Joy

Joy

Orzeźwiająca kompozycja owoców i kwiatów, drzewo sandałowe, białe piżmo.

Szkoda pieniędzy

Niestety, sprawdza się powiedzenie,że tania woda toaletowa jest słaba, bynajmniej w tym przypadku. Zapach bez rewelacji, bez pazura, taki sobie słodziak, trwałość kiepska, brak rozwijania się na skórze, brak nut zapachowych. Dla mnie to zwyczajne psikadło, dla bardzo młodych dziewuszek.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka psików butelki

najlepszy w swojej klasie

Kiedy byłam jeszcze w gimnazjum zakochałam się bez pamięci w tym zapachu. Mija już 8 lat i nadal mi towarzyszy. W międzyczasie próbowałam wielu innych zapachów, były też "z wyższej półki", ale ŻADEN mu nie dorównywał. Zapach jest bardzo świeży, orzeźwiający długo utrzymuje się na skórze oraz na ubraniach. Woda ma śliczne opakowanie w moim ulubionym kolorze, jest bardzo wydajna. Nie zamienię go na żaden inny dopóki będą produkować.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Bomba!

Nie moga napisac nic nowego - nic co juz nie zostalo powiedziane :-)
Joy - nazwa swietnie odzwierciedla zapach. Optymistyczny, wesoly, swiezy, kobiecy, pelen pozytywnej energii!
Joy jest lekki, ale nie \'niewyrazny\', nie przytlacza otoczenia, ale daje znac o sobie w ciagu dnia.
Czuc w nim swiezosc cytrusow (ale nie kwach!!!), lekkosc herbaty i zmyslowa nutke pizma.
Joy jest taki wielofunkcyjny, wszechstronny - jako jeden z niewielu zapachow jakie znam, nadaje sie tak na silownie jak i na romantyczna kolacje!
Moc i trwalosc zaskakujaco dobra!
Buteleczka - zabawna, dobra do torobeki.
Zdecydowany faworyt!
I ta niska cena - czego chciec wiecej!
Zaskakujace jest to, ze choc kazdy ma swoj gust i jednym podobaja sie owowcowe zapachy a innym wylacznie orient - C-Thru Joy, jak na razie, podoba sie wszystkim, ktorzy ze mna pracuja i przebywaja!

Eris film 1

idealny

świeży czysty,trwały zapach.dobry do pracy i na wieczór.według mnie najlepszy w grupie cenowej do 100 zł.kupowałam opakowanie 30 ml,bo można wrzucić do torebki,chociaż niepotrzebnie bo zapach utrzymuje się długo.doskonały zarówno na zimę jak i na lato.muszę przyznać że zdradzałam go na rzecz innych markowych perfum,(skusiłam się modą i renomowanymi markami)ale będę wracać do jego następcy Emerald, gdyż jest wyjątkowy.

Używam tego produktu od:dawna

Wiosna wiosna wiosna ach to Ty

Ten zapach ma już swojego następcę C-Thru Emerald, lecz ciągle mam w pamięci Joy :) Chociaż w sumie oba pachną tak samo ;)
Używałam go kilka dobrych lat temu, zawsze na wiosnę. Ten zapach właśnie z wiosną mi się kojarzy, jest lekki, zabawny, rześki, dziewczęcy, piękny.

Zaznaczyłam że go nie kupię, ponieważ nie ma go juz w sprzedaży, ale jest Emerald :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

ok

Używałam ich 4 lata temu, idealne dla dynamicznej dziewczyny, trwałe, cena i pojemnosć ok. Przyjemny, delikatny, nie rażący zapach, nie dusi. Według mnie - bardziej na wakacje niż na sezon zimowy.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Moje perfumy

Przy jakiejś tam okazji koleżanka napomknęła mi o tych perfumach, i będąc w drogerii tak od niechcenia sobie wąchłam. Zapałałam do nich miłością wielką, szczerzą, a co najważniejszej, odwzajemnioną.
Zacznijmy od opakowania - ładna butelka w ładnym, pasującym do zapachu kolorze. No i te kuleczki wewnątrz... strasznie mi się spodobało opakowanie, ale najlepsza jest zawartość.
Zapach nie należy do lekkich, ale nie ejst na tyle cięzki, żeby nadawał się tylko na wielkie wyjścia, chociaż na lato i późną wiosnę go nie polecam.
Wystarczy odrobinka perfum - trzymają się długo na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniach. Czasem jeszcze na drugi dzień czuć ich piękny zapach.
Jeszcze nie słyszałam, żeby ten zapach się komuś nie spodobał. Często ktoś mnie pyta, czym tak ładnie pachnę - o dziwo częściej faceci, niż kobiety.
Trudno jest opisać zapach - można je kupić w każdej prawie drogerii, więc jak ktoś jest zainteresowany, niech idzie powąchać :)

