Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Hair Professional, Oil Care Haarol (Olejek do włosów)

Hair Professional, Oil Care Haarol (Olejek do włosów)

Olejek do włosów mocno zniszczonych i suchych. Zawiera olej arganowy. Nadaje włosom zdrowy połysk. Przetestowany przez fryzjerów.
Zawiera bogaty olejów pielęgnacyjnych w skład którego wchodzą oleje: arganowy i słonecznikowy. Olej szybko się wchłania i uszlachetnia włosy, jednak ich nie obciąża i nie pozostawia w nich tłustych resztek. Formuła olejku pielęgnuje włosy mocno zniszczone i suche. Efektem są zdrowe, silne i lśniące włosy.
Przed myciem włosów używać oleju do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i gładkości, a ponadto na suche włosy jako styling finish. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: Produkt zawiera oleje naturalne. Ewentualna utrata klarownej konsystencji nie ma wpływu na jego jakość. Chroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Fantastiko!

Po obcięciu grzywki kondycja moich włosów się pogorszyła - muszę je suszyć suszarką i zawsze jak prostuję grzywkę to przejadę też po długości włosów gorącą prostownicą.
Ruszyłam więc do drogerii po odżywkę w sprayu ale moją uwagę przykuł ten olejek. Wydaje mi się ze czytałam o nim pozytywne opinie na jakimś blogu i dodatkowo był w promocji. Skład ma niezły więc się skusiłam.
Wcześniej testowałam podobny olejek z Garnier i naturalne oleje, ale wszystkie powodowały przyklapnięcie włosów i efekt tłustych strąków (nawet gdy używałam ich bardzo oszczędnie). Ten jak na razie sprawdza się świetnie :)

Plusy:
- ładny zapach
- mega wydajny - jedna pompka to malutka ilość produktu a zdecydowanie wystarcza na pokrycie końcówek i lekkie roztarcie na długości
- nie obciąża włosów i nie skleja ich w tłuste strąki
- pięknie wygładza i poskramia suche końce
- fajne opakowanie, łatwo je złapać nawet tłustą ręką i się nie wysmyknie (jak wspomniany olejek z Garnier)
- cena!

Wady:
- na razie nie widzę :)

Używam go z przyjemnością :) Nie testowałam jeszcze na mokre włosy ani do olejowania, nakładam po wysuszeniu włosów dla odżywienia końcówek. Opakowanie które mam rozgościło się w mojej kosmetyczce, a gdy je wykończę to kto wie, zapewne kupię kolejne ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567136].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Bardzo dobrze chroni końcówki przed rozdwajaniem, bardzo wydajny i tani w porównaniu do: Gliss Kur Ultimate Oil Elixir eliksir do włosów zniszczonych i przesuszonych, który ma taki sam skład a kosztuje około 25 zł. Ten to zdecydowanie mój ulubieniec.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562231].usefull || 0 }}% pomocna.

Niespodzianka.

Ten owy olejek dostalam od przyjaciolki z PL, dokladnie nie wiedzialam co z nim zrobic. Ale po chwili postanowilam wcierac w koncowki moich swiezo podcietych wlosow .

Plusy:
+ pieknie nawilza
+ zapach ok
+ bardzo wydajny, wystarczy odrobina
+ swietnie sie wciera w wilgotne wlosy
+ chroni je przed zabiegami
+ wlosy sie nie placza
+ sa sypkie
+ ladnie pachna
+ koncowki sa bardzo mile w dotyku ( przy mojej platynie to cud)
+ wlosy lsnia
+ gesta konsystencja
+ dobry sklad
+ odzywia moje wlosy

Minusy:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455322].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zamaskować siwe włosy

Pięknie nawilża

Tak jak w tytule - olejek pięknie nawilża i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące. Końcówki również wyglądają lepiej w trakcie jego używania.

PLUSY
- jest bardzo wydajny,
- gęsty - taki jaki powinien być odżywczy olejek do włosów,
- nawilża,
- włosy są lśniące i zdrowo wyglądają,
- odżywia włosy,
- sprawia, że kosmyki lepiej się rozczesują,
- nie zawiera alkoholu w składzie (uwaga na ten składnik w tego typu produktach do włosów!)
- cena - odpowiednia do jakości,
- ładny zapach.

