Wella, Regenal, Szampon Do Włosów Siwych I Blond

Wella, Regenal, Szampon Do Włosów Siwych I Blond

Szampon do włosów siwych i blond, likwidujący brzydki, żółty ich odcień. Należy wmasować go w mokre włosy, pozostawić na nich ok. 3 minuty a następnie spłukać. Ma intensywnie fioletowy kolor.

Tylko do likwidowanie żółtego odcienia włosów

Szampon nadawał się tylko do zlikwidowania żółtego odcienia włosów blond, do umycia głowy zmuszona byłam stosować inny szampon, ten się nie nadawał. Robilam tak że zazwyczaj myłam głowę raz albo dwa razy innym szamponem a ten nakładałam na końcu po to żeby włosy nabrały popielatego odciania.
Szampon Regeneral plątał włosy i je wysuszał.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Porażka

Całe szczęście, że wycofali go z produkcji..., bo to wysuszacz włosów. Bardzo wysuszał mi włosy, kolor nadawał pięknej platynowej perły, ale co z tego jak nawet maską prof. nie mogłam pozbyć się tej suchości a dopiero jak na dłuższy czas go odstawiłam to włosy wracały do dobrego nawilżenia. Chłodny kolor tak, ale nie kosztem wysuszenia, bo ja już mam swój produkt nadający cłodny kolor i pięknie nawilżający i nabłyszczający.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Kiepski

Niestety ten szampon jest do kitu. wlosy po pierwszym zastosowaniu nabraly odcieniu popielatego,niestety z kazdym kolejnym zastosowaniem robily sie fioletowe. Nie uzywalam go za kazdym razem kiedy mylam glowe tylko raz w tygodniu ,badz tez mieszalam go z innym szamponem pielegnacyjnym. Jakosc moich wlosow stawala sie coraz gorsza-sztywne,trudne do rozczesania,niemile w dotyku-koszmar. Nawet dobra odzywaka czy maska nie pomagala na tak przesuszone od tego szamponu wlosow. Zuzylam 2 opakowania tego produktu(bylo to ponad 2 lata temu,kiedy na rynku nie bylo innych produktow tego typu i fryzjerzy polecali mi ten szamponik)

Używam tego produktu od: Juz nie uzywam

b. dobry

Uzywalam tego szamponu od maja 2007 i skonczyl mi sie przed koncem tego samego roku. Nie mylam nim wlosow non stop, ale raz na tydien czasami zadziej, jak widzialam ze moje pasemka nie sa juz tak platynowe przy nastepnym myciu siegalam po ten szampon. Nie siedzialam z nim tych paru minut ktore zaleca producent, bo mi to za dlugo bylo czekac w pozycji zgietej nad wanna, plecy nie wytrzymywaly.Masowalam troche duzej niz zawsze i splukiwalam. Efetk byl zawsze. Mialam dosc krotkie wlosy, ktore byly juz lekko odrosniete( jestem w trakcie zapuszczania) i mi wlosow nie platal, wresz przeciwnie czulam ze sa jak by miekkciejsze, bardziej odzywione i lepiej sie rozczesywaly. Pewnie teraz pisalabym cos innego, gdy wlosy siegaja mi juz ramion. Najwazniejsze bylo dla mnie zachowanie mojego naturalnego popielatego odcienia i zdjecia zoltego odcienia z moich rozjasnianych pasemek. W tym szampon spisal sie swietnie. Ze wszystkich szamponow tego typu ten najlepiej sobie z tym poradzil.

Używam tego produktu od:maja 2007

koszmar ;/

Cytuję słowa z recenzji pewnej Wizażanki : ,,Regenal? Chyba renegat albo degenerat\ :D idealnie ujęte :D . Szampon jest okropny, nie da się, po prostu się NIE DA rozczesać po nim włosów, chyba, że nałożę baaardzo dużo odżywki . . Włosy mialy byc platynowe, a są albo siwe jak u staruszki, albo fioletowe jak u kosmity, wstyd się ludziom na oczy pokazać . Zachwycona opiniami kupiłam, zniechęcona własnymi doswiadczeniami - odstawiłam .

Używam tego produktu od: juz nie uzywam .
Ilość zużytych opakowań: pierwsze stoi w szafce ..

daje super efekty

Daję 4 gwiazdki, choć uważam, że mógłby być sporo lepszy. Jego minusy to to, ze plącze włosy i bez odżywki nie dałoby rady ich rozczesać. Jednak w połączeniu z dobrą odżywką wszystko jest ok.
Jego ogromnym plusem jest EFEKT KOLORYSTYCZNY, a o taki efekt przecież nam chodzi. Daje bardzo widoczny rezultat, ale delikatny i dosyć naturalny (włosy nie są niebieskie). Bardzo dużo osób zwraca uwagę na piękny kolor i pyta czy byłam u fryzjera:) Wszystkim się generalnie podoba kolor jaki nadaje ten szmpon. Tak więc polecam!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół

