Avon, Solutions, Butt Lifting Treatment with Lift and Tone Complex (Serum ujędrniające pośladki)

Serum ujędrniające pośladki to lekka, szybko wchłaniająca się formuła. Lifting pośladków bez skalpela.
Serum ujędrniające pośladki dzięki kompleksowi Lift & Tone poprawia wygląd pośladków na 4 sposoby:
- unosi,
- modeluje,
- poprawia napięcie,
- wygładza.

Bez rewelacji, lekkie ujędrnienie

Od kremu na pośladki nie oczekuję wyszczuplenia. Zdecydowanie nie, bo wtedy już całkiem nie miałabym pupy - dlatego nigdy nie smaruję tych miejsc typowymi kremami antycellulitowo - wyszczuplającymi, ale właśnie ujędrniającymi.
Stosowałam kiedyś podobne serum, z tego co pamiętam Bielendy, i efekt uniesienia pośladków i ujędrnienia był lepszy. Tamto używałam dłuższy czas, Avon - gdy po tak samo dłuższym czasie efekty były mało widoczne, stosuję już tylko od czasu do czasu.

Oczywiście, nie oczekuję cudów, że nagle będę mieć pupę jak z teledysku MTV, ale ćwicząc siłowo na pośladki, potrzebowałam tylko czegoś wspomagającego napinanie skóry.

I tutaj efekt test średni. niby skóra bardziej elastyczna, nawilżona, ale nie jest to żadna widoczna zmiana. Lekko ujędrniająco - tak. Jeśli chcecie bardziej stuningować, napiąć skórę - raczej to serum temu nie podoła.

Na plus wygodne, łatwe do wyciskania opakowanie, miła konsystencja i zapach, lekkie ujędrnienie - i to wszystko. Zdecydowanie lepiej sięgnąć po Bielendę.

Ladna skora, nawilzenie i jedrnosc

Krem ma cudowna konsystencje, skora jest nawilzona ( lekko lepiaca na poczatku). Po miesiacu uzywania widze efekty ale glownie zaraz po nalozeniu. Mam porownanie z kremami z srednuej polki cenowej 12-49 zl.

może być

Przede wszystkich nie wierzę w to, że samo używanie serum zniweluje nam całkiem cellulit. To zależy od wielu czynników, a nie od używania tylko jednego mazidła.
Rozstępów na pośladkach nie mam, więc nie jestem w stanie ocenić.

Plusy:
- ładny zapach,
- szybko się wchłania,
- dobra konsystencja,
- nawilżenie,
- ujędrnienie

Minusy:
- jak dla mnie ma dziwny kolor :P

Reszty nie jestem w stanie ocenić, bo uważam, że jednym kosmetykiem nie jesteśmy wstanie zniwelować cellulitu, ani wyszczuplić pośladków. Warto jednak zadbać o tą część ciała, nawilżać ją i ujędrniać.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże