczorem, pod podkład - podkład nie spływa i nic się z nim nie dzieje a także ogólnie w ciągu dnia kiedy czuję, że mam przesuszoną skórę. Naprawdę polecam.

Tani i powszechnie dostępny

Olejek możemy kupić w każdym Rossmanie już za 10 zł... czy jednak warto? wg mnie nie. Najgorszą cechą olejku jest to że się w ogóle nie wchłania, jak spojrzymy na skład to samego olejku z granatu jest tam niewiele. Na mojej skórze olejek nie zrobił absolutnie nic - postanowiłam ze będę go używać na włosy, jednak nawet wtedy nie zobaczyłam żadnej poprawy. W końcu wykorzystałam go do OMC - jak skończyłam buteleczkę, poczułam tylko ulgę....

domowe sposoby na wagry

owocowy olejek

Olejek do twarzy z granatem bardzo dobrze się u mnie sprawdził. Stosuję go podczas masażu twarzy i świetnie spełnia swoje zadanie. Ma naturalny skład, nie zapycha skóry i dobrze ją odżywia. Olejek jest wydajny, a butelka z pompką wygodna w użyciu. Dobra cena

Podoba mi się. Masaż twarzy z tym olejkiem daje skuteczne nawilżenie. Po nim zazwyczaj nakładam krem z tej samej firmy i to świetnie dopełnia efekt końcowy.
Opakowanie z pompką - sprawne, wydajne. Nie pojawiają mi się dodatkowe niespodzianki po jego użyciu.

Granatowa Bomba :)

Świetny produkt marki Alterra. Olejek ma rewelacyjny skład a co za tym idzie bardzo dobrze działa. Konsystencja nie jest ani za ciężka ani za lekka, nie obkleja twarzy za to pięknie wygładza, zmiękcza i łagodzi podrażnienia.
Wygodne pakowanie - buteleczka z pompką- jest higieniczne a kosmetyku nakładamy tyle ile potrzebujemy.

Świetny i uniwersalny

Olejek Alterry kupiłam z powodu jego naturalnego składu i przystępnej ceny. Opakowanie z pompką ułatwia aplikacje .Olejek wmasowany w skórę w niewielkie ilości świetnie ją nawilża. Zdecydowanie lepiej nadaję się na noc ,gdyż długo się wchłania. Po jego użyciu rano skóra jest gładka i ukojona.
Olejek jest bardzo wydajny ,używam go od ponad miesiąca kilka razy w tygodniu i zostało mi jeszcze ponad 3/4 produktu. Kosmetyk sprawdza się również jako odżywka do włosów ,czy jako dodatek do balsamu do ciała lub kremu do rąk czy stóp. Naprawdę świetny i bardzo uniwersalny produkt.

I tak i nie

Jest to mój pierwszy kosmetyk tej marki i nie wiedziałam czego się spodziewać. Kupiłam go ze względu na recenzję jednej z dziewczyn w internecie, której ten olejek pomógł w walce z zaskórnikami (a z tym zmagam się również ja). Okazało się, że olejek był akurat w promocji (cena 7,99 zł, drogeria Rossmann), więc postanowiłam go przetestować.
Opakowanie mimo, iż jest plastikowe to bardzo mi się podoba ze względu na pompkę. Taki rodzaj opakowania jest bardzo wygodny i fajny w użytkowaniu. Nie wiedziałam czego spodziewać się jeśli chodzi o zapach i byłam nastawiona na nieco inny, bardziej owocowy a ten określiłabym jako herbaciany. Olejek nakładałam na noc w celu regeneracji i nawilżenia, jednak tu zadowolona nie jestem. Olejek trudno się wchłaniał i raczej wycierałam go w pościel niż on w twarz. U mnie nie zadziałał na zaskórniki a działania regenerującego czy nawilżającego nie zauważyłam, no może delikatne.
Jednak lubiłam ten olejek używać w inny sposób. Po kąpieli jeśli pod oczami zostawały mi ślady tuszu, olejek aplikowałam na wacik a później czyściłam oczy i twarz. Zero śladu makijażu ! Wszystkie resztki zmyte. Jakiś czas temu zauważyłam na instagramie patent na to, aby rozświetlacz jeszcze ładniej błyszczał. Wystarczyło dać kropelkę olejku do rozświetlacza i nałożyć na twarz. Efekt cudowny !
Podsumowując: olejek bardziej sprawdził mi się w celach kosmetycznych niż pielęgnacyjno-regenerujących.

Dla mnie niestety nie

Skuszona pozytywnymi opiniami uległam, kupiłam.Pokładałam w nim nadzieje. Niestety się zawiodłam i było jak myślałam. Zapchał mnie okropnie. Ogromny wysyp. Co z tego, że skóra super nawilżona skoro na twarzy kilkanaście ognistych wulkanów? :D :( Szkoda, ale całe szczęście że nie był drogi.

Nawilżający

Byłam sceptyczna do olejków do twarzy i co do ich działania. Ale pewnego dnia coś mnie podkusiło i kupiłam w Rossmannie ten olejek.
Używam go głównie na noc. Najpierw kładę krem lub serum, czekam aż się wchłonie i wtedy olejek. Rano skóra jest mięciutka i nawilżona. Nadaje się też na przyśpieszenie gojenia bądź jako środek łagodzący na przykład po depilacji (np. brwi). Przynosi ulgę i nawilżenie.

Ciekawy produkt

Kupiłam produkt w celu przetestowania jak na moją problematyczną cerę będą działały olejki. Wcześniej omijałam tego typu produkty, ponieważ nawet lekkie kremy potrafiły mnie uczulić albo zapychać. Zachęciły mnie również dobre opinie. Osobiście jestem zadwolona z produktu i stawiam mu mocne 4 gwiazdki.
Teraz co do działania:
Pozbycie się suchych skórek zajęło mi z olejkiem około dwa tygodnie codziennego stosowania, ale obietnica producenta została w tej kwesti spełniona - skóra była dostatecznie nawilżona. Zauważyłam również wyrównanie kolorytu oraz lekkie rozjaśnienie blizn. Do "aksamitnej skóry" jeszcze sporo brakuje i wydaje mi się, że z tym produktem tego nie osiągnę. Mocną zaletą używania tego olejku jest wzmocnienie skóry, nie jest już tak wrażliwa jak wcześniej, jednak nie jest to nawilżenie.
Olejek jest bardzo wydajny, po 3 miesiącach zostało mi jeszcze pół opakowania. Samo opakowanie również jest wygodne, dozownik wydaje odpowiednią ilość jednym przyciśnięciem. Ma piękny zapach, słodki, ale nie natrętny :) Cena, nawet regularna, nie jest zbyt wygórowana.
Zostanie w mojej kosmetyczce puki nie znajdę czegoś lepszego :)

czy ja wiem

Nie zauważyłam jakichkolwiek efektów używania tego olejku. Ładnie pachnie, szybko się wchłania. Ale po kilku godzinach skóra zaczyna się błyszczeć. Jakość jest najprawdopodobniej odpowiednia do ceny.