Oriflame, The ONE, IlluSkin Foundation (Podkład odbijający światło)

Oriflame, The ONE, IlluSkin Foundation (Podkład odbijający światło)

Kategoria

Lekki, odbijający światło podkład nadaje cerze satynowe wykończenie, które współgra z jej naturalnym blaskiem i urodą. Cząsteczki opracowane w technologii HaloLight rozświetlają skórę, a filtry SPF 20 ją chronią.

mieszana, normalna, sucha
nawilżające, rozświetlające
w buteleczce
Krycie
lekkie
fluidy

Podkład the one oriflame

Podkład the one Oriflame używam bardzo długo jego opakowanie to flakonik szklany pojemność. 30ml dostępnych 6odcieni kryje dobrze daje naturalność po nałożeniu .jak na podkład trwałość średnia zapewnia skórze promienność cena zależna od katalogu zazwyczaj 49.90zl starcza na dlugo

Dostateczny z plusem

Podkład zasługuje na 3+
Ładnie pokrywa skórę, jednak nie ma najlepszego krycia. Nawilża ją, choć pozostawia pojedyncze widoczne suche skórki. Jest dosyć wydajny i jedna buteleczka starcza na długi czas.

nie powala

Kupiłam z ciekawości i szału nie ma. Nie jest zbyt trwały, ma kiepski wybór kolorów i dodatkowo ciemnieje na twarzy co przy mojej jasnej karnacji dało efekt maski w kolorze pomarańczowym. Lekka porażka, bo robi się z tego tapeta zamiast lekkiego makijażu. Cena też nie powala. Oriflame ma kilka ciekawych produktow , ale nie są to. Podkłady.

Kupiony w: U konsultantki

Jak dobrze, że kupiłam tylko próbkę..

Skuszona opisem, zastanawiałam się nad zakupem podkładu. Wybrałam jednak najpierw próbkę .. i chwała!
Najjaśniejszy odcień jest zdecydowanie ciemniejszy niż obiecuje Oriflame.
Buzia świeciła się niemiłosiernie, pokład, oprócz przyciemnienia skóry (za względu na zły odcień) nie stworzył nic. Wyglądało to nienaturalnie i komicznie.
Produkt kompletnie nie dla mnie.

Dobry, lekki podkład

Jest bardzo lekki w konsystencji, ale na szczęście nie jest mocno lejący, nie przecieka przez palce. Mam kolor "light ivory" i na początku byłam trochę przerażona, gdy nałożyłam go na buzię (kolor był ziemisty!!). Jednak po aplikacji na twarz okazało się, iż podkład ładnie połączył się z kolorytem mojej skóry. Ładnie kryje, nie za mocno, ale to co trzeba zakrywa,nie tworząc efektu maski. Ładnie odbija światło, dzięki czemu skóra wygląda na zdrową i naturalną. Pompka dobrze aplikuje wystarczającą ilość produktu.

Bardzo fajny lekki podkład

Podkład wybrałam w najjaśniejszym odcieniu Porcelain, jest tylko odrobinkę za ciemny ale i tak jestem zadowolona z koloru. Idealnie nadaje się dla mojej cery, nie jest to podkład , który matuje tylko ładnie rozświetla, upiększa twarz. Jak dla mnie praktycznie jest niewidoczny na buzi. Ogólnie jestem z niego zadowolona jest idealny na lato, bo jest lekki, nie obciąża skóry.

Kupiony w: U konsultantki

Dobry jako krem pod podkład

Kupiłam go w promocji z korektorem i gąbeczkami za ok 30zł ja mam kolor light ivory ,jeszcze w zimnym miesiącu w którym miałam jasną skórę. Niestety podkład jest słabo kryjący bardzo się świeci i w zasadzie szybko znika z twarzy. W normalnej cenie bym go nie kupiła.

Średniak

Kupiłam go w promocji, stąd nawet nie żałuję wydanych na niego pieniędzy, ale w cenie normalnej - nigdy więcej bym po niego nie sięgła. Dobry dla osób o normalnej skórze.
Zalety:
-stapia się ze skórą
-wygląda naturalnie
-filtr
-opakowanie + za pompkę

Wady:
-cena
-nie wydajny
-słabo kryje, stąd może też jest niewydajny, bo trzeba dać go dużo więcej

Podsumowanie oceny: nie trafiłam z kupnem podkładu, ale polecam go osobom o nieskazitelniej cerze ☺

jeden z gorszych jakie miałam

Kupiłam zachęcona przez przyjaciółkę, która jest konsultantką i u której podkład sprawuje się bardzo dobrze.

+w "promocji" kosztował mnie 29,90 :D
+od razu po nałożeniu ładnie wygląda, cera wygląda na wypoczętą
+ krycie nie najgorsze

-opakowanie -pompka zepsuła się po 2 tygodniach :/
-najjaśniejszy kolor jest faktycznie jasny ALE TYLKO W OPAKOWANIU po 15 minutach utlenia się na "perfect match" Joli Rutowicz.
-dość niewydajny- zwilżona gabka chłonie go jak wodę mimo że jest dość gęsty :/
- używałam go w czasie gdy brałam izotek a więc moja skóra była niebywale sucha, co dziwne jakieś 6 h po nałożeniu tego podkładu czułam autentyczny TŁUSZCZ na buzi :D

Używam tego produktu od: grudzień 2014- luty 2015

Zdecydowanie nie!

Kupiłam podkład kilka miesięcy temu kiedy akurat była to nowość, i szczerze się rozczarowałam.
Podkład słabo kryje dodatkowo strasznie jest pochłaniany przez gąbeczki jak i pędzle, najgorsze w nim jest konsystencja jest gęsta co uniemożliwia dokładne rozprowadzenie podkładu.

Zdecydowane nie i nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

bardzo dobry

Mam odcień fair nude. Podkład ma lekką konsystencję, jedna warstwa słabo zakrywa, więc nadaje się raczej do cer bezproblemowych. Ale ma w sobie coś innowacyjnego, mianowicie śmiało można nałożyć kilka warstw, wtedy krycie jest mocniejsze, jest lekki, nie tworzy efektu maski nawet przy dwóch warstwach. Jest także dość trwały. Przez przypadek wyszłam w nim pobiegać i nie zgubiłam go po drodze:)

Ma jedną dużą zaletę...

Dawno żaden kosmetyk nie budził u mnie tak ambiwalentnych uczuć. bardzo długo zastanawiałam się nad oceną, postanowiłam dać mu jednak nieco wyższą. Testowałam już chyba z 7 podkładów tej firmy i moim zdaniem ten nadaje się do cery suchej/normalnej wymagającej delikatnego krycia.

Zalety

- Bardzo jasny kolor
- Nie ciemnieje
- konsystencja - łatwo się rozprowadza
- delikatne krycie - z dobrym korektorem daje radę
- NIE ZAPYCHA (za to go naprawdę polubiłam)
- wydajność

Minusy:

- Buzia po nim okropnie świeci
- łatwo się ściera
- krycie jest zbyt słabe - o ile z niedoskonałościami jakoś dawał sobie radę, to nie polecam go osobom szukającym czegoś za zaczerwienienia - dojeżdżam rowerem do pracy i z moimi czerwonymi policzkami miał problem - mi to nie przeszkadza, ale naczynkowym cerom może
- trwałość mołaby być lepsza

Używam tego produktu od: kilka miesięcy