Organic Energising Body Scrub (Organiczny energetyzujący scrub - peeling do ciała)

Peeling do ciała na bazie cukru, olejku z pomarańczy ekologicznych i olejku arganowego. Łagodnie złuszcza martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę gładką i delikatną.
Na umytą i wilgotną skórę ciała nanieść peeling na całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem stóp, łokci i kolan. Masować ciało okrężnymi ruchami przez kilka minut, po czym dokładnie zmyć skórę.

Skład: Sucrose, Caprylic/Capric Triglyceride, Citrus Auratinum Dulcis Peel Oil*, Silica, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2, Dipolhydroxystearate, Argania Spinosa Kernel Oil*, Glycerin, Aqua, Argania Spinosa Shell Powder*, Melilotus Officinalis Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Coumarin.

Cena: 54,90zł / 200ml

Genialny!

Opakowanie peelingu jest standardowe. Niskie, szerokie, plastikowe pudełko, wygodne w użyciu, niestety nieszczelne.
Konsystencja jest zbyt rzadka, przez co olejki wypływają przez nawet zamknięte opakowanie. Oczywiście nie dzieje się to kiedy kosmetyk stoi prosto na półce, ale kiedy otrzymałam peeling pocztą, pierwsze co musiałam zrobić po wyjęciu go z koperty i rozpakowaniu z folii, to włożyć pod kran bo całe opakowanie było w olejkach. Bogactwo płynnych olejków widać doskonale na zdjęciach, nie jest to woda, a właśnie olejki.
Zapach pomarańczy powala na kolana. Jest przepiękny, a po użyciu peelingu na długo pozostaje w łazience i na skórze. Działa energetyzująco!

Działanie zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. To zdecydowanie jeden z najlepszych peelingów jaki do tej pory miałam. Porównać go jedynie mogę do najlepszych naturalnych kosmetyków z górnej półki. Peeling łagodnie złuszcza martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę gładką, delikatną i doskonale nawilżoną! Jest wydajny.
Skład jest rewelacyjny. Olejek arganowy i olejek z pomarańczy pochodzą z farm ekologicznych.

Jedyne co bym zmieniła to konsystencja, ewentualnie opakowanie na bardziej szczelne. Nie wyobrażam sobie kosmetyków na półkach w sklepie, pływających w olejkach . Z drugiej strony bogactwo naturalnych olejków to zdecydowany atut tego peelingu, który nie tylko dobrze złuszcza, ale i świetnie odżywia i nawilża ciało. Po jego użyciu nie ma potrzeby balsamowania ciała. No i ten oszałamiający zapach! Ogólnie jestem zachwycona peelingiem i poleciłabym go każdemu. Wg mnie jest to kosmetyk 3 w 1 - peeling, olejek do ciała i olejek aromaterapeutyczny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ekologiczny kosmetyk

Jestem osobš o skórze skłonnej dopodrażnień, raczej przesuszonej, zwłaszcza partie nóg oraz dłoni i łokci. Peeling wydaje się stworzony właœnie dla mnie. Używałam go wieczorami, co drugi dzień,na zwilżonš skórę nakładałam odrobinę pasty cukrowej i delikatnie wmasowywałam. Kryształki cukru sš doœć duże i należy ostrożnie masować nimi swojš skórę. Nie radzę stosować go na sucho. Po wmasowaniu należy go dokładnie spłukać, ale z tym nie ma żadnego problemu. Używałam peelingu na nogi, stopy oraz łokcie, partie ciała które wymagajš najbardziej odżywienia, nawilżenia oraz złuszczenia martwego naskórka.

