Refreshing Wash-Off Cleansing Gel with Water

Refreshing Wash-Off Cleansing Gel with Water

Delikatny półprzezroczysto-różowy żel do mycia twarzy, który po zetknięciu z wodą tworzy jedwabistą, piankę. Dokładnie usuwa makijaż i oczyszcza skóre pozostawiając ją gładką. Skóra wydaje się być wygładzona, czysta, wręcz rozświetlona. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer. Może być uzupełnieniem Refreshing Lotion Diora.

Cena: 25$ / 150 ml

Doskonały!

Nie mam do tego produktu żadnych zastrzeżeń. Nie jest tani, ale warto tyle zapłacić. Zmywa każdy brud, jest wydajny i ten zapach... Zdecydowanie polecam!

a dla mnie przeciętny

Całkiem zwykły żel, zmywa makijaż, ale nie radzi sobie z oczami-potrzeba użyć płyn do zmywania oczu-a wiele akich preparatów świetnie radzi sobie z oczami. Buzia jest nawilżona, prawda, ale zapach w czasie używania jest zbyt intensywny i wydaje mi się, że zaraz mnie uczuli. Właśnie mi się kończy, prawdą jest, że na długo mi starczył. Ale drugiego nie kupię-polskie preparaty są na pewno nie gorsze, a kilka razy tańsze.

bardzo go lubie

Bardzo lubie ten zelik, jest taki delikatny i slicznie pachnie, bardzo dobrze usuwa makijaz. Wydaje mi sie, ze nawilza i zmiekcza skore twarzy. Jest drogi, faktycznie, ale jezeli ktos ma ochote ciut sie rozpiescic to polecam. Moge dodac, ze moj brat raz czy dwa sobie umyl buzke tym wlasnie zelem, i stwierdziel " oooo jakie to mile, jaka ja mam buzie fajna po tym" :)