Yves Rocher, Pure Calmille, Masque Eclat (maseczka nadająca cerze blask)

Yves Rocher, Pure Calmille, Masque Eclat (maseczka nadająca cerze blask)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Delikatna maseczka o konsystencji żelu i niezwykle świeżym zapachu, rozświetla skórę, poprawia ukrwienie skóry i pomaga wygładzić drobne rysy na twarzy. Przeznaczona do każdego rodzaju skóry.

Skład: aqua, urea, propylene glycol, glycerin, butylene glycol, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, oleth-20, oleth-10, xanthan gum, citrus medica limonum, parfum, methylparaben, sodium hydroxide, actinidia chinensis, allantoin, citrus aurantium dulcis, tetrasodium edta, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, chamomilla recutita, CI 16035, CI 19140

Cena: 27 zł / 50 ml

Dla masochistek

Nie wiem co robi ta maseczka poza przysparzaniem cierpienia. Powiadają, że cierpienie uszlachetnia ;) ale czy nadaje obiecany blask skórze? Doprawdy jest to jeden z absolutnie chybionych zakupów. Mogę się jedynie zgodzić, że poprawia ukrwienie... jak poszczypie i popiecze w buźkę to czyni bidulkę zaczerwienioną.

nic nie robi

Ładny zapach, ładne opakowanie i na tym koniec. Nie podrażnia ale też nic dobrego nie robi. Producent naobiecywał i nic.

absolutne nie!

Maseczka już od kilku dni spoczywa sobie na dnie kosza, czyli tam gdzie powinna się znaleźć. Koszmarek! Prócz ładnego zapachu, może użytkowniczce zaserwować sporą dawkę emocji związaną z nagłym, bolesnym uczuleniem, podrażnioną skórą, czerwonymi plamkami, wizytą u dermatologa, a następnie leczeniem antybiotykami. A to wszystko za bagatela 24 złote :) Produkt, dla kobiet, które lubią adrenalinkę :D

Użyłam tego produktu raz/ ilość zużytych opakowań: odrobinka z pierwszego

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

piecze

moze i na 3 gwiazdki zasluguje ale ja bym dala 2,5, bo niby cos robi, czulam sie odswiezona, ale jesli ma sie troche przesuszona skora na nosku szczypie. Nie martwi mnie to bo tak samo zachowywala sie maseczka ze starej serii, po paru razach szypanie przeszlo tak jak w tej. Tylko jest jeden problem, ten cytrusowy zapach, nie lubie blee. meseczka ma zmniejszac tez zmarszczki, robi to ale na krotko, albo nie robi nie wiem jak sie na to zapatrywac. Kazda mnie wygladza ale inne na dluzej, a ta na b. krotko.

7.06.2004: stala dlugo na polce i wkoncu w polowie wyladowala w koszu, Stara seria byla lepsza i nawet nie smierdziala cytrusami