Playboy, VIP for Her, Body Lotion (Balsam do ciała)

Playboy, VIP for Her, Body Lotion (Balsam do ciała)

Spróbuj pachnącego balsamu, który rozświetli skórę. Zamień swoją skórę w uwodzicielską broń, której nie przegapi żaden mężczyzna.

balsamy
zapachowa
w butelce
lotion
100 – 250ml
Skóra
normalna

Całkiem przyjemny balsam

Balsam umieszczony jest w białej tubce otwieranej na klik. Buteleczka jest fajnie wyprofilowana i dobrze leży w dłoni.

Ma ciekawą, elegancką szatę graficzną przyjemną dla oka.

Niestety nie widać stopnia zużycia produktu za co odejmuje pół gwiazdki.

Produkt ma przyjemną konsystencję nie jest ani za gęsty, ani za rzadki.

Super rozprowadza się go na ciele. Szybko się wchłania. Nie smuży, nie bieli. Nie pozostawia tłustego filmu.

Dobrze nawilża i sprawia, że skóra jest aksamitna i miła w dotyku.

Nie polecam jednak stosować na lekko podrażnioną skórę, bo wtedy nie zdaje egzaminu (mam na myśli skórę od razu po goleniu, czy depilacji)

Jeżeli chodzi o zapach to jest bardzo przyjemny, delikatnie słodki. Dość długo utrzymuje się na skórze.

Produkt jest wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Mile zaskoczona.

Nie miałam zamiaru kupować. Podeszłam do półki tylko z zamiarem powąchania. I to była miłość od pierwszego powąchania. Stosowałam dwa razy dziennie na całe ciało. I efekt był boski! Naprawdę po tym balsamie nie spodziewałam się takiego efektu. Skóra była nawilżona i taka przyjemna w dotyku... aksamitna. Zapach jak dla mnie cudny.
W zasadzie jak dla mnie ma same plusy. Na pewno kiedyś kupię go ponowie. :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Na lato najlepszy!

Rok temu na wakacjach nie mogłam oderwać oczu od pięknie opalonej skóry mojej koleżanki, dosłownie bił od niej blask a skóra wyglądała na niesamowicie zadbaną. Dopiero z bliska zauważyłam, że pokryta jest delikatnymi drobinkami. Okazało się, że to zasługa tego balsamu. Kupiłam go dla siebie i przepadłam. Zapach wyróżnia go na tle innych balsamów drogeryjnych, pachnie jak perfumy z wyższej półki. Dobrze nawilża, szybko się wchłania, a rozświetlające drobinki dają delikatny efekt, niczym nie przypominającego chamskiego brokatu. Przez zimę zdradzam go z bardziej odżywczymi produktami i olejkami, ale i tak to jeden z najfajniejszych balsamów jakie miałam. Aż dziw, że taka perełka trafiła się akurat od Playboya :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego opakowania

Iwona Cichosz sesja w Playboyu

zakochałam się w nim

Balsam jest świetnym kosmetykiem, uniwersalnym, pozytywnie wpływającym na całe ciało. Smaruje nim nogi, dłonie, ręce i dekolt. Oprócz tego, że pomógł mi na długo nawilżyć skórę i ją zregenerować, to w dodatku nadaje jej piękny blask. Aż nie mogę się doczekać, kiedy użyję go latem na odsłonięte ciało…;-D Ma piękny zapach i poprawia kondycję oraz wygląd skóry. Cena bardzo przystępna, a balsam wydajny w użyciu!

Używam tego produktu od: listopada 2014

Lśnij niczym króliczek Playboya

Balsam ma przepiękny zapach, odpowiednią konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia na skórze żadnej ciężkiej, lepkiej warstwy, jedynie dekoruje ją pięknym złocistym kolorem. Idealne na lato, kiedy słoneczko to uwydatnia ;) Ja i moje przyjaciółki jesteśmy z niego bardzo zadowolone, odpowiednie nawilżenie, brak wywołań alergicznych. Polecamy! ;)

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Najcudowniejszy!

