Lancome, Primordiale Intense Yeux (krem pod oczy)

Lancome, Primordiale Intense Yeux (krem pod oczy)

Świetnie nawilża, wygłada skórę, likwiduje drobne zmarszczki i zasinienia. Jednak radzę go używać tylko na dzień (nie wiem dlaczego ale gdy używam go na noc, rano budzę się z napuchniętymi oczkami i sinymi podkówkami). Jednak jako krem pod oczy na dzień sprawdza się znakomicie. Przez cały dzień moja skóra pod oczami jest gładziutka i miękka i niedopomina się o kolejną porcję kremu tak jak to było przedtem. Jest też niesamowicie wydajny, tylko szkoda, że w słoiczku a nie w pojemniku z dozownikiem.

Cena ok. 180 zł / 15 ml

Dobrze nawilża

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Mi ten krem pasował, przynajmniej pod względem nawilżania, skóra była dobrze odżywiona, nie podrażniał oczu. Nie robił poza tym nic niezwykłego np. nie poradził sobie z drobnymi zmarszczkami mimicznymi. Oceniam go na dobry.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

pieczenie + łuska

Trzeba przyznać, że ładnie napinał skórę i był dość przyjemny w użyciu. Jednak po drugim słoiczku zaczęła mi się łuszczyć skóra. Pojawiło się też pieczenie (może nie takie jak przy Estee Lauder- mistrzostwo pieczenia ) ale...

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy

z 5 mozliwych gwiazdek jedna

na początku byłam szczęśliwa,że zdecydowałam się na zakup drogiego kremu pod oczy znanej firmy,ale już po pierwszym uzyciu mój zachwyt przerodził się w totalną złość.Po delikatnym wklepaniu kremu zaczęły mi spływac łzy jak grochy:-((oczy bardzo mnie piekły,nie mogłam otworzyć oczu bo odczywałam dyskonfort,poprostu tragedia.Żałuję,że nie weszłam wcześniej na recenzje dotyczące tego własnie kremu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jendo

depilacja brwi

Koszmar !!!

Powiem krótko - krem uczulił mnie tak bardzo, i to po dwukrotnym uzyciu, że przez trzy miesiące leczyłam się u okulisty. I nie wkładałam go sobie do oczu...
Stanowczo nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ez

zaletą tego kremu jest tylko świetne wchłanianie się.Nie polecam na noc,rano budziłam się z potworna opuchlizną . Jestem zaskoczona tak fatalną jakością kremu za taką cene.

Używam tego produktu od:6 mc

okropny

Na szczescie mialam tylko mala probke. Po pierwszym nalozeniu wydal mi sie fajny, kosystencja dosc bogata ale latwowchlanialna. No ale juz po drugim nalozeniu koszmar, wysusza skore a poza tym mialam okropne worki pod oczami , czego w normalnych warunkach u nie sie nie obserwuje. Mialam oczy jakbym trzy dni plakala. Nie polecam kupna tego kremu.

Używam tego produktu od:4 dni
Ilość zużytych opakowań:1 probka

Okropny

kupiłam ten krem skuszona promocją i obietnicami prducenta. A to co mi zrobił to szok. Oczy po nim są opuchniętę i zaczerwienione. Tyle pieniędzy za taki bubel, powinni wycofać to paskudztwo. Ponadto nie ma żadnych właściowości odżywczych. Zresztą nie wiem co teraz mam z tym zrobić :( Pozostaje po prostu go wyrzucić. Widząc go na półkach, proszę z daleka omijać
ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

auuuu, pieeecze!

Strasznie piecze, więc nawet jeśli działa, to chyba lepiej nie próbować.
Zaznaczam, że nie jestem alergikiem, nie mam skóry wrażliwej i bardzo lubię Lancome. Ale ich kremów pod oczy nie polecam, bo podobne doznania miałam w przypadku Renergie. Coś jest nie tak.

totalny bubel

Ten krem jest totalną porażką, nigdy więcej nie kupie niczego tej marki, oprócz kremu do rąk nie zdazyło się zebym była zadowolona z jakiego kolwiek produktu Lancome z pielęgnacji!. wracając do oceny kremu to posiadam jego nowszą wersję optimum primodiale, nie polecam go nikomu gdyby nie to że kosztował on tyle kasy wylądował by juz dawno w koszu na śmieci, a tak muszę się z nim męczyć bo szoda pieniążków, uzywam go w minimalnej ilości aplikując go na krem anty - gravity bo w innym razie nie przynosił zadnych efektów, podkreślał tylko zmarszczki, i raz na jakiś czas wyskakiwała mi pod okiem swędząca krostka, ogólnie miejsca gdzie aplikowałam krem po miesiącu uzywania wyglądały gorzej niż przed pierwszą aplikacją:( zgroza nigdy wiecej zadnego produktu tej marki!!!:(, juz nie mogę się doczekać aż go skończę, jak go nakładam na drugi krem to przynajmniej się nie wałkuje. NIE POLECAM

beznadziejny

Oceniam najnowszą wersję tego kremu - Optimum. Jest to krem kompletnie nie wart swojej ceny. Bardzo słabo nawilża, nie likwiduje cieni, nie mówiąc o choćby minimalnym wygładzeniu zmarszczek. Ma niehigieniczne opakowanie, na dodatek nietrwałe (pękła zakrętka). Przeciętny, kwiatowy zapach. Na szczęście nie uczula. Plusem jest zawartość SPF 15 - kremów pod oczy z takim filtrem jest na rynku jeszcze mało. Ale wydać tyle pieniędzy dla samego filtru?

przecietny

Uzywam na dziengeneralnie ok. Cienie mam mniejsze i oczy mniej pocpuchniete, ale bez zachwytowZapach nijaki i opakowanieSa tansze kremy o takich wlasciwosciach

przeciętny

Spodziewałam się dużych efektów, sądząc po powodzeniu tego kremu wśród kobiet. A tu zwykły krem pod oczy, który nawet niedostatecznie nawilża, nie mówiąc już o zmarszczkach.