Botoskin Efekt, Krem przeciw zmarszczkom mimicznym na dzień z kompleksem rozświetlającym

Krem przeciw zmarszczkom mimicznym na dzień z kompleksem rozświetlającym. Po 30 roku życia redukuje zmarszczki, wygładza skórę, doskonale ją nawilża, napina i rozświetla. Zawiera m.in.: Boto-peptyd - naturalny składnik, który kontroluje mikroskurcze skóry oraz mikrokolagen, który wzmacnia i wygładza skórę, pobudza naturalne procesy regeneracyjne.

Cena: ok. 14zł/ 50ml

Mozna sie nim zauroczyc

Przepiekny zapach, ciekawa, przyjemna konsystencja, doskonale nawilzenie i naprezenie skory. Kosmetyk ma niemal same zalety. Wada jest z pewnosci to, ze ciezko go kupic. No i zmarszczek nie rozprostowuje... Ale wg mnie niewiele jest takich kremow, ktore to robia.

Używam tego produktu od:miesiaca

przyjemny

Krem ślicznie pachnie i bardzo dobrze się wchłania, a nawet lekko matuje, za co jestem mu bardzo wdzięczna :-). Poza tym sprawdza się przy ujemnych temperaturach, skutecznie chroniąc twarz przed mrozem. Nie zauważyłam jedynie działania przeciwzmarszczkowego, ale też za taką cenę na to nie liczyłam, więc nie czuję się zawiedziona.

Dobry i przyjemny

Krem pod względem konsystensji świetny,po wchłonięciu nie pozostawia żadnego filmu,pod podkład rewelacyjny,miękki nadaje uczucie świeżości,tylko niestety są znikome skutki przeciwzmarszczkowe.. może ja ich nie widzę? W każdym bądż razie godny polecenia.Stosuję całą serie Botoks jestem zadowolona.

Manicure - glitter nails

Niezły, niezły :)

Dla mnie dobry na zime, ma dosc ciezką konsystencję i dosc długo sie wchłania, za to dobrze nawilza i jednoczesnie chroni buzie przed wiatrem i mrozem. Zaczełam stosowac póznym latem, ale przy wysokich temperaturach mam wrazenie, jakby mi spływał z twarzy. Za to na chłodne dni bardzo dobry.
Do plusów dodac moge jeszcze dosc dobre wygładzenie cery.

Lecz niestety zawiedziona jestem zachwalanym przez producenta wyraznym zmniejszeniem zmarszczek mimicznych :( Moze i cos tam u mnie zmniejszył, ale spektakularnych efektów nie widze :(

Dosc dobry, wiec polecam.

Spoko

Całkiem sympatyczny, ja go stosuje na noc poniewaz na dzień jest zbyt tłusty i cięzki. Natomiast po przespanej nocy buzia jest ładnie gładka. sam krem ładnie pachnie i smakowicie wygląda, choć mogł by być lzejszy łatwiej się rozprowadzać. Na te cenę rewelacja!!

zaskoczył mnie :)

Kupiłam najpierw krem na noc z tej serii ale zaraz po wypróbowaniu pobiegłam po krem na dzień, maseczkę i peeling termiczny. Są po prostu świetne!Krem pięknie i szybko się wchłania i co dla mnie ważne bez problemu mogę rozprowadzić po nim szybkoschnący podkład, który trzyma się ładnie cały dzień. Efekt nawilżenia bardzo dobry-buźka cały dzień wygląda na wypoczętą i jest taka rozświetlona :)- to działa!!! Mam cerę mieszaną ale o dziwo zaczynam się świecić dopiero po 6-8 godzinach (po Dermice Preventi przy tych temperaturach to były 2 godz). Jeżeli chodzi o zmarszki to nie wiem czy działa, bo ich na razie nie mam ale kupiłam ten krem właśnie po to żeby im zapobiec. No i ta cena! :P zapłaciłam za niego niecałe 13 zł a dzisiaj w Tesco był w promocji za 8,49 zł:)