Clarena, Overnight 100% Vit C Shock Serum (Terapia szokowa z witaminą C na noc)

Clarena, Overnight 100% Vit C Shock Serum (Terapia szokowa z witaminą C na noc)

Odmładzające serum w ampułce na noc, z witaminą c o 100% aktywności. Gwarancją skuteczności terapii jest połączenie witaminy C ze  składnikiem Aldavine 5X, który błyskawicznie wnika w głąb skóry i doskonale ją odżywia. 10-dniowa kuracja pozwala na pełną regenerację skóry. C

ampułki, koncentraty i esencje, serum
regenerujące, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające
w ampułce
normalna, tłusta, mieszana, sucha
lekkie
emulsja

Okej

Ampułki zafundowałam sobie, bo chciałam odświeżyć skórę po zimie i szukałam czegoś na naczynka. Stosowałam przez 10 dni po 1 ampułce na noc według zaleceń na opakowaniu. Po pierwszym użyciu skóra lekko mnie szczypała, ale gdzieś po 5 minutach efekt mrowienia minął i później było już ok.Jeżeli chodzi o efekty po wykorzystaniu wszystkich ampułek to skóra była ładnie rozświetlona i napięta. Koloryt skóry wyrównany i rozjaśniony. Naczynka wyciszone. Szkoda, że ampułki są jak dla mnie drogie, bo z chęcią bym jeszcze raz do nich wróciła. Ogólnie bardzo dobry jakościowo produkt, który polecam!

Genialne

Jestem po dwóch pełnych kuracjach i chyba będę sobie wracać do tego produktu każdej zimy. U mnie 1 ampułka wystarcza na dwa solidne użycia (sama twarz) więc kuracja wychodzi mi na 20 dni.

Ampułki są wydajne, dobrze nacięte tak, że łatwo je przełamać (mam uraz po tym jak kiedyś ampułka pękła przy otwieraniu i pokaleczyła mi dłoń) i wydobyć produkt. Serum jest rzadkie, bardzo wodniste jednak bez problemu udaje mi się aplikować je na twarz. Jest lepkie i po nałożeniu dobrze trzyma się twarzy.

Działanie serum jest rewelacyjne: po kuracji skóra jest lekko rozjaśniona, ma zupełnie nowy odświeżony koloryt, nie szarzeje, jest pełna energii i promienieje. I to naprawdę widać, nie policzę ile osób mnie zapytało o to co zrobiłam z twarzą, że jest taki efekt wow. Preparat dobrze napina skórę, widać, że lekko spłyca zmarszczki (najbardziej widoczne w okolicy oczu) poprawia jej jędrność i gęstość. Wygładza i poprawia strukturę twarzy. Jest naprawdę warty swojej ceny!

Naczynka w ryzach

Skończyłam właśnie całą kurację.
Nakladałam na noc zgodnie z zaleceniami -twarz,szyja,dekolt(już kilka minut po nałożeniu widać działanie-rozjaśnienie i obkurczenie naczynek,ale też lekką suchość i delikatne uczucie ściągnięcia i musiałam wspomagać się kremenawilżającym.Przed pierwszą ampułką zrobiłam peeling kawitacyjny i wprowadziłam ją sobie za pomocą ultradźwięków,kolejne już bez uprzednich zabiegów.
Po 3 ampułce skóra zrobiła się sucha i trochę się złuszczałam miałam problem z nawilżeniem twarzy i zrobiłam 2 dniową przerwę.POtem nakładałam już co 2 dzień i mniej mnie wysuszało:)
Mam 36 lat, zauważyłam,że lekko wiotczeję :)i pomyślałam,że te ampułki będą idealne.
Po ampułkach-buzia jest gładsza,zdecydowanie jaśniejsza,a koloryt poprawiony,czuję też delikatną poprawę napięcia i nawodnienia skóry.Zaobserwowałam też delikatne podsuszanie pojedyńczych krostek na policzkach i eliminowanie ich.Ale najlepszy efekt jest jeśli chodzi o naczynka,zdecydowanie mam mniej tych czerwonych plamek.
Z działania ampułek jestem zadowolona,będę używała ich cały czas,już nie jako kuracja ale 2 razy w tyg. sobie je zaaplikuje. 1ampułaka wystarcza na pokrycie twarzy szyji i dekoltu i nie trzeba oszczędzać.
Ale płyn jest bardzo rzadki i trzeba uważać aby nic nie przelaciało przez palce.Pachnie delikatnie,nie szczypie po nałożeniu.Nie podrażnia oczu.
Myślę,że produkt godny polecenia i wart wypróbowania.