Kremowy scrub do twarzy do cery suchej i wrażliwej

Kremowy scrub do twarzy do cery suchej i wrażliwej

Kremowy scrub do twarzy łagodnie, a jednocześnie oczyści skórę, złuszczy i pozwoli jej się zregenerować.Po zastosowaniu kosmetyku skóra staje się elastyczna i sprężysta. Olej z kenijskiego shea dostarcza skórze wielu minerałów i witamin, dogłębnie ją odżywiając. Z kolei ryżowy puder poprawia przemianę materii w komórkach skóry, a przy tym wygładza i wyrównuje koloryt.
Scrub jednocześnie oczyszcza i nawilża, chroniąc przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Stosowany regularnie, nadaje skórze aksamitną gładkość i pomaga jej regenerować się we właściwy sposób.

Skład: Вutyrospermum Parkii* (Shea Butter), Oryza Sativa (Rice) Powder, Oryza Sativa (Rice) Bran Powder, Maris Sal, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Lauryl GlucosideN, Pinus Sibirica Shell Powder, Pistacia Vera Shell Powder, Arachis Hypogaea Shell Powder, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil*, Phyllanthus Emblica Fruit Powder, Rosa Canina Seed Oil* , Centella Asiatica Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil*, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil* , Angelica Archangelica Seed Oil, Macadamia Ternfolia Seed Oil*, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil*, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Oil, GlycerinN, Tocopherol, Riboflavin, Rosa Centifolia Flower Oil* , Echinacea Purpurea Extract.

krem
oczyszczające
mechaniczne
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste
50 – 100ml

Jestem na tak

Plusy:
:) pięknie wygładza skórę nie podrażniając jej
:) ma mnóstwo drobinek
:) wzorowo usuwa suche skórki
:) pozostawia delikatny film na skórze
:) wydajność ; wystarczy naprawdę mała ilość żeby zrobić porządny peeling całej twarzy
:) konsystencja gęstej pasty
:) zapach ciasteczek waniliowo-pomarańczowych
:) świetny skład
:) ładne i wygodne opakowanie

Minusy:
:( dostępność

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zawiodłam się na nim

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o tym peelingu i pozytywnym doświadczeniu z rosyjskimi kosmetykami, postanowiłam, że zamienię mój drogeryjny peeling na ten naturalny. Niestety był to błąd. Mimo dużo lepszego składu przynosi więcej szkody mojej cerze niż chemiczne peelingi z drogerii. Moja skóra po nim piecze (wydaje mi się, że drobinki są zbyt ostre i wyczuwam w nim sól), oczy często łzawią (a wcale nie używam kosmetyku w okolicach oczu) i bywa, że muszę go natychmiast zmyć, a szkoda, bo cenne składniki nie zdążą zadziałać. Dodam, że moja skóra nigdy nie zareagowała tak na żaden peeling, a jest to produkt przeznaczony do cery wrażliwej. Dodatkowo ma dla mnie trochę kłopotliwą konsystencję, jest dość gęsty (choć przyjemnie kremowy) i muszę go najpierw dokładnie rozprowadzić na dłoniach, a dopiero potem nałożyć na twarz. Szkoda, bo zapowiadał się ciekawie.
Na plus na pewno można zaliczyć skład, zapach, wydajność oraz to, że przyjemnie zmiękcza i wygładza skórę. Złuszcza suchy naskórek, ale ja od peelingu mechanicznego wymagam lepszego działania w tym zakresie.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

świetny dla suchej skóry

plusy:
-cena
-solidne estetyczne małe opakowanie
-naturalny skład
-zapach delikatny
-działanie nawilżające
-swietnie oczyszcza, odblokowuje pory

scrub ma konsystencję dosyć trudną w obsłudze, potrafi się zeslizgnąc z palcow, ale zostawia buźkę tak mięciutką i odżywioną że przymykam na to oko

Niie wiem jak z wydajnością ponieważ dosyć rzadko używam, ale chyba nie jest jakos super wydajny, pojemniczek jest dosyć maly

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

bardzo przyjemny

bardzo fajny skład który pielęgnuje skórę bardzo dużo drobinek i do tego sól (niestety przy uszkodzonym naskórku szczypie jak to sól i trzeba bardzo porządnie spłukać żeby nie wysuszyć skóry) bardzo ładny zapach coś pomarańcza z czekoladą i taka kremowa konsystencja, na pewno kupie ponownie ale zdaje sobie sprawę , że peeling to peeling i tylko ściera nie zostaje długo na skórze dlatego nawet wartościowy skład dużo skórze nie daje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Serum na zmarszczki

Przyjemniaczek

Z dużą ciekawością podeszłam do kosmetyków rosyjskich. Miałam niemały zawrót głowy, co wrzucić do mojego wirtualnego koszyka. Akurat nie miałam niczego do złuszczania, więc zdecydowałam się m.in. na ten oto scrub.

