Play It Sexy, Body Lotion (Balsam do ciała)

Play It Sexy, Body Lotion (Balsam do ciała)

Spróbuj słodkiego, delikatnego balsamu, który otuli skórę piżmowo - waniliowym zapachem. Zamień swoje ciało w uzależniający plac zabaw dla jego dłoni.

balsamy
lotion
100 – 250ml
Skóra
normalna

Ładny zapach, ale dla mnie trochę za słaby

Balsam jest w praktycznym opakowaniu. Ma bardzo ładny zapach, jest wydajny i nie kosztuje dużo, ale to chyba tyle jego plusów. Moja skóra jest bardzo wymagająca i potrzebuje solidnej porcji nawilżenia i tutaj się nie sprawdził. Dla osób, które nie potrzebują czegoś tłustego może być okej.

JESTEM ZAKOCHANA

Uwielbiam ten zapach, po prostu powalił mnie na kolana. Skład produktu pozostawia wiele do życzenia, ale poza tym zapach jest cudowny - słodki waniliowy, ciepły. Nigdy bym się nie spodziewała ze może się tak długo utrzymywać na skórze. Poza tym całkiem wydajmy i z łatwością można opróżnić butelkę do końca.

Rozczarowanie

Na początku byłam zachwycona, ponieważ uwielbiam perfumy Play It Sexy, więc sądziłam, że tak samo będzie z balsamem. Ale zapach, który przy pierwszym użyciu jest przyjemny, później zaczyna męczyć, okropnie męczyć. Nie, nie, jeszcze raz nie. Średnio nawilża, opakowanie toporne, można sobie połamać paznokcie otwierając, a całość z tak grubego plastiku, że ciężko wydobyć produkt do końca. Wymęczyłam jedno opakowanie, nigdy więcej.

Ola Ciupa w Playboyu

Dobry, ale zbyt mdlący zapach

Balsam umieszczony jest w białej tubce otwieranej na klik. Buteleczka jest fajnie wyprofilowana i dobrze leży w dłoni.

Ma ciekawą, elegancką szatę graficzną przyjemną dla oka tak jak inne balsamy z tej samej serii.

Niestety nie widać stopnia zużycia produktu za co odejmuje pół gwiazdki.

Produkt ma przyjemną konsystencję nie jest ani za gęsty, ani za rzadki.

Super rozprowadza się go na ciele. Szybko się wchłania. Nie smuży, nie bieli. Nie pozostawia tłustego filmu.

Dobrze nawilża i sprawia, że skóra jest aksamitna i miła w dotyku.

Nie polecam jednak stosować na lekko podrażnioną skórę, bo wtedy nie zdaje egzaminu (mam na myśli skórę od razu po goleniu, czy depilacji)

Jeżeli chodzi o zapach to nie przypadł mi do gustu. Jest dla mnie zbyt słodki i mdły. Wersja zapachowa VIP for her zdecydowanie bardziej mi się podoba.

Produkt jest wydajny, jednak nie kupię go ponownie z powodu zapachu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Oszałamiający zapach

Ma tak piękny zapach, że gdy za każdym razem rozprowadzam go dłońmi po ciele, czuję się błogo :) Balsam miło wygładza skórę, ale to czego mi brakuje, to dłuższego efektu nawilżenia.
Plusy:
-cudowny zapach (mój facet go uwielbia)
-pięknie wygładza skórę i daje jej połysk, taki hollywoodzki połysk
Minusy:
-efekt nawilżenia znika równie szybko co zapach (około 5/6 h)

Dla zapachu tak, jako balsam nie

Fajny na lato, w celu poperfumowania ciała zamiast klasycznie. Ale jako balsam średnio odżywia, słabo nawilża. Do tego po czasie zapach staje się męczący. Mam dwie wersje. Każda po czasie męczy. Na noc też zbyt intensywnie pachnie

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Świetny produkt!

Wypróbowałam to dzięki pozytywnym opinią na wizażu i nie żałuję!
Pięknie pachnie, cudownie nawilża skórę i dodaje blasku.
Idealny na lato i panujące upały
Gorąco polecam i sięgnę po niego jeszcze nie raz.

Bardzo przyjemny

Balsam odkryty dzięki KWC.
W przeciwieństwie do perfum z serii "Play it sexy" pachnie pięknie. Zapach długo utrzymuje się na skórze, a w ciepłe dni to właśnie balsamu używam zamiast perfum (bynajmniej nie firmy Playboy, bo choć próbowałam to żaden zapach mnie nie przekonał).
Jak dla mnie nawilżenie wystarczające, ale jak wiadomo to sprawa indywidualna. Dla skóry suchej moim zdaniem będzie za słaby.
Wchłania się szybko, jest wydajny, cena ok. 15 zł/ 250 ml więc w normie.
Bardziej polecam jako pachnący balsam niż nawilżający.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 250 ml

Lubię

Super zapach, na skórze tak samo - utrzymuje się.

Konsystencja i działanie jak najbardziej w porządku.

Wchłanialność mogłaby być szybsza.

+ zapach,
+ cena,
+ wydajność

- opakowanie

Zapach psuje wszystko

Przez pierwszy tydzień zapach mi się podobał, później zaczął się nudzić, a obecnie marzę, żeby balsam już się skończył. Na mojej skórze zapach nie utrzymuje się długo, chociaż może to i dobrze. Nawilża przeciętne. Fajnie, że nie pozostawia tłustej powłoki i dobrze się wchłania. Konsystencja akurat, ani za rzadka, ani za gęsta. Kształt opakowania pomysłowy, ale już kolorystyka nietrafiona jak dla mnie.

Zapach do skóry

Ten produkt jest naprawdę dobry, jeżeli zależy nam by nasza skóra pachniała, ale jeśli chodzi o prawdziwe nawilżenie i działanie balsamu na mojej skórze się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 01.01.2014
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Ratuje się zapachem

Balsam wygrałam w konkursie internetowym. Dzięki temu miałam okazję go wypróbować, sama raczej rzadko kupuję balsamy ponieważ nie mam problemu z suchą skórą.

PLUSY:
+ zapach - jest to największa zaleta balsamu, zapach jest przyjemny, dość długo utrzymuje się na skórze
+ dość szybko się wchłania
+ wygodne opakowanie

MINUSY:
- nawilżanie jest mimo wszystko za słabe, jeżeli ktoś ma problemy z mocno wysuszoną skórą, to balsam sobie niestety tu nie poradzi
- cena w stosunku do jakości jest jednak za wysoka

Podsumowując, dla mnie jedyną zaletą balsamu jest zapach, ponieważ z nawilżaniem jest raczej słabo, jest kilka lepszych pod tym względem balsamów za tę samą cenę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy