Estee Lauder, Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator

Estee Lauder, Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator

Lotion do twarzy dla osób w każdym wieku; przeznaczony do cery tłustej i mieszanej. Nawilża skórę od środka, a na zewnątrz daje efekt matujący. Produkt ten zawiera Absorbex Complex, który normalizuje wydzielanie sebum i zapobiega "świeceniu się" skóry.

Po zastosowaniu twarz jest dobrze nawilżona i matowa.

niezły

Krem nie jest zły, matuje, mam mieszane uczucia co do nawilżenia, ale może to dlatego,gdyż mocno absorbuje sebum. Cera była stonowana z jednej strony, ale z drugiej- mógłby również pomóc kolorytowi cery.
Zastanawiam się, czy nie mogłabym dostać lepszego za podobną cenę

REWELACJA!!!!!!

Uwielbiam ten krem !
Dla mnie całkowicie dostosowany do skóry - mieszanej, z tendencją do bardzo silnego świecenia się.
Nie mogę jedynie znieść faktu, że, jak mi powiedziano i w Sephorze i w Douglasie, zaprzestano jego produkcji. Nie świeciłam się po nim praktycznie przez cały dzień, dobrze nawilżał, skóra była gładka i zdrowa.

Używam tego produktu od:pół roku

sprawdzil sie

bardzo go polubilam. sluzyl mi w te wakacje i spisywal sie dzielnie. szybko sie wchlanial, nie przesuszal, skora byla matowa, gladka i mila w dotyku.
jesienia jest juz zdecydowanie za lekki, ale wroce do niego nastepnego lata, o ile jeszcze go znajde - dawno go nie widzialam w zadnym sklepie.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Spisał się latem :)

Używałam go w tegoroczne upalne lato, i wywiązał się ze wszystkich obietnic w 100%. Rewelacyjnie się wchłania i idealnie matowi skórę!! Obawiałam się wysuszenia ale nic z tych rzeczy.. Skóra pozostawała gładka, miękka i bez nieestetycznego połysku. W okresie jesienno-zimowym potrzebuję jednak kosmetyku ochronnego i bardziej treściwego. Jednak do CD wrócę latem - mam nadzieje, że i tym razem mnie nie zawiedzie :))
Dosyć spora wydajność - używając codziennie zużyłam pół opakowania. Polecam!!

Używam tego produktu od: w lato
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Cudo :)

moj prywatny KWC w tej kategorii :) Na mojej twarzy nic nie daje lepszego efektu matu. Swietny pod makijaz, ma bardzo lekka konsystencje, szybko sie wchlania (co u mnie z rana nie jest bez znaczenia ). Ma bardzo przyjemny zapach i fajne opakowanie z pompka. Jedyny malutki minus - faktycznie efekt nawilzenia jest sredni, ale ja uzywam go tylko pod makijaz, gdy zalezy mi na macie. Do nawilzania uzywam czegos innego.

Nie ma róży bez kolców...

Skusiłam się kiedyś na tę emulsję w przypływie żądzy luksusu (i pewnym przypływie gotówki, też). Z początku byłam absolutnie zachwycona, wprost zdumiona - kosmetyk ten mojej tłustej cerze dawał stuprocentowy mat przez wiele godzin. Konsystencja bardziej przypomina bazę pod makijaż niż kosmetyk pielęgnacyjny i taki też jest efekt na skórze - jedwabista gładkość. Mmm, jak się pięknie na to nakłada makijaż... Niestety, róża po paru tygodniach pokazała kolce, a mianowicie - wysusza skórę, niestety - ten "Hydrator" to nadużycie, moim zdaniem kosmetyk ma nikłe działanie nawilżające. Zresztą zawiera alkohol, co się wyraźnie czuje (zapach...) i co nie pozostaje obojętne dla skóry. No a drugi kolec był znacznie poważniejszy - emulsja zadziałała komedogennie, czyli zafundowała mi całą kolonię zaskórników na czole. Winię ją za to, bo czoło zazwyczaj jest grzeczne i nie miewa aż tylu takich "gości", a po odstawieniu Clear Difference wróciło do normy (po interwencji kosmetyczki). Działanie przeciwtrądzikowe jest, choć niezbyt silne.
Polecam dla skóry tłustej, ale raczej młodej, mającej jeszcze własne zasoby nawilżenia. Ja sama ponownie nie kupię, bo używałabym emulsji raz na jakiś czas, a cena mnie odstrasza.

tylko na lato

Zwabiona obietnicami producenta i przecena kupilam owy specyfik aby...sie troche rozczarowac.
Plusy to wydajnosc, szybkie wchlanianie i matowienie skory ale nie znowu na jakis piorunujaco dlugi czas.