Peeling kupiłam w jednym ze sklepów internetowych za ok. 17zł. Produkt umieszczony jest w płaskim odkręcanym słoiku (100ml); zawartość zabezpieczona jest sreberkiem. Konsystencja rzeczywiście jest kremowa i miękka, ale jednocześnie zwarta z zatopionymi bardzo drobnymi elementami ścierającymi. Zapach jest trudny do zdefiniowania- słodko- słony, bardzo delikatny i nienachalny. Zdecydowanie umila zabieg. Scrub oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach, nie zawiera barwników i konserwantów.

Moja skóra nie jest ani sucha, ani specjalnie wrażliwa, ale już jakiś czas temu zrezygnowałam z mocnych drapaków na rzecz takich delikatesów jak ten. Do wypróbowania kosmetyku nakłonił mnie przede wszystkim jego znakomity skład. Bazą peelingu jest masło shea, które nadaje mu delikatną i miękką konsystencję, a do tego przeróżne oleje, które mają działanie nawilżające, łagodzące i są bombami witaminowymi. Elementami ścierającymi są: puder ryżowy, skruszone orzechy oraz sól morska. I tutaj uwaga dla osób ze skórą delikatną i skłonną do zadrapań – sól zaognia i piecze w miejscach podrażnionych!

Peeling nakładam na lekko zwilżoną twarz, ale robię to suchymi dłońmi. Nie jest to żaden trik kosmetyczny, po prostu nie lubię, gdy woda dostaje się do pojemnika z kosmetykami (bakterie, bakterie, bakterie!). A więc, zwilżam twarz, wycieram ręce i nakładam peeling. Wystarczy odrobina produktu na jednorazowy zabieg. Dzięki zwartej konsystencji sami decydujemy o długości trwania masażu – produkt trzyma się twarzy, nic się nie rozpuszcza i nie odpada. Zazwyczaj masuję buzię ok. 2-3 minut – jest to tak przyjemne, że mogłabym to robić nawet dłużej. Scrub spłukuje się bez problemu.

Twarz po peelingu jest miękka oraz czysta. Masło shea pozostawia skórę delikatnie natłuszczoną i przyjemną w dotyku. Po zastosowaniu tego produktu nie mam potrzeby nakładania kremu. Scrub nie wywołał u mnie żadnej reakcji uczuleniowej, nie podrażnił skóry, nie miałam po jego zastosowaniu żadnych nieprzyjemności. W moim przypadku jest dosyć wydajny. Używam 2 razy w tygodniu, ale jest tak delikatny, że można masować nim buzię nawet co drugi dzień.

Produkt zamówiony dosyć przypadkowo, nieprzypadkowo przypadł mi do gustu. Spędzanie z nim dwóch wieczorów w tygodniu jest niesamowitą przyjemnością: pozostawia cerę gładką, miękką, delikatnie natłuszczoną i wymuskaną. Chętnie kupię scrub ponownie, choć przyznam się szczerze, że poważnie zastanawiam się nad zrobieniem podobnego we własnym zaciszu domowym.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Rewelacja!

Peeling zamówiłam z czystej ciekawości, niewiele o nim można przeczytać opinii w internecie. Przede wszystkim, naturalny, świetny skład. Pachnie cudownie, przypomina mi delicje czekoladowe, natomiast nie jest słodki, a słony - co można wyczuć przy zmywaniu go z twarzy. Bardzo dobrze się aplikuje - sami decydujemy o ilości scrubu. Jest bardzo gęsty, świetnie oczyszcza twarz, ale jej nie wysusza - jest po nim lekko nawilżona. Opakowanie jest przepiękne, sam produkt jest również cudowny "wizualnie". Nie zapycha, nie podrażnia, ulubieniec!

Plusy:
+ konsystencja
+ zapach
+ działanie
+ skład
+ nawilżenie
+ opakowanie

Minusy:
- wydajność
- cena (ale warto)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca