Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Prime and Fine, Mattifying Powder Waterproof (Puder matujący wodoodporny)

Prime and Fine, Mattifying Powder Waterproof (Puder matujący wodoodporny)

Cena już od 17,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jeśli kropla wody spadnie na ten puder – po prostu delikatnie spłynie. Raz nałożony na skórę wytrzyma wilgotne otoczenie i utrzyma matową cerę przez wiele godzin. Delikatna formuła z filtrem daje efekt nieskazitelnej cery. Wzbogacony o witaminy A i E. Odpowiedni dla każdego odcienia skóry. Transparentny. Dzięki opakowaniu z lusterkiem to pozycja obowiązkowa jeśli jesteś w drodze.

Cena: 20,90zł / 9g

Krycie
średnie

Niestety nie dla mnie

Kupiłam ze względu na lusterko, chciałam taki puder do torebki. I opakowanie faktycznie solidne, jedyny minus za scierajace się napisy. Niestety sam puder się nie sprawdza. Pomijając jego niezbyt udany kolor, jest bardzo widoczny, zwłaszcza pod oczami. Zaraz po nałożeniu daje fajny efekt Photoshopa, niestety skóra szybko zaczyna się świecić. Do tego po kilku miesiącach stosowania zaczął pokrywać się tą charakterystyczną skorupa ( wiem że to sebum, bardzo często piore moje akcesoria i na ZADNYM innym produkcie nie mam tego efektu). Nawet po użyciu nowego puszka puder pokrył się tą warstwą. Mizerny efekt plus sporo silikonu w składzie nie zachęca mnie do ponownego zakupu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490356].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie nic

Opakowanie jest solidne i dobre. Posiada lusterko i jest funkcjonalne. I na tym chyba niestety koniec. Puder to jedno wielkie nic. Nie robi nic i nie szkodzi nic. Bajer do torebki ktory nie pomaga. Jedynie służy lusterkiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490021].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Poleciła mi go moja makijażystka ślubna jako uniwersalny puder w kompakcie do poprawek makijażu ślubnego w ciągu całego dnia.
Zdziwiłam się, że poleciła mi akurat Catrice, bo myślałam, że poleci coś z górnej półki a niekoniecznie puder za około 20zł.

Naprawdę matuje i to mocno i na długo. Nie wiem czy jest wodoodporny bo nie miałam okazji tego przetestować akurat ale fakt faktem, że trzyma naprawdę długo. Przy tym nie robi maski, nie zapewnia płaskiego i tępego matu tylko wygląda naturalnie.
Jest dość nieźle kryjący. Łatwo się rozprowadza pędzlem, nie podkreśla suchych skórek i porów skóry. Łatwo go zmyć wieczorem płynem micelarnym.
Ma kolor transparentny ale nie bieli i bez problemu dopasowuje się do kolorytu skóry.

uwaga! suchą skórę mógłby wysuszyć (moja siostra tak właśnie miała)

Polecam! Genialny i niezawodny, prawdziwie matujący puder za grosze!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408606].usefull || 0 }}% pomocna.

Nowość! Too faced - to będzie HIT

Najlepszy

Mój ulubiony puder!
-Dobrze matuje
-Utrwala makijaż na buzi
-Naturalnie wygląda
-Ładnie wygładza makijaż, nie daje efektu "płaskiego matu"
-Jest transparentny, nie zmienia koloru podkładu
-Ma praktyczne opakowanie z lusterkiem
-Jest wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371961].usefull || 0 }}% pomocna.

natura

Zalety:
+ przyjazna dla portfela cena
+ solidne opakowanie
+ kolor jest transparentny, więc nie można zrobić sobie krzywdy. Nie bieli skóry, nie zmienia koloru podkładu
+ przyjemnie wygładza skórę, uzyskujemy efekt zmatowienia bez uczucia ściągnięcia
+ rysy twarzy są jakby wygładzone

Bardzo fajny puder

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331101].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny puder.

