Trussardi, Trussardi Jeans, Woman

Trussardi, Trussardi Jeans, Woman

Zapach Trussardi Jeans jest jak ulubiony kostium - szyty na miarę: komfortowy i zmysłowy, na wiele sezonów, na wiele wyjść, dodaje pewności siebie w wielu różnych sytuacjach. Wibruje uczuciami, jest intrygujący i pełen niewymuszonej radości. Błyszczy zielonymi nutami drzew cytrusowych, flirtuje fiołkiem w kolorze dżinsu. Zgrabnie przechodzi z młodzieńczego powiewu energii w elegancką woń frezji, białej lilii i tuberozy. Harmonijnie budzi skórzane akordy czystego białego piżma, heliotropu i zmysłowych akordów egzotycznej żywicy liatrix.

Nuty zapachowe: cytrusy, liście figi, czarna porzeczka, rozmaryn, amber.

Cena: ok. 200 zł / 50 ml EDT

zamsz, lawenda, cytryna

Jest piękny.

Zabrzmię jak mały snob, trudno - Trussardi Jeans pachnie jak perfumy za pół tysiąca. Kojarzy mi się odrobinę z zapachem sklepu Massimo Dutti, choć tamten ma w sobie więcej zamszu, mniej ziół i cytrusów.

Na mnie się nie rozwija, może stopniowo ociepla i "kobiecieje".

Szkoda, że trwałość ma jak zapach za 50 złotych.

Używam tego produktu od: 2003
Ilość zużytych opakowań: dwa

cityWOMAN

Zapach juz majacy 10lecie. Przynajmniej ja go znam juz 10lat. I faktycznie raz bardziej jest zielonym zapachem, raz bardziej slodkim-cieplym.
Nowoczesny, jest taka piosenka ktora dobrze go opisze:
W rytmie zachodów, w słowach kamieni
W spojrzeniu ptaków, w mowie przestrzeni
Rodzi się spokój - mówią, po jednym roku
Leczą się myśli, mnie to nie bierze

W świele przewodów, w cieniu sufitów
W wietrze oddechów, w błocie napisów
Rodzą się szajby małe i biedne
Karmię się nimi i karmić się będę

nie bierze mnie to ,jakas tam zielonosc trawy ktora niektore panie wyczuwaja, ten perfum jest miejski, slodko niepokojacy, MIASTOWA KOBIETA POCZUJE W NIM DOBRZE........CUDOWNIE ,moze nawet rozpalac zmysly.
Zuzylam jakies 4 - 5 butelek w latach 2003-2005 ,a na wieczor byl Poeme.
Jak ten zapach lubie i polecam wyprobowac bo warto

Używam tego produktu od: 10lat
Ilość zużytych opakowań: 4 - 5 razy po 75ml

bleeee

zapach zakurzony , spocony jak po wf-ie w szatni, mdły , nijaki , rozmyty zapach chemii , swietrzały proszek do prania i jakieś chwasty, robi mi się niedobrze kiedy go wącham. tragedia perfumiarstwa. wstydźcie się wy z trussardi, że wypuściliście takie paskudztwo.

TOP 10 damskich perfum

Jest OK

Na każdym zachowuje się inaczej. I za to go lubię.

Na mnie, na początku wyczuwalna jest jedynie lawenda, której w nim nie ma.
Na szczęście szybko zanika, by rozpocząć "Odę do radosnej młodości".
Orzeźwiający i niezobowiązujący cytrynowy aromat frezji gładko przechodzi w radosny, ciepły, otulający delikatną słodyczą heliotrop, o przepięknym waniliowym zapachu, połączony z białym piżmem.

Używam go raczej do jeansów i skórzanej kurtki niż wizytowego kostiumu.

Trwałość kilkugodzinna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 x 75 ml

Na każdym pachnie inaczej

To dopiero zapach ;)
Z tego, co czytam, na każdym pachnie inaczej.
Początek ma dosyć jadowicie zielony, potem robi się lekko pudrowy. I kurcze, nic z tych rzeczy, o których pisały poprzedniczki - na moim nadgarstku jest jak delikatna mleczna czekolada z orzechami, za to na włosach jest zielona nutka, lekko pikantna, drzewno-orzechowa.
Kosmos ;)
I gdyby Jeans było mniej rozwodnione i mocniejsze, chciałabym może flachonik... niestety, odbieram je jako zbyt anemiczne, zbyt delikatne, mało pazurzaste... są zbyt eteryczne i delikatne.
Edycja: no i polubiłam :) One nie tylko na każdym pachną inaczej, one pachną na mnie inaczej w różnych temperaturach i różnych dniach ;) Ostatnio miałam na sobie przez jakąś godzinę przede wszystkim zioła, a potem zioła znikły całkowicie i pojawiła się cudna łagodna słodycz :) Kupiłam flakonik.

Ilość zużytych opakowań: odlewka

Paskudztwo...

