Lactacyd, Pharma, Płyn ginekologiczny ultra - delikatny

Lactacyd, Pharma, Płyn ginekologiczny ultra - delikatny

Ultra - delikatny płyn ginekologiczny z linii Lactacyd Pharma zapewnia ochronę dla wrażliwych okolic intymnych ze skłonnością do podrażnień. Formuła o zrównoważonym pH wzbogacona w biologiczny kwas L-mlekowy jest doskonała do codziennej higieny intymnej dla kobiet o wrażliwej skórze, oraz gdy wystąpi przypadkowe podrażnianie.
Wskazany do codziennej higieny intymnej, pomaga łagodzić podrażnienia i chroni przed infekcjami.
Wyjątkowo łagodne właściwości myjące. Brak substancji zapachowych. Łagodny jak woda.

Super

Używam od kilku dni owego płynu. Nie podrażnił mojej skóry, aktualnie się leczę. Nie drażni zapachem, jest praktycznie bezwonny. Wystarczy jedna aplikacja ponieważ płyn bardzo dobrze się pieni. Jest bez perfum, więc idealny dla osób wrażliwych czy chorych. Ja go bardzo polecam.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Ultra delikatność

Wcześniej używałam Lactacyd Pharma nawilżający oraz ochronny, były super. Tym razem postanowiłam kupić ultra delikatny. Jest to kolejny produkt z którego jestem zadowolona w 100%. Ma bardzo dobry skład, nie drażni intensywnym zapachem, pH 3.5, łagodzi wszelkie otarcia, czy nie wielkie podrażnienia.
Na podstawie swoich doświadczeń, mogę go polecić nawet najbardziej wrażliwym osobom. Jest tak delikatny dla skóry jak jedwab.

Używam tego produktu od: kilku tygodni