Do minusow nalezy brak nawilzania, o ile w lecie jeszcze ujdzie to w zimie kosmetyk ten sie kompletnie nie nadaje do cer mieszanych (ja mam tlusta i i tak strasznie sie "wysuczylam" )Poza tym kosmetyk nie ma filtrow wiec co mi z matowienia jesli i tak musze sie posmarowac innym specyfikiem, ktory zapewni mi blyszczenie.
Generalnie ujmujac w lecie sie sprawdza na 3 gwiazdki, w zimie nie polecam.

No...

Ogolnie jest dobry,silnie matuje (dla mnie za silnie),slabo nawilza,ale dobrze zweza pory i wygladza.Ma sliczny zapach i fajna konsystencje.Dobre opakowanie.Troche jednak wysusza mi skore,szczegolnie przy skroniach.Uzywam go czasami,jak potrzebuje silnego zmatowienia.

Na razie tylko ****

Znakomity zapach, jak cała seria Sparkling Clean. Znakomicie matuje (na długo) i wyrównuje koloryt cery. Krótko używam, dlatego na razie daję ****.Cudne, poręczne opakowanie, lekka, nie zatykająca porów konystencja. Bardzo, bardzo dobry. 2-3 wyciśnięscia starczają, by obficie posmarować całą twarz. Polecam :D :D :D :D

za taka cene chcemy wiece

na dzien na pewno nie bede go uzywac bo nie ma filtrow, wiec jak dla mnie odpada. kupilam go zeby stosowac na noc, w nadzieji, ze moze uspokoje nim moja sklonna do swiecenia sie mieszana cere. poza tym czasem i idac do lozka chce sie wygladac ladnie i nie blyszczec tlustymi kremami;) ta emulsja ma niewatpliwie sporo zalet. ladnie pachnie, jest leciutka, blyskawicznie sie wchlania. piekna, luksusowa buteleczka. dzieki temu wszystkiemu nakladanie jej to sama przyjemnosc. dosc dobrze nawilza, ale nie spektakularnie. rzeczywiscie swietnie matuje, troche zweza pory, chociaz wydaje mi sie, ze to dzialanie dorazne. aha, chyba nie jest to zbyt delikatny kosmetyk. zapachowo mocno wyczuwalne sa nuty alkoholowe, przyznam, ze czasem gdy go naloze to lekko szczypie mnie twarz. ogolnie rzecz biorac jak dla mnie to ani nie szkodzi, ani tez nie pomaga. bez rewelacji.
p.s. dobry na lato, dla cery sklonnej do blyszczenia, na jesien, zime zdecydowanie odpada.

*****

Szczerze przyznam, że ta emulsja zawładnęła całkowicie moją buzią. Jeszcze nigdy nie była ona tak cudownie zmatowiona i uspokojona.
Gustowne opakowanie kryje delikatną, lekką emulsję, o półprzeźroczystym zabarwieniu. Błyskawicznie się ona wchłania w skórę, sprawiając, że ta, staje się absolutnie matowa. Tak jak obiecuje producent, sebum jest pochłaniane, praktycznie przez cały dzień strefa T się nie świeci. Jednocześnie skóra jest idealnie nawilżona - nawet jej najbardziej przesuszone partie. Zauważyłam również minimalne zwężenie porów. Ponadto emulsja optycznie wygładza koloryt cery, uspokaja ją - łagodzi podrażnienia.
Emulsja jest bardzo wydajna, chociaż używam ją już od miesiąca, to nie zużyłam nawet 1/3 opakowania. Kosztuje 150 zł.