L'Oreal, Elseve Ceramidy R, Szampon pielęgnacyjny+odżywka wzmacniająca Efekt puszystości

Szampon pielęgnacyjny Elseve Ceramidy R jest przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych.
Ceramidy R opatentowane przez laboratoria L'Oreal są zbliżone do naturalnych ceramidów włosa. Wnikają w głąb włosa i osadzają się w jego włóknie, by zastąpić brakujące ceramidy. Włos jest mocniejszy i bardziej odporny. Poza tym opatentowany związek polimerów Elseve wzmacnia działanie ceramidów R na włosy.
Po tym szamponie włoski są łatwe do rozczesywania i jest wrażenie że jest ich więcej.

Cena: 11,90 zł / 250 ml

BARDZO GO LUBIŁAM

Świetny szampon:) tani, wydajny, pięknie pachnący i doskonale pielegnujący włosy:) byłby ideałem gdyby: nie podrażniał skóry głowy, ale to czyni większość szmponów z moją skórą na głowie więc wybaczam mu i gdyby był bez odżywki, bo trochę szybciej przetłuszczał włosy, lecz to niewielkie wady w porównaniu z efektem jaki uzyskiwałam na głowie po jego użyciu. Mam nadzieję, że jeszcze wróci do sprzedaży i dlatego zaznaczyłam TAK w punkcie: "Czy kupisz ten produkt ponownie?". Polecam:)

Szkoda ze zniknął

A ja go bardzo lubilam - niestety nie mozna go juz chyba dostac od dluzszego czasu ? troszke wysuszal mi wlosy, ale byly po nim bardzo puszyste, bylo ich jakby duzo wiecej na glowie. Bardzo dobrze go wspominam, pewnie jeszcze bym go uzywala, gdzuby nie zniknal z polek :)

uhh.....

Okrutny!!! Włosy przetłuszczały mi sie jeszcze tego samego dnia i okropnie się elektryzowały! Ten szampon to porażka! Nie polecam nikomu :( Wolę juz chyba czarną rzepę :( Przynajmniej włosy nie sterczą mi we wszystkie możliwe strony.

depilacja czego nie wolno

Może być...

Zwyczajny, porządny szampon bez "efektów specjalnych" ;) Może faktycznie trochę łatwiej rozczesać po nim włosy dzięki tej odżywce, ale minimalnie. Poza tym ładnie pachnie i nie obciąża moich skłonnych do przetłuszczania się włosów