Wax, Szampon głęboko oczyszczający do włosów ciemnych

Wax, Szampon głęboko oczyszczający do włosów ciemnych

Szampon przeznaczony jest do mycia włosów i skóry głowy bezpośrednio przed zastosowaniem maski WAX. Usuwa silikony pozostawione przez preparaty pielęgnacyjne (szampony i odżywki codziennego użytku) oraz substancje chemiczne z pianek, lakierów i innych środków stylizujących. Otwiera łuski włosa umożliwiając masce głęboka penetrację i wniknięcie składnikom odżywczym maski w głąb włosa. Z wyników badań aplikacyjnych wynika, że ponad połowa badanych kobiet uważa, że szampon oczyszczający WAX ma lepsze właściwości niż inne tego typu produkty stosowane wcześniej.
Niewielką ilość szamponu rozetrzeć w dłoniach lub rozcieńczyć w małej ilości wody, następnie nałożyć na wilgotne włosy i łagodnie masować do wytworzenia piany. Spłukać obficie ciepłą wodą, lekko odcisnąć dłońmi i zawinąć w ręcznik. Po umyciu włosów użyć odpowiednio dobranej maski WAX.
Bez parabenów i silikonów.

fajny :)

Szampon dostałam od firmy Pilomax kilka miesięcy temu. Na początku stał, bo jakoś nie mogłam się do niego przekonać. Dopiero gdy ponownie wróciłam do olejowania, postanowiłam wypróbować szampon. Okazało się, że całkiem dobrze zmywa oleje i nie obciąża włosów. Zaczęłam używać go co raz częściej i częściej. Niestety po pewnym czasie moje włosy zaczęły się bardziej przetłuszczać u nasady i wyglądać na oklapnięte. Po odstawieniu specyfiku wszystko wróciło do normy. Teraz używam go jedynie wtedy, gdy użyję dużo produktów stylizujących/szamponu Batiste. wtedy idealnie oczyszcza włosy i włosy są bardzo odświeżone i piękne. Umiar w przypadku tego szamponu to konieczność. Poza tym szampon ułatwia rozczesywani. Ma kremową, zielonkawą konsystencję,która porządnie się pieni i świetne myje. Włosy są gładkie i lśniące, nie puszą się, są także ładnie pachną. wyczuwam ta nutę chemii, ale jest to ledwie wyczuwalne, więc nic nie szkodzi :) Szampon jest bardzo wydajny, bo rozcieńczam go wodą.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Rewelacyjny!

Zaczełam używać tego szamponu wraz z maską Wax.
Jest świetny. Tworzą razem świetny duet. 3 lata temu moje włosy były w fatalnym stanie. Wypadały, były suche i bez blasku. Od kiedy używam produktów z tej serii włosy są piękne, długie i gęste.

Zalety:
-bardzo wydajny
-ładny zapach
-świetnie zmywa lakiery i inne chemiczne substancje po zabiegach fryzjerskich
-włosy po nim nie puszą się
-w przystępnej cenie

Wady:
brak

Ilość zużytych opakowań: 5 -200ml

Bardzo dobre oczyszczenie.

Konsystencja średnio gęsta, ale nie spływa z rąk. Bardzo dobrze aplikuje się na włosy. Kolor delikatnie perłowy.

Z racji tego, że już niewielka ilość kosmetyku wystarczy nam na dokładne oczyszczenie włosów, jest dość wydajny.

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, które po umyciu wydają się aż skrzypieć.

Ja nie miałam żadnych problemów z rozczesaniem ich , zwłaszcza dołączonym do zestawu grzebieniem.
Dobrze się pieni przy uprzednim rozcieńczeniu go wodą. Nie mamy problemu ze spłukaniem kosmetyku.

Nie spowodował u mnie uczulenia, czy podrażnienia.
Włosy nie puszyły się ani nie plątały się, ale nie mam tendencji do tego rodzaju niespodzianek.

Szampon pozostawił włosy gładkie, delikatne i przygotowane do nałożenia maski.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200 ml

Cellulit jak stosować kosmetyki

Świetnie oczyszcza włosy

Bardzo polubiłam ten szampon. Ma dość rzadką konsystencję w zielonkawym kolorze. Pięknie pachnie. Jest niesamowicie wydajny, świetnie się pieni. Szampon świetnie oczyszcza włosy z wszelkich silikonów pozostawionych przez inne szampony, odżywki, czy produkty do stylizacji. Po jego użyciu konieczne jest użycie maski, jak zresztą po każdym szamponie oczyszczającym. Szampon bez problemu zmywa się z włosów. Po jego użyciu, producent zaleca maskę z tej samej serii - regenerującą maskę do włosów suchych i zniszczonych Wax. Moim zdaniem oba te produkty tworzą zgrany duet! Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo dobry szampon oczyszczający.

Szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy jak i włosy z wszelkich zanieczyszczeń - takich jak silikon i inne oblepiacze (zasługa między innymi SLES w składzie). Do tego odbija włosy od nasady, nie plącze mocno włosów, myślę, że to zasługa gliceryny w składzie. Szampon również nie powoduje swędzenia skóry głowy, czy łupieżu, nie nasila także wypadania włosów, w dodatku bardzo dobrze przygotowuje włosy na przyjęcie odżywek/maseczek, dzięki czemu nasze oczyszczone włosy będą miały większe szanse na "wypicie" dobroci z maski/odżywki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetny choć brakuje mi zapachu

Mam problem z szamponami, większość z nich przetłuszcza moje włosy tym razem trafiłam na bardzo dobry szampon aby ten problem zminimalizować. Po umyciu włosy utrzymują świeżość do trzech dni (jeśli nie nałożę żadnej maski), jak dla mnie rewelacja.

Jego zapach jest delikatny, prawie niewyczuwalny.

Konsystencja dość gęsta. Szampon łatwo się rozprowadza, dobrze pieni, a jego spłukanie nie sprawia problemów. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele aby umyć dokładnie włosy.

Opakowanie jest fajne, idealnie mieści się w ręce. Zamknięcie typu klik ułatwia operowanie jedną ręką.

Szampon ma właściwości oczyszczające, dzięki niemu usuwamy wszelkie świństwo z włosów (np. resztki lakieru), według mnie radzi sobie z tym zadaniem doskonale.

Jakie są włosy po umyciu? Nie są miękkie i delikatne ale nie to jest jego zadaniem a więc za wadę tego nie można uznać. Z rozczesaniem nie mam większych niż zwykle problemów.

Według mnie szampon wart zakupu więc z ochotą polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: nie całe

Szampon się spisał

Zawsze byłam zadnia, że zadaniem szamponu jest dokładne umycie włosów, byłoby dobrze, gdyby też ich nie plątał. No ale większość szamponów nawet tego nie potrafiła mimo szeregu obietnic.
Tu było inaczej. Producent obiecał dokładne mycie i tak było. Nie obiecywał przy okazji gruszek na wierzbie, za co też należy się plus.
Jestem bardzo zadowolona z działania szamponu i z pewnością mogę zaliczyć go do moich ulubieńców.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Dobry zdzieracz ;)

Jak dla mnie każdy szampon ma jedno zadanie: mycie włosów. Od kiedy jestem świadomą konsumentką i samozwańczą włosomaniaczką, dobrze wiem, że wszystkie obietnice typu odżywienie, wygładzenie, dodanie objętości to tylko ściema marketingowa. Tutaj natomiast Pilomax nie powymyślał cudów, jakie ów szampon ma uczynić. Ma jedynie skutecznie myć włosy i skórę głowy, dzięki czemu przygotuje je na działanie dedykowanych masek. I z tym daje sobie oczywiście radę.
\\nDobrze oczyszcza włosy dzięki zawartości SLES, czyli nieco delikatniejszego odpowiednika SLS. Tak jak powiedziałam, szampon oczyszcza naprawdę dobrze właśnie dzięki temu, że w składzie ma jednak detergent. Również dzięki niemu szampon dobrze się pieni. Odarcie z wszystkiego co na włosach zalegało, przyczynia się do lepszego przyjęcia przez nie kosmetyków pielęgnacyjnych.
\\nPlusy:
\\n+ dobrze oczyszcza
\\n+ świetny jako zdzierak raz na kilka myć
\\n+ nie piecze o dziwo w oczy
\\n+ dobrze się pieni
\\n+ wydajny
\\nMinusy:
\\n- cena
\\n
\\nJeżeli używacie na co dzień szamponów z SLS lub SLES (który jest róweż w tym) nie zauważycie raczej różnicy. Natomiast unikające silniejszych detergentów polubią szampon jako właśnie taki typowy zdzierak do porządnego oczyszczania z oblepiaczy.

Bardzo dobry.