Minusów właściwie brak. Jedynie jeżeli przesadzimy z ilością włosy mogą wydawać się tłuste, ale to już tylko nasza ostrożność jest tutaj istotna.

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440836].usefull || 0 }}% pomocna.

Bajkowy olejek

Olejek kupiony po przeczytaniu wielu dobrych opinii na blogach - I rzeczywiście jest taki jak go opisują!
Konsystencja nie za gęsta, łatwo się aplikuje. Nakładam go na mokre włosy, na długości i po wyschnięciu na końcówki.
Mega wydajny, z fajną pompką.
Nic tylko kupować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428306].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie po drodze mi z nim

Obawiam się, że produkty z olejkiem araganowym są zwyczajnie nie dla mnie. Najpierw płyn miceralny z Garniera spowodował u mnie wysyp, a z kolej ten olejek jeszcze bardziej wysuszył moje i tak suche końcówki włosów. Stosowałam go po umyciu na lekko wilgotne włosy, tylko na końcówki w niewielkiej ilości. Niestety nie kupię tego produktu ponownie, a ten niestety wylądował w koszu :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407551].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani, mega wydajny, zabezpiecza końcówki

Olejek w porównaniu z innymi ma niesamowicie dużą pojemność za niewielką cenę. Używam z pół roku mam połowę buteleczki i końca nie widać ;) Świetnie się sprawdza przy nakładaniu na mokre włosy. Po wysuszeniu wyglądają one na zdrowe i nie puszące się. Czy odżywia? -na dłuższą metę nie jestem w stanie stwierdzić, ponieważ nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć o jego aplikacji. Ale z pewnością mogę stwierdzić, że zabezpiecza moje końcówki przed mechanicznymi bodźcami. Mam tendencję do sianowatych i rozdwajających się końcówek. Po przycięciu włosów i regularnym stosowaniu olejku od paru miesięcy nie widzę uszkodzeń moich końcówek.

+ tani
+ bardzo wydajny
+ duża pojemność
+ zabezpiecza końcówki przed uszkodzeniami
+ użyty na mokro sprawia, ze włosy wyglądają zdrowo i nie puszą się
+ pompka ułatwiająca aplikację

- NIE MA jak dla mnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374681].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!!

Olejek kupiłam jakiś rok temu, byłam z niego zadowolona, zużyłam 2/3 butelki, ale odstawiłam go w kąt. Przez ten czas szukałam i testowałam inne olejki, które prędzej czy później obciążały moje włosy. Wróciłam więc do tego z Isany i na nowo się w nim zakochałam! Nakładam go po myciu na mokre włosy, ale zdarza się też, że nałożę 2 krople na suche końcówki. Żaden inny olejek tak nie wygładza i nie sprawia, że włosy są miękkie, lśniące i nawilżone. Już nigdy nie zamienię go na żaden inny kosmetyk!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356961].usefull || 0 }}% pomocna.

Super wygładza

Stosuje go po umyciu przed prostowaniem i rano nadaje moim włosom blask i dzięki niemu moje włoski są niewiarygodnie miękkie starcza na naprawdę długo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351401].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratuje mnie i moje włosy

Ratuje moje włosy :)
Mam włosy rozjaśniane, jak można się domyślić, bardzo przesuszone na końcach. Na deszczu lubią się puszyć, a ja nie cierpię wyglądać jak pudel :( Olejek ratuje mnie codziennie: wcieram go w wilgotne włosy kiedy nie mam czasu na odżywkę po myciu włosów. Wcieram go też we włosy rano, kiedy są spuszone i kiedy np. nie mam czasu na użycie prostownicy, a czasem także przed prostowaniem włosów. Zauważyłam nawet, że wczoraj po nałożeniu olejku na suche włosy i po spacerze w deszczu moje włosy ani trochę się nie spuszyły! Ten olejek działa cuda. Ma cudowny zapach i jestem od niego uzależniona do tego stopnia, że mam dwa opakowania tego produktu, jedno w domu, a drugie noszę przy sobie zawsze w torebce, chociaż buteleczka wcale nie jest mała i raczej ciężkawa ;)

Co ciekawe, olejek nie przeciąża moich włosów, składa się z dużej ilości silikonów, które się ulatniają, wiec po jakimś czasie można powtórzyć aplikację bez strachu, że przetłuszczą nam się włosy.

Dodaję go do moich hitów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324026].usefull || 0 }}% pomocna.