Forte 35+, Krem modelująco-wzmacniający

Forte 35+, Krem modelująco-wzmacniający

Krem pomaga wzmocnić mechanizmy obronne skóry, ułatwia pozbycie się toksyn powodujących utratę jędrności i gładkości cery. Uelastycznia, poprawia owal twarzy. Zawarty w kremie kompleks Heliophyl E pomaga usunąć toksyny, które zalegając w skórze powodują nierówności i utratę jędrności. Ekstrakt z alg intensywnie pobudza mikrocyrkulację krwi i limfy, przez co toksyczne substancje i nadmiar wody są szybciej wydalane z tkanek. Wyciąg z kwiatów słonecznika i wit.E wzmacniają mechanizmy chroniące skórę przed agresywnym działaniem wolnych rodników. Odżywczy olej z awokado przywraca odpowiednie natłuszczenie, zapobiega przesuszeniu i utracie elastyczności.

w sumie OK

Krem bardzo gesty i bardzo trudno rozprowadza sie go na twarzy. delikatnie i nie nachalnie pachnie. Pozostawia dość wyczuwalna powłokę , która schodzi dopiero po wtarciu w poduszke ;) Ale nie narzekam bo jest to krem nocny a więc wybaczam mu. mam wrażenie że ożywil nieco buzię i wygładził oznaki zmęczenie..ale nie są to efekty jakies super extra i do tego bardzo malo wydajny

zwykły półtłusty

W odróżnieniu od moich szanownych koleżanek które ten krem recenzowały przede mną, ja jestem pełnoprawną członkinią kategorii " 35+ " :) i mam nieco inne oczekiwania w stosunku do kremu który nazywa się "modelująco-wzmacniający" . Ten - stwierdzam z dużym rozczarowaniem - nic nie modeluje, ani nie wzmacnia; jest to najzwyklejszy krem półtłusty o przeciętnych właściwościach nawilżających. Na twarz okazał się dla mnie zbyt ciężki - jesli nałożyłam w takiej ilości żeby skóra była porządnie nawilżona to miałam wrażenie że skóra się pod nim dusi i budziłam się zapuchnięta. "Modelująco-wzmacniające" właściwości skończyłam więc testować na szyi - to dobre pole doświadczalne jak się ma szyjkę po 35-ce ;-) I - nic.
Biorąc pod uwagę efekty - zgadzam się że cena przesadzona, a firmowy poeta poszalał z tą nazwą :D Żeby mu oddać sprawiedliwość w pełni, dodam że jest piekielnie wydajny.

Bardzo dobry krem.

Jak na serię "Eris Forte" to naprawdę, chyba najlepszy krem:) Polemizowałabym oczywiście z informacją 35+, ale jak na 25 to idealnie, szczególnie na nocne kurację:)
Krem ładnie nawilża, wygładza, napina, rozjaśnia, ma lekki, można by rzec "luksusowy" zapach - same plusy:) Serdecznie polecam młodym, suchoskórym paniom na jednorazową kurację jesienną:)
Krem ten ma jednak jeden minus. Otóż wydaje mi się, że Irena Eris ostatnio naczytała się kobiecych poradników w stylu: " Nie wyrzucaj swetra z zeszłego roku, ożyw go broszką za 1500 zł." W drogerii widziałam ten krem za ...69 zł. Cena przesadzona o, co najmniej, 25 zł- w końcu mieszkamy w Polsce i jeśli wypuszcza się krem za 7 dych, to automatycznie firma nie nazywa się przez to "Shiseido", ale ciągle jeszcze stara, dobra Irka Eris:P

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry

Mimo,ze nie mam jeszcze 35 lat, gdy dostałam w drogerii kilka próbek postanowiłam je zużyć. Krem na średnią konsystencję- nie za rzadką , nie za gęstą- raczej treściwą. Bardzo dobrze sie rozsmarowuje , szybko wchłania, ale pozostawia lekki film na skórze, ale że to krem na noc to mi nie przeszkadza. Pachnie delikatnie, ale bardzo przyjemnie- tak jak wszystkie kremy Forte. Rano moja buzia wygladała po nim znakomicie- była pięknie wygładzona, lekko napięta, zniknęły wszelkie poranne zapuchnięcia, które zwykle mnie trapią, nabrała bardzo ładnego kolorytu. Teraz kończę krem z folacyną z serii Forte 25, a potem na pewno kupię ten.