Rilastil Intensive Seno, Serum Cryo-Tenseur Buste (serum ujędrniające do biustu)

Preparat o natychmiastowym efekcie ujędrniającym. Dzięki swoim aktywnym składnikom sprawia, że skóra biustu staje się napięta, gładka i aksamitna. Skutecznie chroni ją przed nadmiernym odwodnieniem. Zapewnia uczucie przyjemnej świeżości.

Przeznaczony jest do skóry biustu, również dla kobiet w ciąży i w czasie karmienia (przed karmieniem przemyć sutki wodą).

Aktywne składniki: olej słonecznikowy, wyciąg z aloesu, sodium pca, ceramidy roślinne, witamina E, mentol, mleczan mentylu.

przeciętniak

Postanowiłam, że poczekam z opinią do końca drugiego opakowania. Serum jest bardzo fajne w aplikacji. Ma przyjemny zapach ale niezbyt łatwo się wchłania. Rano, gdy każde 5 minut jest na wagę złota, nie zdaje egzaminu. Piersi mam ładnie nawilżone, gładkie ale efektu ujędrnienia brak. Podzielam zdanie przedmówczyni, że jeśli nie wmasuje się go dokładnie to na piersiach i dekolcie zostaje bardzo nieestetyczna powłoczka.
Będę szukać czegoś innego. Szczególnie, że cena jest wysoka , w ogóle nie współmierna do efektów.

średni

Krem ( czy raczej emulsja ) jest przyjemny w stosowaniu i szybko wsiąka, ale moim bestsellerem nie będzie. To naciągana 3! Opakowanie jest wygodne...chyba, że popsuje się pompka. U mnie zdarzyło sie to na trzeci dzień i potem już musiałam wylewać kosmetyk na dłoń :(. Humoru mi to nie poprawiło...zwłaszcza, że pompka ( czy inne ustrojstwo) zajmowała sporą część opakowania. Byłam przekonana, że jeszcze kosmetyku jest sporo - a tu guzik. Krecha za wydajność! Skóra była nawilżona...ale przez zbyt krótki czas, pojędrnienia nie zauważyłam.
Podsumowując - za podobne pieniądze mam kremy Lieraca - i znacznie większy komfort stosowania...

skuteczne

To dość skuteczny preparat poprawiająy ujędrnienie biustu na stałe, ale nadający się raczej do stosowania na noc - część emulsji, której nie wsmarujemy lub która się nie wchłonie, zastyga na skórze i tworzy cieniutką, białą błonkę, co wyglądałoby nieestetycznie zwłaszcza przy głębszym dekolcie. ;)
Błyskawicznie się wchłania, wysycha, przyjemnie odświeża i napina skórę, wygładza i zmiękcza.
Zapach ma całkiem przyjemny, optycznie jakby spłyca (?) i rozjaśnia rozstępy.
Minus za średnią wydajność, ale i tak 5 gwiazdek.