Puder ten zakupiłam w niemieckim DM-ie, gdzie robię większość moich kosmetyczno-higienicznych zakupów. Nie czytałam wcześniej żadnych jego recenzji, po prostu potrzebowałam czegoś do wykończenia makijażu, coś do ostatniego muśnięcia twarzy, lekkiego przymatowienia już wykonanego makijażu i muszę przyznać, że właśnie w tej roli sprawdza się bardzo dobrze, dlatego używam juz kolejne opakowanie tego produktu. Osobiście nie oczekuję od primera cudów, bardziej wymagająca jestem jeśli chodzi o podkłady i pudry, a tych używam tylko sypkich, więc ten finiton, choć w kamieniu, jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, lekko matowiąc już wykonany makijaż. Nakłada się go bardzo dobrze, jest jasny, ale nie mogę powiedzieć, żeby w jakiś szczególny sposób wybielał mi twarz, współgra z makijażem i dobrze się wkomponowuje w kolor, nie wchodzi w jakieś reakcje i dla mnie jest to wystarczające, cerę mam mieszaną i na takiej sprawdza się, natomiast nie wiem, czy będzie dobry dla osób z cerą suchą. Dodatkowym atutem jest eleganckie czarne pudełeczko w jakim primer jest zamknięty, wyposażone w duże lusterko, z bardzo dobrym zamknięciem, mamy pewność, że w torebce nic się nie otworzy, nie pokruszy i nie zniszczy. Dla mnie produkt jak najbardziej spełniający oczekiwania. Jeśli ktoś od tego typu kosmetyków oczekuje więcej i cały makijaż opiera właśnie na tego typu pudrach możne doszukać się jakiś minusów co do wodoodporności i trwałości, ja ich nie zauważam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313091].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najlepszy

Kupiłam, ponieważ szukałam transparentnego pudru we względnie niskiej cenie, niestety zakup ten nie był strzałem w dziesiątkę. Puder przy pierwszym nałożeniu na podkład nie matuje, a tworzy efekt ciasta...Dopiero po użyciu chusteczek matujących i ponownym nałożeniu widać jakikolwiek mat. Dodatkowo puder pozostawia moją twarz zupełnie białą. Po chwili kolor sie dopasowuje, ale nie zawsze mam czas na czekanie aż to się stanie. Plusem jest za to opakowanie-małe, poręczne i z lusterkiem. Mimo wszystko nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240876].usefull || 0 }}% pomocna.

OBIETNICE PRODUCENTA SPEŁNIONE :)

Kupiłam ten produkt skuszona recenzją jednej z blogerek makijażowych na YT. Cena była niska, więc ryzyko zmalało ;)
Do tego, jak się okazało, produkt fantastyczny; faktycznie, jak obiecuje producent jest on wodoodporny; wieczorem, gdy miałam go zmyć po całym dniu, polałam buzię wodą. I co? Został na swoim miejscu razem z podkładem :) Ponadto utrzymał na buzi podkład (Shiseido UV Protective) przez cały bardzo ciepły dzień, z jedynie jedną małą poprawką :) Produkt godny polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162151].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnia obietnic producenta.

Zalety:
- wydajny,
- matuje,
- dodatkowe lusterko,

Wady:
- tworzy sztuczny i płaski mat,
- widać na twarzy, nie stapia się ze skórą,
- za wysoka cena jak na taki produkt,
- uwidacznia zmarszczki,
- nie jest wodoodporny,
- bieli twarz.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131336].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej satyna aniżeli mat ;)

W moim odczuciu puder bardzo zbliżony do Rimmel Stay Matte. Nie daje płaskiego matu, jest niewidoczny na buzi, nie bieli, ma ładny, jasny kolorek, funkcjonalne opakowanie z lusterkiem (super do torebki). Cena na plus, w promocji to już w ogóle tanioszka. Nie zgadzam się z dwiema obietnicami producenta. Nie jest to produkt matujący, matowi owszem, ale tylko na chwilę (kwestia 2-3h przy mojej mieszanej cerze). ;) No a w nazwie jest "wodoodporny".... Eeee serio? Producenta chyba tu poniosło. :D Dobrze by było, aby puder był wodoodporny lub wodooporny, niestety to fikcja literacka. :D Kosmetyk był bardzo przyjemny, ale dosyć szybko dojrzałam w nim denko. Mam go od wakacji, ale w zasadzie już w drugim miesiącu użytkowania na środku opakowania dobiłam do denka. Nie wiem, czy do niego wrócę, bo szukam czegoś mocniejszego, np. puder bambusowy lub ryżowy. Nie mniej polecam osobom o suchej lub normalnej cerze. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085486].usefull || 0 }}% pomocna.