1. Efekt bardzo dobry:

* wygładza skórę, nadaje jej zdrowyoraz œwieży wyglšd;

* skóra nawet trzy dni po użyciu jestmiękka i delikatna;

* doskonale złuszcza martwy naskórek,przygotowuje skórę do depilacji lub nałożenia balsamu;

* œwietnie złuszcza zrogowaciałš skóręna łokciach i piętach:)

* skóra po kilku dniach zyskała ładny koloryt, zdrowszy mam wrażenie;

* skóra na nogach jest lepiej nawilżona, aksamitna i miła w dotyku;

* peeling ujędrnia ciało, poprawia kršżenie krwi – warto czasem stosować na poœladki, zwłaszcza jeżeli chcemy je troszkę ujędrnić;

* nie uczulił ani nie podrażnił mojej wrażliwej skóry;

Peeling wystarczy stosować raz na kilka dni, więc ta iloœć która jest w opakowaniu (200ml) starczy na przynajmniej 2-3miesišce.

2. Skład:

* nie zawiera żadnych chemicznych dodatków. Jedynie: cukier, zastosowany jako naturalny składnik zatrzymujšcy wodę w skórze oraz peelingujšcy, olejek eteryczny ze słodkich pomarańczy – nietoksyczny,wspaniale tolerowany przez skórę i olejek arganowy, majšcy silne działanie naprawcze, przeciwstarzeniowe, nawilżajšce i odżywcze dla skóry – skład IDEALNYdla skóry 35+, która wymaga większego nakładu pracy oraz szczególnej uwagi;

* 100% kosmetyki naturalne, na bazie wyłšcznie roœlinnych składników aktywnych, takich jak olejki i wycišgi roœlinne;

* krótka lista składników, to duży plus i wielka rzadkoœć;

* olejki z upraw ekologicznych;

3. Konsystencja

* niestety - nie najlepsza, produkt się rozwarstwia, przed każdym użyciem trzeba go dobrze wymieszać, ale w zasadzie nie stanowi to większego problemu w czasie stosowania;

* ciężko używać go pod prysznicem, bo cieknie, lepiej w wannie, na siedzšco;

3. Zapach

Bardzo ładny, nie za mocny, wyraŸnie czuć pomarańcze, doœć długo utrzymuje się na skórze, nawet następnego dnia.

WyraŸnie zapach olejku pomarańczowego ma działanie relaksujšce, odprężajšce w czasie zabiegu. Po masażu czułam się ożywiona, pobudzona, pełna energii i chęci do życia – bardziej niż normalnie.

Uważam, że to rewelacyjny pomysł firmyLove Me Green, aby połšczyć pielęgnację z aromaterapiš.

4. Opakowanie

* Nie będę się rozwlekać, bo producent sam zauważył, iż opakowanie nie jest dobrze zabezpieczone: olejki wyciekajš, nakrętka się brudzi a z niš wszystko wokół, przydałaby się jakaœ folia zabezpieczajšca oraz wyższe, a węższe opakowanie, żeby peelingu nie było w pudełku full a np. 3/4.

* Samo opakowanie nieciekawe, nie przycišga wzroku w ogóle, nie zachęca do kupna, nie sprawia nawet wrażenia, że jest to produkt z naturalnych składników z naturalnymi olejkami. Może soczyste pomarańcze na opakowaniu? Może zastosować inny kolor opakowania np. zielone pudełeczko a białe kwiaty i mała pomarańcza?

* Naklejka na opakowaniu zaczęła się odklejać pobrudzona olejkami z produktu.

Ogólnie: polecam.

Zdecydowanie bardzo ciekawy produkt marki Love Me Green.
Jest skuteczny, nie uczula, możliwie naturalny. Warto zainwestować w coœ ekologicznego (zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy takwiele osób cierpi na różnego rodzaju alergie wziewne i skórne), o szerokim spektrum działania.
Na tle innych, podobnych kosmetyków, mimo drobnych niedocišgnięć, peeling ten wypada rewelacyjnie. Wysokš cenę rekompensuje jakoœć produktu, zastosowanych w nim składników oraz nasz komfort psychiczny, iż stosujšc produkty wrażliwej na sprawy ekologii firmy, sami jesteœmy bardziej ekologiczni.

MarkaLove Me Green warta jest zauważenia, bowiem nie testuje kosmetyków nazwierzętach.

Używam tego produktu od: około dwóch tygodni
Iloœć zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

całkiem dobry z małymi minusami

Przetestowałam kiedyś odrobinę tego peelingu będąc u siostry na weekend. Spodobał mi się od razu zapach pomarańczy i dosyć zbita konsystencja cukru z olejkiem.

- idealny pod warunkiem delikatnego masażu, a nie wcierania w skórę
- świetnie odżywił i pobudził moją skórę
- najlepiej działał, gdy nie używałam go częściej niż 2 x w tygodniu
- pięknie pachnie
- niweluje zrogowaciały naskórek w natychmiastowym tempie
- naturalne składniki

- od czasu do czasu olejek oddziela się od cukru i trzeba połączyć oba składniki
- wykluczone częste stosowanie i silne wcieranie peelingu w skórę

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

depilacja bikini rodzaje

Dobry, ale ostry ;/

Producent wypuścił peeling do ciała ze świetnym składem, który ma nie tylko złuszczyć martwy naskórek (za pomocą cukru), ale także pielęgnować naszą skórę dzięki obecności oleju arganowego.
Konsystencja jest bardzo gęsta, ale należy uważać na olej, który oddziela się od cukry i może znaleźć się nie tam gdzie byśmy tego chciały.
Kryształki cukru są dość duże i należy ostrożnie masować nimi swoją skórę - wilgotną skórę. Nie radzę stosować go na sucho.
Najlepiej używać tego peelingu w wannie po kąpieli, bo pod prysznicem może być niewygodnie. Pamiętajcie też, że ten peeling nie ma za zadanie umyć naszego ciała tak więc stosuję się go po oczyszczeniu skóry, a nie zamiast żelu pod prysznic.
Jeśli chodzi o zapach to trochę się rozczarowałam. Liczyłam na soczystą pomarańczę, a otrzymałam zapach pomarańczopodobny.
Ja wiem, że naturalny olejek pomarańczowy nie pachnie tak jak chemiczne aromaty, ale mimo wszystko liczyłam na słodszy, bardziej orzeźwiający zapach.

Co do działania to jak dla mnie peeling ten jest za ostry.
Owszem skóra po nim jest gładka, miękka, otulona odżywczą warstewką, ale samo peelingowanie nie jest dla mnie przyjemne tak więc głównie używałam go do stóp, łokci i kolan gdzie moja skóra jest zgrubiała.
Teraz moje łokcie są idealnie gładkie i odżywione ;)

Jednak peeling ten oprócz tego, że dla mnie jest za ostry ma jeszcze 1 minus. Opakowanie !
Uważam, że producent powinien pomyśleć nad innym ponieważ to nie dość, że jest niewygodne to jeszcze olej przez nie przecieka ;/

Jeśli chodzi o cenę to jak przystało na kosmetyki naturalne nie jest ona niska.
Za 200 ml produktu producent życzył sobie prawie 80 zł. Jednak teraz ze względu na opakowanie i dużą możliwość wycieku olejku podczas transportu cena została obniżona i obecnie peeling kosztuje 49,90 zł.

Czy warto się skusić ?
Jeśli lubicie mocne peelingi i naturalny skład bez parafiny, barwników, silikonów itp. to tak ;)

Używam tego produktu od: październik 2014
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Temu produktowi dziękujemy

Pierwsze wrażenie niedobre: olejek z peelingu się rozlał, zawartość paczki się pobrudziła.

Estetyczne walory opakowania jakie są, każdy widzi. Pod prysznicem jest niewygodne w użyciu - śliski plastik się ciężko odkręcał (zazwyczaj nie mam tego kłopotu, a korzystam z peelingów w zakręcanych pojemnikach).

Zapach jest ładny, konsystencja rzadka, dodatkowo rozrzedzona olejkiem.

Właściwości peelingujące wirtualne.

Cena przesadna.