Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Alterra, Gesichtsol Bio - Granatapfel (Olejek do twarzy z granatem)

Alterra, Gesichtsol Bio - Granatapfel (Olejek do twarzy z granatem)

Olej do twarzy Alterra jest przeznaczony do bardzo suchej. Dobroczynna formuła zawierająca olej z pestek granatu , olej migdałowy i witaminę E intensywnie pielęgnuje skórę suchą i pozostawia poczucie odżywionej i aksamitnie gładkiej skóry.

Nawilżający

Byłam sceptyczna do olejków do twarzy i co do ich działania. Ale pewnego dnia coś mnie podkusiło i kupiłam w Rossmannie ten olejek.
Używam go głównie na noc. Najpierw kładę krem lub serum, czekam aż się wchłonie i wtedy olejek. Rano skóra jest mięciutka i nawilżona. Nadaje się też na przyśpieszenie gojenia bądź jako środek łagodzący na przykład po depilacji (np. brwi). Przynosi ulgę i nawilżenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540241].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy produkt

Kupiłam produkt w celu przetestowania jak na moją problematyczną cerę będą działały olejki. Wcześniej omijałam tego typu produkty, ponieważ nawet lekkie kremy potrafiły mnie uczulić albo zapychać. Zachęciły mnie również dobre opinie. Osobiście jestem zadwolona z produktu i stawiam mu mocne 4 gwiazdki.
Teraz co do działania:
Pozbycie się suchych skórek zajęło mi z olejkiem około dwa tygodnie codziennego stosowania, ale obietnica producenta została w tej kwesti spełniona - skóra była dostatecznie nawilżona. Zauważyłam również wyrównanie kolorytu oraz lekkie rozjaśnienie blizn. Do "aksamitnej skóry" jeszcze sporo brakuje i wydaje mi się, że z tym produktem tego nie osiągnę. Mocną zaletą używania tego olejku jest wzmocnienie skóry, nie jest już tak wrażliwa jak wcześniej, jednak nie jest to nawilżenie.
Olejek jest bardzo wydajny, po 3 miesiącach zostało mi jeszcze pół opakowania. Samo opakowanie również jest wygodne, dozownik wydaje odpowiednią ilość jednym przyciśnięciem. Ma piękny zapach, słodki, ale nie natrętny :) Cena, nawet regularna, nie jest zbyt wygórowana.
Zostanie w mojej kosmetyczce puki nie znajdę czegoś lepszego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502356].usefull || 0 }}% pomocna.

czy ja wiem

Nie zauważyłam jakichkolwiek efektów używania tego olejku. Ładnie pachnie, szybko się wchłania. Ale po kilku godzinach skóra zaczyna się błyszczeć. Jakość jest najprawdopodobniej odpowiednia do ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476436].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Porządna rzecz

Działanie: Dedykowany cerze suchej, ale sama używam go do mieszanej i sprawdza się całkiem nieźle. Dobrze utrzymuje nawilżenie skóry i sprawia, że trudniej się podrażnia. Nie zatyka porów, a jedyne, co mogłabym mu zarzucić to fakt, że w strefie T wchłania się raczej długo i pozostawia tłusty 'błysk'. Bardzo fajnie sprawdza się jako olej na końcówki włosów po myciu (kropla!) lub do olejowania przed myciem. Mam wysokoporowate włosy i dobrze je zmiękcza, dyscyplinuje i nabłyszcza.
Na plus:
-dobrze zatrzymuje nawilżenie i zmniejsza wrażliwość skóry
-nie zatyka porów
-użyty do olejowania włosów zmiękcza, dyscyplinuje i nabłyszcza je
-przyjemny zapach
-praktyczne opakowanie (pompka to rzecz genialna)
-wydajność
Minusów w zasadzie nie widzę, chyba, że ktoś nie lubi pachnących olejków (zapach owocowy, jak cała seria).
Podsumowując: Polecam spróbować. Nie jest moim absolutnym hitem, bo strefa T wygląda po nim średnio, ale posiadaczki suchej cery będą zadowolone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349551].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój faworyt !!!

2 razy kupiłam go na promocji, za 8 zł z groszami. Nakładam go po demakujażu i umyciu cery, na noc. Rano gdy się budzę jego już nie ma a skóra jest głęboko nawilżona Ma fajny zapach, oleista konstyncję oraz estetyczna butelczkę z pompką. Niestety, jest trochę niewdajny i szybko się kończy, ale za taką cenę można mu wybaczyć. Odkąd go stosuje moja cera się poprawiła, ma wyrównany koloryt i jest wystarczająco nawilżona ;) Polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281386].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

+ cena
+ dostępność
+zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249871].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie sprawdził sie

Kupiłam go, bo przeczytałam tu pozytywne recenzje. Mam sucha skore w miejscach jak nos, broda i czoło. Na wieczor nakładalam olejek aby skóra odpoczęła i nawilzylam jednak... Rano patrzę a tu suche skorki jak były tak sa... Zero działania... Mimo tak pozytywnych składników i ceny... Tak olejek NIE DZIAŁA BARDZO NAWILŻAJĄCO. Szkoda!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201088].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam olejek każdej dziewczynie, która zastanawia się nad jego kupnem. U mnie sprawdza się bardzo dobrze.
Po otwarciu urzekł mnie zapach, ale to tylko początek. Naprawdę świetnie działa na moją cerę. Odkąd zaczęłam go stosować widzę, że moja cera jest bardziej nawilżona, miękka, gładka. Mam cerę mieszaną, w strefie T często pojawiały się krostki. Może nie zniknęły całkowicie i nadal moja cera nie jest idealna, ale niedoskonałości nie pojawiają się już tak często jak wcześniej. Zauważyłam też różnicę przy wykonywaniu makijażu, wcześniej suche skórki zdarzały się często - teraz praktycznie nie. Stosuję go codziennie wieczorem i dzięki temu rano po wstaniu moja cera wygląda ładnie i promiennie. Ważne dla mnie jest również to, że nie podrażnia skóry, działa delikatnie, ale skutecznie.
Cena również nie jest wysoka, jak na taki kosmetyk. Na pewno będę stosować go regularnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161841].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Zacznę od plusów: tani, łatwo dostępny, super skład, pięknie pachnie. Niestety w moim przypadku tylko lekko nawilżał skórę. Stosowałam na noc przez ok. 4 m-ce, bo jest mega wydajny. Długo się wchłania. Bez szału, nie zauważyłam żadnych zmian na swojej twarzy, nawilżenie tylko lekkie. Resztę zużyję do włosów. Nie kupię ponownie, poszukam czegoś innego.

Używam tego produktu od: 4 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101541].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie nie nawilża

Miałam nadzieję, że ten olejek uratuje moją suchą skórę, skoro ma tak dobre opinie. Niestety zawiodłam się, bo dla mojej suchej twarzy jest on obojętny: ani nie nawilża ani nie wysusza. A szkoda, bo bardzo na niego liczyłam. U mnie nie działa na twarz, ale za to nadaje się do nawilżenia końcówek włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077106].usefull || 0 }}% pomocna.