Osobiście kupuję małe opakowanie perfum - 30 ml za trzydzieści kilka złotych, bo mam wrażenie, że duże szybciej wietrzeją. Moja koleżanka twierdzi tak samo, więc może coś w tym jest... albo mamy spaczone obserwacje :D

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3, ale tego małego

Po prostu mój :)

Ten zapach towarzyszy mi chyba od wieków :) Zdarzało mi się używać innch pomiędzy kolejnymi opakowaniami C-thru (głównie kiedy dostałam jakieś darmowe próbki albo w prezencie inny zapach), ale zawsze z wielką przyjemnością do niego wracałam. Uwielbiam jego wiosenno-cytrusowo-orzeźwiający zapach, który stał się już moim znakiem rozpoznawczym ;) Pierwszy raz dostałam go na 14ste urodziny i nie znudził mi się aż do dzisiaj (a mam już lat 19 :D). Przez te 5 lat nie raz usłyszałam, że ładnie pachnę :) Muszę jeszcze wspomnieć o tym, że jest bardzo trwały, nie trzeba się nim "dopsikiwać", gdyż jest wyczuwalny przez cały dzień, co czyni go równocześnie bardzo wydajnym. Chyba nigdy się z nim nie rozstanę :)

Używam tego produktu od: pięciu lat
Ilość zużytych opakowań: duużo

Niezły :)

Dostałam te perfumy pod choinkę. Prezent całkiem udany. Zapach świeży, taki akurat dla młodych dziewczyn. Niestety, strasznie pospolity :( Co mi się w nich najbardziej podoba, to flakon :D I te małe kuleczki na dnie :D Jeśli chodzi o trwałość, to nie najgorsza. Teraz C-Thru ma chyba jakąś nową linię zapachów i tego wogóle już nie widuję w sklepach, produkują go jeszcze...? Generalnie perfumy są OK, sama też może bym je sobie kupiła, nie wiem czy nawet nie bardziej dla flakonu niż dla zapachu ;)
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego (75 ml)

Fajne.

Na perfumy z droższje półki nie czesto mogę sobie pozowlić,więc w większości sięgam po tańsze marki.Właściwie podobają mi się wszystkie wersje zapachowe C-thru, ale ten urzekł mnie najbardziej, uważam ze na taki wiosenno-letni sezon jest idealny. Świeży, ładnie pachnie, z poczatku zapach b. długo utrzymywał się na skorze, ale używam go dośc długo , więc mój nos sie juz troche na niego uodpornił. No i do teog oczywiscie cena:)

ładny ale nie dla mnie :(

Gdy pierwszy raz psiknęłam się nim wydał mi się naprawdę śliczny :-) Ale już po niedługim czasie zmieniłam zdanie. Dlaczego?
Otóż zapach ten jest o dziwo strasznie mocny! I choćbym nie wiem jak się starała, to cały czas czułam go na sobie i po kilku godzinach zaczynało mnie od niego mdlić :( Wystarczyło rano psiknąć lekko na nadgarstki a już po kilkunastu minutach musiałam iść do łazienki zmywać z dłoni ten zapach :( Niestety :(
Flakonik jest ładny i ciekawy przez te kuleczki, ale zapach niestety nie mój :(

Wyjątkowy

Kupiłam go zachęcona opinią na Wizażu,liczyłam że trafię na dynamiczny,wiosenny zapach.I nic się nie pomyliłam:-)zapach jest prześliczny,przy pierszym psiknięciu od razu pojawił się uśmiech na mojej twarzy,perfumik poprawił mi humorek.Wyczuwam w nim zapach wiosny,słodkie kwiaty,jakąś tajemnicę a do tego te kryształki:-)i jest naprawdę trwały.Zawsze lubiłam eksperymentować z perfumami ale chyba w końcu znalazłam swój ideał:-) :-)