Mydło antybakteryjne

Mydło antybakteryjne

Zgłaszająca osoba: Angelika^^

Mydło Antybakteryjne Clearasil oczyszcza skórę z kurzu i nadmiaru łoju, co pozwala substancji czynnej na penetrację do jej wnętrza i usunięcie bakterii powodujących trądzik. W skład wchodzi także wyciąg z aloesu, który wykazuje działanie nawilżające.

Mydło skutecznie zapobiega powstawaniu pryszczy, nie wysuszając przy tym nadmiernie skóry, a po jego użzyciu skóra pozostaje dokładnie oczyszczona i świeża.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Palm Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Triclosan, Aloe Barbadensis, Parfum (Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool), Titanium Dioxide.

Cena: ok. 3zł/ 100g

jest ok!

mydło całkiem dobre, ale rzeczywiście wysusza trochę skórę, dlatego przerzuciłam się na mydło dettol i dopiero wtedy problem przesuszenia skóry zniknął (wraz z zarazkami, rzecz jasna ;))

Ilość zużytych opakowań: 5 standardowych

Świetny w walce z trądzikiem.

Polecam mydło Clearasil :-) Przede wszystkim idealnie sprawdza się w walce z wypryskami jak i z całym trądzikiem. Kiedy kupiłam go po raz pierwszy i umyłam nim swoją twarz efekty widziałam od razu. Skóra była bardzo dobrze wygładzona, jakby głębiej oczyszczona, a krosty były wysuszone w znacznym stopniu. Starcza na dość długo, dobrze się pieni. Ogromny pozytyw z mojej strony. :-)

Używam tego produktu od: z przerwami około ponad roku

Dobre mydełko

Świetnie się pieni, ładnie pachnie i jest tanie ;).
Jednak, jak to mydło, nie nadaje sie do mycia twarzy :). Wszystkie inne okolice - zwłaszcza dekolt, plecy - jak najbardziej.
Jeżeli chodzi o twarz - po dwóch myciach buzia jest zbyt wysuszona, mimo odpowiedniego nawilżenia zaraz po umyciu. Fajnie napina skórę dekoltu, odświeża, oczyszcza.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Polecam gorąco!!

Mydełko całkiem całkiem.
Doskonale wysusza wypryski, nie powodując podrażnien.
Zdecydowanie lepiej nadaje sie do ciala tj. plców itp. niz
do twarzy, bo zbyt mocno wysusza niestety...
Mydelko nie drogie jak na Clearasila.... ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobre.

Używam do moich trądzikowych i problemowych pleców. Nie wysusza skory, dobrze oczyszcza, ma działanie antybakteryjne. Odpowiednio się pieni, jest wydajny i niedrogie. Kupiłam już drugą kostke na zapas. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań:

Skuteczne.

Mydło skuteczne, działa zgodnie z opisem.

Skóra jest świeża, czuć, ze oczyszczona - tak jakby lżejsza :) Nie zauważyłam powstawania nowych wyprusków. Skóra pozostaje nawilżona, niepodrażniona.

Minusem może być to, że może zbyt mocno wysuszać twarz (ale w końcu od czego są kremy nawilżające? :)

Według mnie, jest to produkt godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: kilka kostek

Średnie.

Dziwne mydełko.

Do twarzy zdecydowanie się nie nadaje - za mocno wysusza :( O dziwo, nawet mnie po nim wysypało :eek:

Za to dobrze sprawdzał się na plecach i dekolcie, pod warunkiem, że nie zapomina się o nawilżeniu skóry.

Używam tego produktu: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

M jak Mydło :p

Mydło mydlane :P Przyjemnie się pieni,dobrze myje.Miałam wrażenia ekstremalne,gdyż myłam nim twarz,jednak tylko w strefie T.
Może wysuszać.

Mydło, jak mydło

Mydło jak mydło. Dobrze się pieni, nawet oczyszcza, ale nie zauważyłam działania antybakteryjnego. Ja uważam, że lepszy jest już żel pod prysznic. Podobny do tego mydła jest Protex, a tańszy. Może nie zaszkodzi, ale ja ogólnie nie polecam.

Takie sobie

Jak dla mnie to mydło jest średnie. Owszem dobrze się pieni i oczyszcza skórę, ale gdy chciałam umyć nim twarz to odrobinka dostała mi sie do oka i myślałam że się zwariuję - tak mnie piekło... :( Na dodatek wysusza skórę, chociaż odrazu po jego użyciu wydaje się być intensywnie nawilżona. Niestety to tylko chwilowe wrażenie.