Spełnia swoją rolę

Szampon, jak zauważyły poprzedniczki, KOSZMARNIE plącze włosy. Robi się masakryczna strzecha, bez odżywki ani rusz!
Zanim zakupiłam odżywkę stosowałam tylko ten szampon, obawiając się brzydkiego żółtego koloru (drastycznie zmieniłam kolor). Niestety po wysuszeniu miałam wrażenie że garściami mogę wyrywać sobie włosy. Koszmar.
I co mogę po tym wszystkim powiedzieć o nim dobrego..
Przede wszystkim wywiązuje się z obietnic- zapewnia piękny, srebrny koloryt włosów. Polecam wszystkim, którzy chcą uzyskać zimny srebrny i co ważne-intensywny połysk. Moja mam stosuje go do swoich średnich blond włosów i świetnie przyciemnia(!) jej kolor a co najważniejsze- nadaje zdrowy koloryt i blask.
Użytkowanie go to koszmar, konieczna jest odżywka ale coś za coś- nie zrezygnuję, dopóki nie wpadnę na coś lepszego.
Cenę da się przeboleć choć nie cierpię tyle wydawać na szampony:)
Ogólnie: zasłużone 3+

Ilość zużytych opakowań:0,1

Coś za coś

Na pewno delikatnie rozjaśnia włosy,stają się bardziej białe,znika dcień zółci co jest dużą zaletą tego fioletowego szamponu.Niestety bardzo plącze i wysusza włosy...Bez odżywki nie da się rozczesać włosów.Są strasznie splątane...Strasznie szczypią oczy jeśli piana niechcący wpadnie do oka.Jednak od czasu do czasu można użyć.Butelka wystarcza na długo.

Ogólnie dobry produkt.

Używam tego produktu od:maja

Trudno dobrze / źle ocenić

Od dłuższego czasu farbuje włosy na blond. Używałam zwykle szamponów do blondów zakupionych w zakładzie fryzjerskim.
Po namowie i zachwalaniu koleżanki kupiłam Regenal.
Plusy:
Włosy są naprawdę blond, żadnych żółtych odcieni. Pięknie podkreśla ich kolor.
Minusy:
Plącze włosy -zawsze miałam problem z rozczesywaniem ale przy tym to coś okropnego. Niestety trzeba użyć dużej ilości nawilżającej odżywki. Mało się pieni bez wcześniejszego umycia innym szamponem nie ma co liczyć na dobre umycie włosów. Stosuję Regenal tylko jako mycie po raz drugi.

Zapach ok - może dlatego, że nie za specjalnie zwracam na to uwagę. Przypomina mi trochę zapach taniej wody kolońskiej :)

Pomimo jego minusów napewno kupię go po raz kolejny, bo swoje podstawowe zadanie spełnia świetnie. Używam go raz w tygodniu (myje włosy co drugi dzień) więc jeden raz poplątanych włosów da się przeżyć.

spelnia obietnice

Uzywam tego szamponu regularnie od dwoch lat na zmiane z innymi i musze przyznac,ze jestem bardzo zadowolona. Kiedy pierwszy raz rozjasnilam sobie wloski sprayem palette z przerazeniem zauwazylam,ze po kilku dniach przybraly poaranczowy odcien. Polecono mi wtedy Regenal i to byl strzal w dziesiatke. Wloski szybko nabraly slicznego,srebrzystego kolorku. Fakt,ze bardzo wysusza ,dlatego po zastosowaniu trzeba nalozyc ulubiona odzywke i to polaczenie daje 100 procent satysfakcji,przynajmniej dla mnie :)
Polecam!Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:7-8

plącze strasznie

Naprawdę chciałabym napisać,że jest dobry ale nie mogę.
Plącze moje włosy strasznie,nawet odżywka nie pomaga.Nie dają się rozczesać bez siły i wyrwania.
Czy działa przeciwko żółceniom,tego nie wiem bo zrezygnowałam po kilku próbach.Może powinnam mu dać jeszcze jedną szansę?

Używam tego produktu od:mam od roku,użyłam parę razy
Ilość zużytych opakowań:jedno

bardzo fajny

po rozjaśnianiu moje włosy miały żółty połysk, szczególnie w sztucznym świele wyglądało to strasznie. regenal mi pomógł, napewno warto go mieć w swojej szafce jako ratunek dla włosów ktore ucierpiały po farbowaniu/rozjasnianiu.
denerwuje mnie jedynie jego zapach - jak dla mnie nie do zaakceptowania, ale i na to jest sposób : uzywam go w dniu wolnym, w całosci spędzonym w domu, wieczorem jeszcze raz dokładnie myję włosy.
szampon także delikatnie barwi skórę, lecz i tym nie należy się przejmować - bo równiez się zmywa.

zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: narazie pierwsze opakowanie