Witaminy, Odżywka-maska pielęgnujaca kolor

Witaminy, Odżywka-maska pielęgnujaca kolor

Włosy rozjaśniane i farbowane, które są codziennie narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych z czasem stają się matowe i pozbawione połysku. Intensywna odżywka-maska została opracowana aby zapewnić takim włosom piękny połysk, intensywną ochronę i odżywianie. Zawiera unikalną kompozycję aktywnych składników takich, jak: kompleks witamin, filtr UV oraz Polimer Połysk Plus. Kompleks witamin głęboko odżywia i regeneruje włosy, filtr UV chroni je przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, a Polimer Połysk Plus zapewnia wyjątkowy, jedwabisty połysk i atrakcyjny wygląd. Kondycjonujący efekt odżywki-maski jest widoczny natychmiast. Włosy są łatwiejsze do rozczesywania i układania. Stają się wyjątkowo miękkie, puszyste i pełne blasku. Nie elektryzują się, są mniej łamliwe. Odzyskują witalność i delikatność, a ich końcówki mniej rozdwajają się.

Cena: 7,50zł / 150ml

nie lubie jej

Maseczka ta jest dolaczana do kazdej farby Joanny i po kilku jej zastosowaniach wyrzucam te probki do kosza.
Odzywka jest fatalna. Wlosy robia sie po niej jakies ciezkie, caly czas mam wrazenie, ze sa oblepione odzwka i ze niedokladnie ja splukalam.
Jedyne co mi sie spodobalo, to zapach. Dlatego tez nie daje 1 gwiazdki.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

Okropna

Kupiłam tą odżywkę bo myślałam, że odżywi moje rozjaśnione włoski, ale się zawiodłam. Odżywka ta jest poprostu beznadziejna, nie robi z włoskami nic zupełnie nic , nie nawilża, nie odżywia i nie ułatwia rozczesywania. Włosy są po niej szorstkie i zupełnie nie da się ich rozczesać. Jeszcze nigdy nie miałam tak beznadziejnej odżywki. Nie polecam.

a pfe pfe

nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, włosy tłuste już na drugi dzień, jakieś posklejane choć spłukałam dokładnie nigdy więcej już nie uzyje llepsza jest do włosów zniszczonych i suchych czyli ta zielona

Manicure - geometryczny french

szkodzi!

Po raz pierwszy miałam styczność z takim obrzydlistwem. :( Dostałam ją, więc strata żadna, ale krzywda dla włosów, których nie farbuję.
Po nałożeniu tego czegoś założyłam czepek i ręcznik, odczekałam zalecany czas. W chwili spłukiwania byłam wściakła - włosy strasznie szorstkie, a najtańsza odżywka je wygładza.
Zamiast domykać łuski włosa ona je otwiera! O rozczesywaniu nie wspomnę. I to się nazywa odżywka??!

znam lepsze...

nie polecam tego specyfiku nikomu!Zaraz po nałożeniu nastepuje...piorunujacy efekt!wlosy staja sie bardziej szorstkie niz przedtem,beda tluste po kilku godzinach ,a w dodatku sa tak przyklapniete ze szok!jezeli ktos lubi takie efekty to proponuje zaczac stosowanie!!!!!..

bez rewelacji

Kupiłam tę odżywko-maskę , po zastosowaniu kilku próbek dołączonych do szamponów koloryzujących tej firmy. O przedłużaniu trwałości koloru nie ma mowy, to zwykły kit:) chociaż nie oczekiwałam ze to uczyni:)
Miałam nadzieję, że nawilży włosy, utrzyma je we właściwej kondycji..
Coś tam zdziałała, ale jak na moje oko, nie powaliły mnie efekty.
Cena jest niska, ale i wydajność przeciętna (tylko 150 ml) a ja raczej duże ilości nakładam ...

Ot, zwyczajna odżywka (nie maska). Są lepsze.

ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno

GORĄCO POLECAM!!!

Od odżywki wymagam przede wszystkim dobrego odżywiania i pielęgnacji włosów i jednocześnie, aby ich nie obciążała dając efekt "przyklapniętych włosów". Odżywkę tę zaczęłam stosowac tuż po pofarbowaniu włosów na jasny kolor. Minęło już trochę czasu a kolor nadal świetnie się utrzymuje jakby minęły conajmniej 2 dni. Po zastosowaniu odżywki włosy są miękkie, gładkie, łatwo sie rozczesują i świetnie układają. Odżywka ta jest bardzo wydajna, dzięki swojej konsystencji i niewilkiemu praktycznemu dozownikowi.