Szampon ma przezroczysty, jakby lekko zielonkawy kolor. Posiada przyjemny zapach, jednak nie da się go dokładnie określić. Ważne jest również to, że nie zawiera parabenów, ani SLS. Szampon jest super wydajny, mam włosy zakrywające piersi, a tak jak napisał producent, pół łyżki spokojnie wystarcza, więc szampon wystarczy na dosyć długo. Bardzo dobrze oczyszcza włosy, nie przesusza ich, ani nie obciąża. Jednak nie mogę zbyt wiele o nim powiedzieć, bo używam go bezpośrednio przed maską, bez suszenia i patrzenia na efekty. Nie używam również produktów do stylizacji, więc nie wiem, jak radzi sobie z ich zmywaniem. Minusem jest białe, nieprzezroczyste, plastikowe opakowanie, przez które nie widać, ile szamponu nam zostało. Trzeba w tym celu odkręcić całą nakrętkę, ale i to dużo nie daje. Plusem jest bardzo wygodny, mały wylot, bardzo ułatwiający dozowanie szamponu.
Czy kupię ponownie? Napewno, ale tylko do stosowania konkretnie przed maskami.

Używam tego produktu od: Pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1, o pojemności 200ml

Jest super !!

Szampon do stosowania przed maskami :
Został umieszczony w plastikowej butelce o estetycznym wyglądzie. Pojemność produktu to 200 ml. Konsystencja gęstawa w barwie mlecznej/przezroczystej. Zapach bardzo delikatny i przyjemny dla nosa. Szampon rzeczywiście głęboko oczyszcza i pozostawia bardzo miłe, delikatne, przyjemne w dotyku i pachnące włosy. Stosuję go już od kilku dni, ale za każdym razem kiedy umyję włosy widzę różnicę. Z dnia na dzień moje włosy promienieją, nabierają blasku. Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu i chyba zostanę przy jego stosowaniu. Nie zawiera parabenów i silikonów. Aplikacja jest równie prosta, a efekty bardzo zadowalające. Szampon możecie zakupić w sklepie Producenta w kwocie 23.00 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml

Głębokie oczyszczenia

Szampon znajduje się w 200ml biało-czarnej buteleczce. Moim zdaniem
taki prosty, a zarazem wyrazisty wygląd dodaje temu produktowi takiego
\'medycznego\' wyglądu. Buteleczka jest bardzo poręczna, nawet dla moich
małych dłoni.
Szampon dozuje się przez otwór, który jest idealnych proporcji. Nie ma problemu
z jego dozowaniem. Plusem jest też to, że szampon nie wycieka po odwróceniu
buteleczki.
Trochę zastanawia mnie sprawa z składem. Tak, szampon jest oczyszczający, więc nic dziwnego,
że zawiera SLS, tylko po co producent napisał na opakowaniu \'BRAK PARABENÓW I SLS\'?
Cóż sprawę zostawię w spokoju, może kiedyś się dowiem.
Kolor szamponu jest delikatnie zielony, perłowy.
Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, nie wiem do czego go porównać.
Trochę przypomina mi miętę, a trochę te apteczne ziołowe szampony.
Konsystencja jest gęsta, przez co szampon nie spływa z włosów, dobrze się pieni.
Jeśli miałabym powiedzieć jakie jest działanie tego szamponu na moich włosach
to chyba tak jak opisuje producent - oczyszczenie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednego opakowania

Pomocna dłoń przy ciemnych i zniszczonych włosach

Moje włosy , suche i zniszczone, które są katowane farbowaniem i rzadko prostownicą i suszarką,potrzebowały dogłębnej odbudowy. Stosowałam już wiele kosmetyków profesjonalnych,które miały pomóc,to miał być już ten kosmetyk,ale jednak cały czas zachodził jedynie przechodzące zmiany,które zanikały.
Tym razem jednak poznałam markę Pilomax,która pomogła moim biednym włosom.Zarówno szampon,jak i maska mają bardzo wygodne opakowanie-plastikowe,białe nieprzezroczyste. Na opakowaniach znajdują się informacje od producenta, skład oraz sposób stosowania. Szampon ma delikatną konsystencję.Szampon zmywa wszelkie pozostałości po kosmetykach do stylizacji oraz zanieczyszczenia,przygotowując włosy do aplikacji maski.Ogromnym plusem,jaki zauważyłam, to szybkość działania zarówno szamponu jak i maski. Najlepszym rezultatem w moim przypadku okazały się kompresy z użyciem turbanu Pilomax.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże