Age Control Formuła Botox Effect, Masło do ciała

Age Control Formuła Botox Effect, Masło do ciała

Odżywcze masło do ciała łączące unikalne właściwości regenerujące z komfortem stosowania. Jest lekkie, doskonale wchłaniane przez skórę, nie pozostawia uczucia lepkości. Dobroczynne działanie masła przynosi natychmiastową poprawę kondycji skóry - staje się jędrna, jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Formuła Botox Effect i Masło Shea dostarczają skórze fosfolipidów stabilizujących jej życiowe funkcje. Kosmetyk przywraca skórze witalność, elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia. Zawiera prowitaminę A, która działa na skórę przeciwrodnikowo i łagodząco, a w połączeniu z pozostałymi składnikami tworzy naturalny filtr ochronny UV. Masło do ciała jest odpowiednie do każdego rodzaju skóry, polecane do skóry wrażliwej oraz skłonnej do alergii.

zł / 200 ml

jak na tę cenę... :)

Nazwa "masło" jest myląca, jest to po prostu tłustawy balsam do ciała o dość gęstej konsystencji. Ale! Ta tłustość bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając na skórze zbędnej warstwy. Rozprowadza się dobrze, wchłania szybko, dobrze nawilża i wygładza skórę. Choć nie mam specjalnie suchej skóry, kosmetyk nadaje się dla mnie równie dobrze na lato, co na zimę. Czy ujędrnia? Jeśli tak, to niezbyt zauważalnie, ale też nie oczekiwałam tego. Zapach ma taki sobie, według mnie zupełnie przyjemny, z lekko orzechową nutą, ale nienachalny, przy tym z mojej skóry ulatnia się szybko i jednocześnie robi się jakby świeższy.
Ogólnie - jeśli akurat brakuje gotówki, co polecam zakup tego balsamu. Za niską cenę robi to, co inne, o wiele droższe. Na pewno kupię go jeszcze.

na 4

Troszkę za chudy by nazywać ten produkt masłem do ciała. Jednak bardzo ładnie się rozprowadza na ciele, szybko i bezproblemowo, skóra jest nawilżona tak na czwórkę z minusem.
Nie zauważyłam żadnego ujędrnienia, ale i tak w to nie wierzyłam.
Był bardzo wydajny - jedno opakowanie starczyło mi na miesiąc codziennego smarowania ciała.
Ładne opakowanie na dodatek nie jest sztywne i masywne - więc aby wydobyć resztki można łatwo rozciąć je nożyczkami.

dosyć słabo nawilża

Kupiłam to masełko pod wpływem dobrych opinii :) No i w sumie nie wiem. Nie żałuję że je kupiłam, ale spodziewałam się lepszego nawilżenia i wygładzenia. W końcu jest to intensywna kuracja wygładzajaca. Co do ujędrnienia, to jestem zadowolona skóra wydaje sie napięta i ujędrniona (ale może to siła sugestii :P) Dla mnie jest ok, ale na opakowaniu zostało zaznaczone, że masełko przeznaczone jest dla kobiet po 35 roku życia, więc nie jestem pewna czy na ich skórze będzie widać jakieś efekty. Ja ogólnie jestem zadowolona. Skóra po wsmarowaniu masełka jest miękka. Zostawia ono taką aksamitna powłoczkę, wygładzenie jest zauważalne (choć dla mnie niewystarczające), krem dobrze sie rozmarowuje i dobrze wchłania, ale najbardziej denerwuje mnie jego zapach. Taki (słusznie zauważyła któraś z Wizażanek) orzechowy, kwaśny. Cena jest bardzo przystępna. Masełko napewno zasługuje na 3,5 *

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

niestety mi nie pasuje

A mi niestety nie pasuje, mimo zuzycia(w końcu!) całej tubki. Bardzo kiepściutki, dobrze sie rozprowadza ale kiepsko wchłania choc nie pozostawia tłustej warstwy. Nazwa "masło' jest kompletnie nieadekwatna bo nie nadaje sie na zime-jest za słaby...Po prostu znam lepsze które rzeczywiście wygładzaja i natłuszczaja rewelacyjnie ciało a sa w podobnej nawet cenie. Niestety:(

