Phytum Actif Brillance, Shampooing 3 En 1 (Szampon 3 w 1 dodający włosom blasku)

Przeznaczony do włosów normalnych i matowych. Zawiera kwasy z owoców cytrusowych 100% roślinne. Potrójne działanie: ułatwia rozczesywanie, nadaje włosom blask i pomaga ułożyć fryzurę.

"Wyjazdowy"

Najlepsze zastosowanie jakie dla niego widzę, to wyjazd na wakacje, żeby nie zabierać większej ilości butli. Ponieważ rzeczywiście daje pewien efekt, efekt szamponu z odżywką która faktycznie działa. Włosy nie są tak przesuszone jak po samym szamponie, lepiej się rozczesują, mniej puszą. Zwiększonego połysku nie zauważyłam, może dlatego że ogólnie mam zdrowe włosy i i tak błyszczą same z siebie...

Niestety włosy się przetłuszczają dość szybko, po 24 godzinach nadają się już tylko do mycia. Wydajność średnia, starczyłby mi na jakieś 3 tyg wakacyjnego codziennego mycia ;)
W codziennym użytkowaniu zdecydowanie wolę normalny szampon i osobno odżywkę, daje lepsze efekty.

ulubiony

Szampon świetnie myje włosy, ma miły cytrusowy zapach. Jest bardzo wydajny, co uważam za duży plus, bo nie znoszę co chwilę zmieniać butelek.
Poza tym rozświetla włosy, nie zostawia szopy i ułatwia rozczesywanie.

Jest to jeden z najlepszych szamponów na jakie trafilłam. W duecie z odżywką zdecycowanie najlepszy

Używam tego produktu od: 4lat

spełniona obietnica :)))

Szampon, który jednocześnie pielęgnuje....a po tym super połysk(kiedy o połysk przy kręconych włosach trudno) Sam fakt użycia super kremowej konsystencji o bajecznym zapachu sprawił ,że mycie włosów to sama przyjemność.Z rozczesywaniem nie mam żadnych problemów, pomimo moich kędziorków. Oczywiście używam jeszcze po nim odżywki, ale może to być jakakolwiek, bo sam szampon spełnia się w 100%. ULUBIONY KWC

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:1,5

Well 01

ok

mam włosy kręcone przez co brak im blasku... kupiłam z ciekawości czy coś poradzi... hmmm dobry ale bez większych rewelacji, ma bardzo łady i przyjemny zapach. Włosy są miłe w dotyku, oraz mają zdrowy wygląd. Jest wydajny, taki szampon i już :)

hmmm?

Czytając opinie o tym szamponie spodziewałam się czegos innego. Prostuję włosy prawie codziennie i wtedy faktycznie widać na nich błysk, choc nie jest to jakis powalajacy na kolana blask. Do poki włosow nie wyprostuje sa one totalnie sianowate, tak tez nie wiem czy moge polecic ten specyfik osobom ktore nie maja czasu na zabawe z prostownica, na dodatek po uzyciu tego produktu robi mi sie okropny koltun, ktorego nigdy nie maialam, no coz: w sumie daje 3 gwiazdki za zapach i efekt po prostownicy

Używam tego produktu od:1 miesiąc

pachnący

Szampon rzadszy niż pozostałe z YR. Za to zapach ma delikatniejszy i to mi się podoba.
Ślicznie się pieni. Włosy są miekkie, takie puszyste. Delikatnie pachną.
Na pewno nie obciąża włosów, nie sprawia, by szybciej się przetłuszczały.
Ale rozjaśnione włosy są lekko splątane i lepiej użyć odżywki.

tylko zapach

Wspanialy, swiezy, cytrusowy zapach, nie mozna sie nawachac. Konsystencja kremowa, szampon atwo sie pieni i jest wydajny, tworzy gesta, wlasnie taka kremowa piane. Po splukaniu wlosy wydaja sie jakby... nasmarowane kremem. I tak juz zostaje rowniez po wysuszeniu - latwo je rozczesac, ale wcale nie sa bardziej lsniace, do tego sa jakies ciezkie i - znowu - jakby byly posmarowane kremem, bardzo szybko sie przetluszczaja, a zaraz po myciu sa klapniete i od razu wygladaja na nieswieze. Do tego koszmarne zamkniecie, tworce zamkniec butelek YR powinno sie skazac na dozywotnie otwieranie tych butelek. Takze niestety, bardzo niefajny szampon, chyba jeden z najgorszych jakie mialam. Juz wole efekt siana na glowie, bo przynajmniej mozna to zneutralizowac odzywka, a tu? Nie wiem, komu moglby iodpowiadac - komus, komu prawie w ogole nie przetluszczaja sie wlosy, ale na pewno nie dla wlosow suchych i zniszczonych, bo ten szampon ani troche nie odzywia. 2 * tylko za zapach, wydajnosc, przyjemnosc stosowania i latwe rozczesywanie.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Dobry ale sa lepsze

Jest dobry włosy są puszyste, świeże i błyszczące. Jednak oczekiwalam od niego wiekszego połysku. Opakowanie jest wygodne ale ciężko się otwiera. Zapach mi nie przeszkadza. Znalazłam lepszy wiec nie wiem czy do niego wrócę.

Używam tego produktu od: miesiaca

Blask?-trochę pomaga odżywce..

nabłyszczającej z tej serii- po tych obu produktach włosy są bardziej błyszczące, niż po samej odżywce- czyli jakoś działa. Niestety w ogóle nie ułatwia rozczesywania- wręcz trochę wysusza włosy; z kręconych stają się bardziej proste( ale nie zależało mi na tym, wręcz to dla mnie minus) i "sypkie"- mało puszyste. Nie polecam, jak ktoś ma problem z suchymi końcówkami włosów- znacznie to nasila ( a odżywka tego skutecznie nie niweluje).

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

Zupełnie neutralny produkt.

Za takie zamykanie Yves Rocher powinno zapłacić jakąś karę - rekompensatę za połamane paznokcie. To po pierwsze.

Jeśli chodzi o sam szampon - ślicznie pachnie, dobrze się pieni i oczywiście myje - nic poza tym. Blasku nie zauważyłam, ale nie zauważyłam też wzmożonego przetłuszczania się włosów. A więc ani nie pomógł, ani nie zaszkodził, zupełnie neutralna rzecz.

Używa się miło, choć z działaniem mogło być lepiej.

bez rewelacji

Jak dla mnie, nic specjalnego. Nie zauważyłam, żeby dodawał blasku. Nie wysusza włosów, ale i nie odżywia ich. Plusem jest to, że nie podrażnia skóry głowy. Dobrze się pieni, przyjemnie pachnie. Minusem: opakowanie. Ciężko się otwiera i ma za duży otwór, przez co ciężko jest dozować szampon.

spełnione obietnice

Szampon robi to, co obiecano i robi to dobrze. Ułatwia rozczesywanie, wygładza, dodaje blasku przy uczciwym stosowaniu. Sprawia, że włosy dłużej wyglądają świeżo , są zdrowsze i mocniejsze, bardziej odporne, ładnie sie układają, nie puszą się, łatwiej sie je prostuje i efekt utrzymuje sie bardzo długo. Dzieki niemu nie musze koniecznie codziennie stosowac odżywki (chociaż odżywke wzgładzającą też polecam).Jest szalenie wydajny i przyjemnie pachnie.Najlepszy szampon, jaki miałam do tej pory.Wpromocji cena jest bardzo kusząca.

Używam tego produktu od: kilku tygodni