Wella, Shock Waves, Pianka `Ujarzmienie loków` (Superskręt)

Wella, Shock Waves, Pianka `Ujarzmienie loków` (Superskręt)

Opatentowana formuła pianki zapewnia mocne utrwalenie loków i długotrwały efekt oraz ochronę przed promieniami UV. Podkreśla naturalne loki i zapewnia włosom sprężystość.
Nie skleja włosów, nie wykrusza się. Daje się łatwo wyczesać.

Cena: ok. 15 zł / 200 ml

Podkreca

Pianka dobrze podkresla loki i fale, jednak moje włosy na drugi dzien wyglądaja jak nie umyte - jak to po kazdej piance w moim przypadku. Dobry efekt zarówno po uzyciu na mokro jak i na sucho.

Dobra,ale bez rewelacji

No więc po niej to zależy... czasem włosy są wspaniałe, ujarzmione, miękkie, elastyczne... cudo po prostu. A innym razem są jak strąki, posklejane, nieświeże, napuszone. Wprawdzie przeważają te lepsze sytuacje, ale takie wpadki tez są.

może być

A ja używam tej pianki do prostych włosów. Efekt? Włosy idealnie gładkie i proste bez użycia prostownicy. Nie puszą się i nie sklejają. Jedyna wada: nietrwała.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Smokey eyes H&M

usztywnia

Pianka na pewno sprawia, że włosy mają utrwalony skręt, ale także napusza i sprawia, że włosy są sztywne i suche. Poczekam aż się skończy, kupię może sunsilka. Tej już nie kupię na pewno.

Używam tego produktu od: tydzień

Nie jest źle

Ciężko jest mi określić czy pianka jest dobra czy zła. Tak jak kilka osób juz zauważyło potrafi zdziałać cuda ale potrafi tez napuszyć włosy. Nigdy nie wiadomo jaka fryzura wyjdzie. Chociaż zaobserwowałam, że po dobrym cieniowaniu loki lepiej się układają. Mam tez sposób przynajmniej dla mnie ostatnio skuteczny. Po umyciu włosów i wgnieceniu włosów w ręcznik, nakładam piankę i podsuszam suszarką głową w dół , przy czym bardzo delikatnie a później włosy schną już na powietrzu.
Wiedziona doświadczeniem przed ważnymi uroczystościami myję teraz głowę dzień wcześniej, bo wtedy mam pewność, że fryzurka będzie taka jak chcę.
Plusy:
-miły zapach
-nie przesusza włosów
-cena do wytrzymania
-dobra wydajność
Minusy:
-triochę za mocno skleja włosy
-nie zawsze działa tak samo

Używam tego produktu od:długo

niezła

Mam wersję w czerwonym opakowaniu, o ile nie nadaje się do podkreślania naturalnych loków i po trwałej to świetnie robi loki, na wilgotne włosy nakładam piankę czekam aż wyschną i nawijam włosy na średniej grubości wałki , wyglądają spektakularnie , mogłaby troszkę lepiej utrwalać ale producent tego nie obiecuje tak czy owak włoski wyglądają na mega zadbane i ta miękkość , polecam

Używam tego produktu od:pół roku

ładnie podkreśla sploty

napiszę swoje subiektywne odczuci na temat działania tej pianki - ja mam wersję w czerwonym opakowaniu

a wiec nakładam ją na umyte i przesuszone ręcznikiem włosy i idę spać, rano mam ładnie podkreślone naturalne sploty, inne pianki nie dawały takiego efektu

fakt mi naturalnie kręcą sie włosy, więc pianka podkreśla fale i sprawia że sie nie puszą, ale jestem bardzo z niej zadowolona

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

na tapczanie siedzi leń

Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień...
Tyle że ten leń nie siedzi na tapczanie, a stoi na mojej półce łazienkowej, ale poza tym to się zgadza, bo nic nie robi. Nic a nic. Stworzona chyba dla kogoś, kto lubi stosować kosmetyki do stylingu dla samego ich stosowania, a nie dla efektu.
Bo ta pianka nie robi nic :nie:
- nie wzmacnia skrętu :nie:
- nie utrwala :nie:
- nie usztywnia :nie:
- nie skleja :nie:
- nie nabłyszcza :nie:
- nie matowi :nie:
No po prostu jest, a jakoby jej nie było ;) I tylko za to, że krzywdy nie czyni nie jedna gwiazdka a dwie. No bo w sumie jeszcze pachnie całkiem przyjemnie.

Używam tego kosmetyku od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: użyłam 3 razy i nie widzę sensu używać więcej :nie:

hm

Rozczarowałam się nią trochę,po zachwytach nad kremem i woskiem z tej serii.Utrwala kiepsko,ale mocnego utrwalenia producent nie obiecywał.Ładnie pachnie i w jakiś sposób jest uzupełnieniem serii,tylko mogłaby mniej sklejać włosy.
Aha,zauważyłam,że czasem lubi się wykruszać.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:napoczęte drugie gdzieś stoi

dziwna

Chyba najdziwniejszy kosmetyk jaki mialam. Raz jak ja nakladam to robi cuda z moimi lokami. Sa sprezyste a cala fryzura jest wrecz idealnie ulozona. Wlosy sa jeszcze bardziej skrecone i naprawde wygladaja pieknie. A czasem - wrecz przeciwnie. Albo pianka nie robi z moimi wlosami nic, albo tak je skleja ze wygladaja na mocno przetluszczone i w ogole sie nie kreca. Od pewnego czasu zauwazylam, ze z opakowania zamiast pianki, zaczela wyplywac jakas ciecz. I widze, ze nie tylko u mnie, bo poprzedzniczki tez tak pisaly. Pianka zapach ma przyjemny. Podsumowujac: ta pianka to dziwactwo. Nigdy nie wiadomo czego sie mozna po niej spodziewac.

Może być....

Pianka ogólnie jest dobra, ale nie wiem czy kupie ją ponownie:

Plusy:
-włosy nie puszą się,
-fryzura jest utrwalona na cały dzień,
-podkreśla moje loki,
-nie wysusza włosów,
-nie wykrusza się.
Minusy:
-mimo zapewnień skleja włosy,
-czasami jest trudny do wyczesania.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

Nabita w piankę

No cóż podobnie jak spray z tej samej serii pianka to jedna wielka ściema, z włosami nie robi kompletnie nic..
Równie dobrze mogłabym użyć czystej wody.. Stracone pieniądze. Oba produkty sprawiły, że nigdy już nie skuszę sie na produkty Welli

Używam tego produktu od: kilka razy nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: 1/4