Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Tusz o właściwościach pogrubiających. Przeznaczony dla właścicielek rzadkich i cienkich rzęs. Dzięki specjalnej konstrukcji szczoteczki ma sprawić, aby rzęsy wyglądały na gęściejsze i bardziej wyraziste
i były równo rozczesane. Tusz zawiera prowitaminę B5, która odżywia i wzmacnia rzęsy.
Dostępny w dwóch kolorach: czarny i brązowo/czarny.

Cena: ok. 12zł / 12ml

Zaskakujący

Używałam tego tuszu dość dawno, jakieś 3 lata temu. Kupiłam go w ramach próby niebieskiego koloru na rzęsach., A ten niebieski jest po prostu piekny! Najładniejszy granat wśród tuszów z niskiej i średniej półki jaki widziałam. Sam tusz bardzo dobrze się nakładał. 2 warstwy robiły z rzęs naprawdę ładne firanki. Całkiem dobrze pogrubiał i podkręcał. Kolor był widoczny, ale nie nachalny. Trwał na moich rzęsach cały dzień, bez osypywania. Jest go dużo w opakowaniu, przez co jest wydajny. Zastanawiałam się nad czarnym, jednak znam lepsze czarne tusze za podobną cenę. Do granatowego prawdopodobnie wrócę, gdyż jest wyjątkowy.

przecietny

To ze napisalam przecietny nie znaczy ze zle go wspominam. Otoz byl taki okres w moim zyciu ze jedyne na co bylo mnie stac to byl ten tusz. I z tego co pamietam wcale nie sprawowal sie najgorzej. Wiadomo ze teatralnego efektu osiagnac sie nie da ale rzesy wytuszowane sa. No i troszke trwalosc nie taka jak trzeba. Nienajgorsza szczoteczka - widzialam gorsze.

wiec ja go juz nie kupie ale powiedziec ze to totalny 'syf' byloby nieuczciwie.

bardzo go lubię

Używam tego tuszu już od dłuższego czasu i jestem z niego bardzo zadowolona. Ładnie pogrubia i lekko nawet wydłuża rzęsy i przy umiejętnym nakładaniu nie skleja ich, co często zdarzało mi się przy innych tuszach. Dla mnie dużą zaleta jest to, że bardzo łatwo i szybko można go zmyć - nie muszę długo trzeć rzęs, żeby go usunąć. Nie podrażnia oczu i ma "normalny" zapach. Rzeczywiście po szczególnie długim dniu może się rozmazywać lub nieco osypywać, ale od dłuższego czasu jakoś nie mam z nim takich problemów (może poprawili coś w składzie?). Uważam go za bardzo dobry kosmetyk w tym przedziale cenowym.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Zaskoczenie :)

Jestem zaskoczona efektem jaki daje ta maskara:) uwielbiam teatralny efekt, długie,pogrubione rzęsy.. ten tusz własnie takie coś zapewnia :)
Jednak,jak już ktoś napisał, obsypuje się i rzeczywiście czarne okruszki tuszu ma się na policzkach,lub pod oczami :( tworzy również efekt pandy!! to jest denerwujące-bardzo.
dlatego ja go nie będę używać.Chociaż efekt jest fajny.

Najgorszy jaki miałam

Tym tuszem porządnie oczu wymalować po prostu się nie da.I niech to starczy za całą recenzję-wszystko w nim było tak beznadziejne,że nawet pisać się nie chce:-((((ble...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...niecałe 1 i do kosza....
Recenzja: ...

ok

Ladnie podkresla rzesy, potrafi je znacznie wydluzyc. Ale odejmuje 2 gwiazdki za to ze strasznie sie obsypuje i juz po godzinie ma sie mnostwo czarnych kropeczek na policzkach i w okolicach oczu. Ale za taka cene nie mozna sie spodziewac rewelacji, nawet drozsze tusze czasami tak dzialaja. Ogolnie mimo wszystko polecam bo rzęsy maluje ladnie.

na trzy i pół gwiazdki

Tak jak w tytule, trzy i pół. Używałam tego tuszu kilka lat temu i całkiem dobrze się sprawował. Miałam problemy często ze zmywaniem innych tuszów, ten zmywał sie dobrze, płynem tej samej firmy. Dobrze się nakładał, nie robił ksero, trzymał cały dzień, nie robił owadzich nóżek, chociaż efekt nie był bardzo spektakularny, ale rzęsy były widocznie podkreślone. Trochę chyba też wydłużał. Przy płakaniu, lub mokrej pogodzie trochę się rozmazywał, ale w końcu nie jest on wodoodporny.Jak na tę firmę, która ma bardzo różne pod względem jakości produkty, sprawował się całkiem nieżle. Jeśli przez te kilka lat jakość tuszu się nie zmieniła, to polecam, zwłaszcza gdy brakuje pieniedzy na lepszy :-). Aha, całkiem wydajny, spore opakowanie.

Miałam czarny i granatowo-niebieski, ten drugi bardzo ładny kolor, nie taki krzykliwy, ale widać go było na oczach.