Myślałam. że będzie to piękny, delikatny zapach fiołków, a dostałam zwykłą "siarkę". Podejrzewam, że to przez ten imbir w składzie. No tak okropnego zapachu dawno nie wąchałam. To już nawet Dzing! jest lepszy.
Trussardi Jeans są z początku ostre, świdrujące i zero kobiece. Później łagodnieją i stają się bardziej pudrowe. Przypominają mi jakiś męski zapach, ale na tą chwilę nie umiem sobie przypomnieć jaki.
O trwałości nie napiszę, bo poszłam wyszorować nadgarstki :o Nie polecem!!!

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka 1,7 ml

Syntetyczny fiołek

Zapędziłam się tu w poszukiwaniu ulubionej, fiołkowej woni i, na tym polu, całkowicie się zawiodłam. Zapach jest mdły, ze sztuczną nutą syntetycznego fiołka. Gdyby nie drażniła mnie ta nuta pseudo-fiołka, to pewnie inaczej odebrałabym zapach, który, obiektywnie, jest bardzo delikatny, pudrowy, zwiewny, lekki, czysty. Trwałość przeciętna.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: próbka

Drapieżna elegancja

Jak dla mnie zapach niespotykany, trochę dziwny, ale bardzo interesujący i uzależniający.
Jakieś przyprawy, może pieprz, może zioła? Zapach świdrujący i dość ostry, ale w bardzo przyjemny sposób. Korzenny, ale jednocześnie słodki. Dość drapieżny, ale w elegancki sposób. To nie jest drapieżność laluni z dyskoteki, tylko pewnej siebie, mocno stąpającej po ziemi profesjonalistki.
Może i jeansy, ale nie tanie, kiczowate wycieruchy z cekinami, tylko eleganckie markowe spodnie w połączeniu z żakietem.

Ilość zużytych opakowań: połowa z 75 ml

Niby nic..

Niby to taki zwykły zapach - zresztą sama nazwa na to wskazuje. A jednak jest w nim coś co przyciąga i powoduje, że jest niezwykły. Początek to dla mnie zapach orzechów włoskich - takich trochę gorzkich i niedojrzałych, potem zapach robi się kremowy i "przytulny" a jednocześnie taki przezroczysty. Trzyma się blisko ciała, ale inni go czują, nawet jak ja go nie czuję. Mój siostrzeniec go podsumował w następujący sposób jak go na mnie poczuł: "O! pachniesz mamą!". To chyba ta wanilia i piżmo ;-)

Zapach typu "casual" ale może być też biurowy.
Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 i czekam na 100

czysty..

Pierwsze wrażenie .. to świeżo wyjęte pranie... zapach niezwykle czysty, delikatny ale zarazem zmysłowy i elegancki. Nie wiem czy kupię bo lubię zmieniać zapachy, ale kto wie? ;) Butelka ładna :)

dziwaczny

Żadne słowo nie okresla tak dobrze tego zapachu i jak słowo: dzi-wa-czny. Dziwnie skomponowany, nuty ze sobą nie współgrają, nei łączą się , nie harmonizują. Każda nuta sterczy w swoją stronę. Raz wydaje się byc miły, przyjazny, a raz jakiś ostry, świdrujący. Bardzo wyczuwalny jest rozmaryn. I może byłoby ok gdyby te gorzkie nuty połączyć stylowo" z czymś podobnym. A tu raz gorycz rozmarynu, a raz słodki cytrusik! tudzież jakaś niewinna frezyjka!
Dziwadło jakiego jeszcze nie spotkałam.
Trwały.
Butelka ma śliczny kolor i kształt tylko że faktycznie bardzo szybko się psuje.
Używam i nadziwić sie nie mogę temu zapachowi;)
Gwiazdka więcej za ORYGINALNĄ kompozycję, bo faktycznie, do niczego ten zapach niepodobny!:)
I na koniec chcę napisać, że nie można określić tego zapachu mianem brzydki, bo brzydki na pewno nie jest, nie śmierdzi. Tylko ze jakoś dziwacznie pachnie....:)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka ml z kilkunastu ml:)

Przepiekne :)

Zapach przecudny ,cieply , erotyczny , kuszacy., dla kobiet kocic, ktore kochaja uwodzic.To perfumy dla kobiet mlodych i energicznych, pieknie sie rozwijajja i jak dla mnie nadaja sie na kazda pore roku.Wada tego zapachu jest , w moim odczuciu krotka trwalosc ,jak na ta marke powinny trzymac dluzej .Generalnie mam wrazenie ,ze zapachy marki Trussardi sa krotkotrwale ,chociaz pachna pieknie oprocz Trussardi Skin, ktore jest nie do zniesienia.Trussardi Jeans uzywalam pare lat temu ale mam zamiar wrocic do tego zapachu tesknie za nim ,on uzaleznia...:)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 -30 ml edt