Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Wax, Odżywka bez spłukiwania do włosów ciemnych `Daily Mist`

Wax, Odżywka bez spłukiwania do włosów ciemnych `Daily Mist`

Zawiera pantenol, witaminę E i ekstrakt z henny. Łagodzi podrażnienia skóry głowy spowodowane zanieczyszczeniem środowiska i zabiegami fryzjerskimi. Nawilża włókno włosowe, ułatwia czesanie. Zmniejsza skłonność do rozdwajania. Poprawia stan uszkodzonych włosów i je pogrubia. Formuła bez spłukiwania powoduje, że włosy mają na sobie warstwę chroniącą przed działaniem zanieczyszczonego środowiska i suszeniem gorącym powietrzem.
Odżywkę nakładać na wilgotne i umyte szamponem włosy, spryskując je od nasady aż po końce. Aby rozprowadzić preparat równomiernie należy przeczesać włosy grzebieniem o rzadkich zębach. Nie spłukiwać, pozostawić do wyschnięcia bądź układać jak zwykle. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyć dużą ilością ciepłej wody.

bez szału

Zalety:
+ poręczne opakowanie
+ jest w sprayu, psikanie nigdy się nie zacinało
+ jest jej tylko 100 ml
+ dostałam jako gratis

Wady:
Dla moich włosów nie jest to dobra odżywka. W zasadzie nie widziałam żadnego efektu. Była zbyt lekka i ani nie nawilżała, ani nie obciążała włosów, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Zawsze po jej użyciu włosy sterczały mi na wszystkie strony. Było suche w dotyku i sianowate. Zupełnie nie chciały się układać. Skończyłam bez żalu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415461].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza odżywka bez spłukiwania

W odróżnieniu od szamponu odżywke pokochałam od razu

Używam jej praktycznie codziennie. Szkoda mi dni pomiędzy myciem włosów bo gdybym myła je częściej mogłabym dostarczać włosom więcej dobroczynnych odżywek czy masek jednak nie chce tylko z tego powodu myć włosów częściej. Odzywka bez spłukiwania to idealne rozwiązanie a co więcej Wax Daily Mist aplikowana nawet codziennie nie obciąża włosów. Sprawia, że włosy łatwo się rozczesują, wygłądza je co przy wysokoporowatej strukturze jest porządane. Dodatkowo lekko je nabłyszcza i dyscyplinuje. Nawet kiedy zdaży mi się użyć produktu, który źle wpłynął na moje włosy i np spuszył je wystarczy aplikacja odżywki i włosy momentalnie wyglądają zdecydowanie lepiej. Jej działanie jest idealne kiedy widzę za oknem typową angielską pogodę, która sprawia, że moje włosy robią się spuszone a zawarte lekkie silikony chronią włosy przed uszkodzeniami zewnętrznym W odżywce nie znajdziemy substancji szkodliwych dla włosów. Wydajność jest bardzo zadowalająca gdyż mimo używania jej od 3 miesięcy wciąż jeszcze troszkę odżywki zostało.
Dobry skład, świetne działanie bardzo niska cena. Polecam każdemu kto szuka dobrej odżywki bez splukiwania.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 100ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028943].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza odżywka b/s jaką miałam !

Odżywka b/s do włosów ciemnych. Odżywki bez spłukiwania to jest coś co lubię najbardziej ! Świetnie sprawdzają się na moich włosach. Każda dbająca o włosy kobieta wie jak ważne jest używania odżywek b/s dzięki tej zapobiegamy rozdwajaniu końcówek a także chornimy je przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Ponieważ zazwyczaj noszę włosy rozpuszczone taka ochrona jest dla moich włosów niezbędna. ( więcej na wizażu).

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986975].usefull || 0 }}% pomocna.
Większa obiętość włosów w 5 minut

lekka mgiełka do codziennego użytku

Uwielbiam mgiełki tego typu. Aplikuje je prawie codziennie przed snem, dużym plusem jest fakt że nie obciążą ona włosów. odżywia i nadaje blasku. Produkt mógłby być bardziej wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 100ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970104].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemna i nieobxiążająca odżywka bez spłukiwania

Przy odżywkach bez spłukiwania nie wyobrażam sobie innego sposobu aplikacji niż przez rozpylanie. Atomizer w Daily Mist chodzi lekko i dozuje idealne porcje kosmetyku.

Butelka mieści 100 ml białego płynu o bardzo przyjemnym i delikatnym, neutralnym zapachu, który nie utrzymuje się później długo na włosach co mi się osobiście podoba, bo nie koliduje z perfumami.

Wax Daily Mist doskonale spełnia swoje zadanie. Na początku się jej troszkę bałam i stosowałam na same końce, ale ostatecznie rozpylam ja od wysokości ucha. Skład mgiełki jest typowy dla tego typu produktów, znajdziemy tu PEG i silikony. Składniki te mają ułatwić rozczesywanie włosów i pozostawiając je miękkie w dotyku. Świetnie nawilża i zabezpiecza przed puszeniem.
Jest to udany kosmetyk, który spełnia swoje podstawowe zadanie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969905].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok ...