świetny balsam

Świetny balsam, moja sucha skóra wkońcu jest miękka i dobrze nawilżona. Bardzo lubię też jego zapach i konsystencję oraz to że szybko się wchłania pomimo że nakładam na skórę gubą kołderkę. Uwielbiam go.

no proszę, proszę!

firma eveline jakoś nie wzbudza mojego zaufania, jednak skusiłam się na masło po waszych recenzjach. Masełko jest super, tłuściutkie jak należy, pachnie czymś z dzieciństwa i żeby czuć ten zapach ciągle smaruję nim ręce... Skóra po aplikacji jest satynowa, miła w dotyku, balsam mnie nie podrażnił (wow!sukces ;) ), nie mam zastrzeżeń do wchłaniania, na zimę jest super i cieszę się, że go mam :)

nic specjalnego

Gęsty i raczej tępy krem, który dość ciężko rozsmarować, co mocno wydłuża zabiegi pielęgnacyjne. Nie nawilża jakoś specjalnie, choć pozostawia aksamitną powłokę. Przez to że gęsty i ciężki, jest średnio wydajny. Mnie nie zachwycił, nie zauważyłam żadnych nadzwyczajnych efektów pielęgnacyjnych.

bardzo dobry

Bardzo dobry balsam (na masło to trochę za chude) do ciała. Świetnie się wchłania i nie pozostawia ani świecącej ani śliskawej powłoki. Wyraźnie czuć, że skóra jest dobrze nawilżona i wygładzona. Zapach jak dla mnie sympatyczny choć nie wszystkim przypadnie do gustu. Odejmuję jedną gwiazdkę za zbyt małe nawilżenie jak na masło ale jako balsam jest ok i cena przyjazna.

cudowny

dopiero zaczęłam używac ale już po kilku zastosowaniach , zauważyłam , ze skóra jest gładsza i napięta.Wspaniele nawilża , a przy tym nie pozostawia ,,filmu'' nie lepi sie , a ładnie nabłyszcza skórę.Ma delikatną kostystencję o bardzo miłym zapachu.
wydaje mi się , że jest wydajny ale tego dowiem się dokładnei po dłuższym stosowaniu :)
Cena także bardzo przystępna-ja zapłaciłam 11 zł
polecam

zaskoczenie

Kupiłam go za namową Smoczycy. I miło mnie to masełko zaskoczyło. Wspaniała relacja jakości produktu do jego niskiej ceny. Masło od pierwszej chwili napina skórę. Dzień po dniu robi się ona coraz jędrniejsza, gładsza, miękka... Poza tym jest opakowany w tubę a dla mnie to najporęczniejszy sposób pakowania balsamu. Jedyną jego wada jest zapach. Dosć charakterystyczny, z orzechowa nutą. Nie podoba mi się, a na domiar złego dosć długo się utrzymuje. Dlatego stosuję go na noc. W porównaniu do masła do ciała Age expert AA oceanic, masło eveline wypada wspaniale. Aż dziw bierze, że jest tak tanie :)

nic dodac nic ując

ja nabyłam go za 10zł. Nazwa masło ma tyle z nim wspolnego co i nic, no moze gestosc... ale jak zawł tak zwał, "masło" jest extra! Na moje wiecznie suche łydki działa jak oliwka tyle ze nie pozostawia lepkości. Wyleczył mnie z suchej skóry, która była powodem odwodnienia po pobycie w szpitalu. To moj pierwszy produkt Eveline (dostalam przy zakupie probki kremow) i na pewno nie ostatni.
uzywam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Wart zakupu

Bardzo wydajny, gęsty, ładnie sie rozsmarowuje i pachnie, szybko sie wchłania. Widać po nim efekt regeneracji skóry i długotrwałe nawilżenie.
Nie kupię juz nigdy balsamu do ciała z górnej półki, wiedząc ze jest coś za 10 złotych, równie dobre.