Bielenda, Pharm, Cera Sucha, Intensywnie regenerujący krem na noc hipoalergiczny anti - age

Krem na noc hipoalergiczny, bezzapachowy:
- intensywnie i długotrwale nawilża, zatrzymuje wilgoć w naskórku,
- delikatnie natłuszcza, wzmacnia, odżywia i odbudowuje skórę,
- redukuje łuszczenie i suchość skóry,
- likwiduje uczucie pieczenia, napięcia i dyskomfortu skóry,
- koi, przynosi ulgę, redukuje podrażnienia,
- przywraca elastyczność, działa przeciwzmarszczkowo.
Preparat bezpieczny dla skóry wrażliwej.
0% składników mogących wywołać podrażnienie.
Kwas laktobionowy skutecznie wspomaga profilaktykę zmian skórnych związanych z nadwrażliwością i suchością. Wzmacnia mechanizmy naprawcze skóry, wygładza i ujednolica koloryt cery, silnie nawilża.
Lanolina tworzy na skórze film, chroniąc ją przed nadmierną utratą wody, zmniejsza szorstkość skóry, wygładza.
Mocznik to substancja silnie nawilżająca, naturalnie obecna w skórze. Jego niedobór prowadzi do wysuszenia naskórka.

Obietnice producenta spełnione

Wszystkie obietnice producenta spełnione.
Skóra sucha, łuszcząca się, napięta jest nawilżona, uczucie pieczenia i napięcia znika. Skóra na drugi dzień jest gładka.
Dla mnie minusem jest ciężkość kremu. Może to dziwne, bo kremy na noc są ciężkie, ale skóra po nim się świeci. Nie polecam na gorące noce.

Wybawiciel

Obszerną rekomendacje dałam przy kremie na dzień tej serii. Nie będę już powtarzać tego samego ale podam główne wątki. Mam cerę ekstremalnie suchą, miejscami mi się już złuszczała. Co więcej, w życiu nie używałam kremów, nie wiedziałabym nawet jaki wybrać i z pewnością nie sięgnęłabym po tą półkę cenową ani po produkt drogeryjny. Dermokonsultantka z Bielendy poleciła mi tą serię. Zaczęłam regularnie wklepywać kremy na dzień i na noc. Szybko zauważyłam ogromną poprawę. Skóra już mi się nie łuszczy, jest doskonale nawilżona, elastyczna i promienna. Teraz cały czas chodzę bez makijażu. Kremy te uratowały moją skórę. Nie przypuszczałam, że tak tani produkt może mieć aż takie działanie. Jestem nimi zachwycona! Chyba zaprzyjaźnię się na dłużej z Bielendą. Polecam gorąco!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo dobry krem

Mam ogromne problemy z kupnem kremu który mnie nie zapcha (mam ogromne skłonności) i nawilży moją bardzo przesuszoną cerę.

Plusy:
* bardzo higieniczne opakowanie
* całkiem dobry skład
* bardzo dobry poziom nawilżenia
*koi skórę
*łagodzi podraznienia i zaczerwienienia
* nie zapycha!

Minusy:
* słaba dostepność
* cena (ok20zł za opakowanie wazne 3 miesiące)

Oceniam wysoko ten krem bo naprawdę jako jeden z nielicznych nie zrobił mi krzywdy, za to całkiem dobrze poradził sobie z moją skórą. Po całym dniu daje miłe ukojenie, skóra jest nawilżona, lekko natłuszczona. Rano bardzo miękka i wygładzona.
Osobiście polecam. Napewno będę do niego wracać (staram się nie stosowac cały czas jednego kremu bo skóra sie przyzwyczaja i już nie działa tak fajnie)

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

nie umiem się bez niego obejść

Dla mojej przesuszonej skóry z AZS jest świetny!
Używam codziennie i nie wyobrażam sobie życia bez niego ;)
Co prawda nakładam na skórę bardzo grubą warstwę kremu ale nie przeszkadza mi to. Krem jest tani i stosunkowo wydajny(biorąc pod uwagę jak dużą ilość nakładam na twarz) - krem starcza mi na 3 miesiące!

Mam bardzo duże skłonności do zapychania a mimo to że codziennie kładę się spać z dość grubym filtrem na twarzy nie mam żadnych niespodzianek.

Krem jest dość trudno dostępny i ciągle obawiam się, że producent zdecyduje się go wycofać dlatego trzymam w domu pokaźny zapas :)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte, 4 w trakcie, następne oczekują na swoją kolej

Nie zachwyca

Na początku byłam dosyć zadowolona. Dosyć dobrze nawilżał, ale nie było szału. Ale ważne było, że nie podrażniał mojej skóry. Po jakimś czasie niestety zmieniła się jego konsystencja - stał się jakiś bardziej wodnisty, jakby się "zepsuł".. Poza tym moja bardzo sucha cera przyzwyczaiła się do niego i przestał być skuteczny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół o poj. 50 ml