Kupując ten balsam, kierowałam się tylko faktem, że używałam już żelu pod prysznic z Playboya i strasznie podobały mi się wariacje zapachowe ich kosmetyków. Nie spodziewałam się cudów, ot, zwyczajny balsam jak każdy inny - byłam pewna, że będzie nieco problematyczny, ale moje zamiłowanie do pięknych zapachów kosmetyków Playboya wygrało. Oj, jak ja się cieszę że jednak chwyciłam po ten balsam!
Nie mam większyć problemów ze skórą; nie jest przesuszona, podrażniona, wrażliwa. W zimę uwielbiam traktować ją masłami do ciała, ale doszłam do wniosku, że na lato jest to zbyt ciężka propozycja. Balsam VIP jest idealny jednak w każdej sytuacji :)
Zazwyczaj nakładam go cieniutką warstewką na całe ciało wieczorem przed snem i tuż po posmarowaniu się nim skóra jest jedwabiście gładka, miękka, no po prostu nigdy nie czułam czegoś tak przyjemnego pod opuszkami palców ;) Co więcej, rano budzę się z moją skórą równie nawilżoną, co jest ogromnym plusem!

Podsumowując...

Plusy:
+dostępność, ja kupowałam w Rossmanie
+ genialnie nawilża, skóra po użyciu jest miękka, jędrna, gładka
+nawilżenie utrzymuje się około 12 godzin
+nie pozostawia tłustej warstewki ani filmu
+szybciutko się wchłania
+OBŁĘDNY zapach! w sam raz intensywny, nie czuć go zbyt mocno, ale utrzymuje się na skórze
+nie klei się do pościeli, ubrań itd.
+łatwo się go rozprowadza
+poręczne, zgrabne opakowanie
+bardzo, bardzo delikatnie, subtelne drobinki, nie powodują nachalnego efektu brokatu na skórze, ale jest ona za to pełna blasku i wygląda apetycznie :)

Neutralne:
+/- konsystencja jest lekka, lejąca się, co może niektórym sprawiać problemy; ja osobiście raz pobrudziłam sobie nim piżamę, ale ogólnie jest przyjemna ;)
+/- cena; dla niektórych zbyt wysoka, ale dla mnie jest ok :)

W każdym razie jest to w 100% Mój Typ i wątpię, abym znalazła lepszy produkt dla mojej skóry niż ten. ;)

Delikatny Vip

+ idealnie wchłanianie, brak tłustego białego filtra na skórze
+ skóra pozostaje miękka i jedwabiście miękka
+ estetyczne opakowanie, dobrze wyprofilowane
+ zapach jest bardzo ładny, ale dla mnie za delikatny. Ogólnie oceniam produkt na 4,5 ale to tylko dlatego, że moje serce skradł inny wariant zapachowy:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Produkt dobry, ładny zapach i opakowanie.

Testowałam balsam, daje on dobry efekt nawilżenia, który utrzymuje się dosyć długo. Konsystencja i zapach przypadły mi do gustu, dobrze się go rozprowadza.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

NAJlepszy

- zapach tego balsamu po prostu cudny i długo się utrzymuje
- szybko się wchłania
- nawilża skórę od razu po 1 użyciu
- fajna konsystencja do smarowania
- jak dla mnie nr 1 :)
a w tej cenie za ilość i jakość na prwdę polecam

Rewelacyjny

Jak dla mnie to rewelacyjny balsam, który pięknie pachnie oraz doskonale nawilża skórę. Skóra staje się gładka już po pierwszym użyciu, a taki efekt utrzymuje się długo po zastosowaniu balsamu.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

KWC

dostałam balsam do przetestowania i muszę stwierdzić, że jestem pod jego wielkim wrażeniem. Już jest moim ulubionym balsamem

+pięknie pachnie
+zapach bardzo długo się utrzymuje
+świetnie nawilża
+szybko się wchłania

-cena

Ilość zużytych opakowań: 1 i kilkanaście próbek

perfumy w balsamie

Polubiliśmy się . Cudownie pachnie - zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo, nie używałam po nim perfum i nawet wieczorem zwracano mi uwagę, że ładnie pachnę - delikatnie i subtelnie. Zapach to zdecydowanie najlepsza strona tego balsamu! Nawilżenie przeciętne - do codziennego stosowania w sam raz - nie pozostawia tłustej warstwy, ale też będzie za słaby dla skóry przesuszonej.
Generalnie bardzo polecam - dla takiego zapachu aż żal się nie skusić....

Ilość zużytych opakowań: 1 duże