Zapach produktu jest troszkę chemiczny ale szybko sie ulatnia więc nie musimy go wdychać przez wiele godzin.
Atomizer działa bez zarzutu - ja go rozpylam w powietrzu i nastawiam głowę w chmurę produktu, ten trick pozwoli mi zaaplikować kosmetyk rownomiernie i nie przesadzić z ilością.

Mam włosy puszące się ale proste - lubię to lecz gdy za bardzo zawieje na dworze to niestety zamiast prostych jest siano.
Gdy widzę za oknem wietrzną, wilgotną pogodę zawsze sięgam po ten produkt.
Bardzo dobrze ujarzmia włosy wygładzając ale nie przyklapując przez co na pewno nie musimy się bac o to, że będą sie szybciej przetłuszczać.

Co bardzo ważne nie przesusza skórę głowy ani włosów.
Na dłuższą metę uzywania odżywki nie zauważyłem spektakularnego efektu jesli chodzi o poprawę " jakości " włosa - jednak to, że wygładza i działa przeciw pusząco zdecydowanie kusi mnie by wykończyć odżywke i a nóż zakupić kolejne opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969024].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Nigdy nie byłam przekonana do odżywek bez spłukiwania, zawsze sięgałam po te kilku minutowe i do spłukiwania. Nie lubię, gdy odżywka pozostawia tłusty film na włosach i trzeba je ponownie umyć. Jestem osobą która stawia na wygodę i szybkość, a od kosmetyków na włosy wymaga dość dużo . Moje obawy przed odżywką Daily Mist, były dość spore. Naczytałam się dość sporo na temat tej odżywi, aż w końcu coś mnie podkusiło i powiedziałam " czas na moje siano " . Wieczorem umyłam włosy, spryskałam długość włosów i zaczęłam rozczesywanie grubym grzebieniem . Moja mina zaskoczenia, że idzie tak szybko i sprawnie była dość duża. Włosy się nie plątały, każde pasmo mogłam rozczesać na spokojnie, ładny lekki zapach . Wstając rano kiedy włosy były suche nie były efektu puszenia, elektryzowania, przetłuszczenia, splątania a zapach dalej się utrzymywał. Jestem zaskoczona, a za razem zadowolona z odżywki spełniła moje oczekiwania. Co najważniejsze jest wydajna, małą zgrabną buteleczkę możemy zabrać w podróż .

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Duże 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967037].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko w 100 ml butelce

Jestem zwolenniczką odżywek w sprayu, jednak nie wszystkie sprawdzają sie na moich włosach. Ta sprawdziła się rewelacyjnie, była odpowiedzią na problem z którymi właśnie się borykam, czyli plączącymi się końcówkami włosów.

+ułatwia rozczesywanie,
+nie trzeba jej spłukiwać co jest dla mnie dużym plusem
+nie obciąża, ani nie skleja włosów
+łatwo się ją rozprowadza za pomocą atomizera
+bardzo wydajna
+zmywalne silikony chronią włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi, myślę, że dobrze się sprawdzi zimą
+przyjemny ziołowy zapach
+sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze
+dobra cena
+dobry skład (brak SLS i parabenów)

Szczerze polecam i chętnie jeszcze do niej wrócę po skończeniu opakowania:)

Używam tego produktu od: lekko ponad tydzień

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966772].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt!

Odzywka ułatwia mi rozczesywanie, ma plus w tym, że nie trzeba jej spłukiwać. Nie skleja ona włosów, oraz ich nie obciąża. Włosy się nie puszą. Z odzywką nie mam duzych klopotów radzi sobie z tym z czym powinna ;) Włosy się nie rozdwajają ;) Produkt polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965987].usefull || 0 }}% pomocna.

Mogę polecić tą odżywkę każdemu z czystym sumieniem ;)

Odżywkę stosowałam zaraz po umyciu włosów, na lekko wilgotne włosy. Odżywka ma fajną lekką konsystencję, którą dobrze chłoną włosy. Nie obciąża ani nie skleja włosów. Dzięki atomizerowi aplikacja odżywki jest szybka, łatwa i przyjemna. Sam fakt, że nie spłukujemy odżywki jest dużym atutem, gdyż nie tracimy czasu na siedzenie z odżywką na głowie ;)
Kosmetyk nawilża, nabłyszcza i sprawia, że włosy są wygładzone. Ogromnym plusem jest to, że odżywka ułatwia rozczesywanie, ostatnio męczę się z duża ilością kołtunów, a po użyciu tej odżywki rozczesywanie jest znacznie ułatwione ;) Zapobiega też puszeniu się włosów ;)

Używam tego produktu od: tygodnia+

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965949].usefull || 0 }}% pomocna.