Inglot, HD Illuminating Loose Powder & Sparkling Dust (Puder sypki)

Inglot, HD Illuminating Loose Powder & Sparkling Dust (Puder sypki)

Pojemność 4,5 ml

Puder sypki HD niezastąpiony element codziennego makijażu. Doskonale sprawdza się również podczas sesji fotograficznych i filmowych w najwyższej technologii cyfrowej. Dostępny w pięciu odcieniach zapewnia nieskazitelny wygląd w każdej sytuacji. Subtelne kolory ożywiają i zapewniają długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym rozświetla i maskuje niedoskonałości.

Cudowny

Bardzo lubię pudry rozświetlające i chętnie takie kupuję. Tego produktu długo się bałam, ponieważ drobinki bardzo mocno się świeciły w sklepowym testerze i byłam pewna że na twarzy będą robić "choinkę". Skusiłam dopiero po namowie Pani w Inglocie oraz po tym jak nałożyła mi puder na twarz i nic się nie świeciło. Faktycznie puder jest bardzo drobno zmielony, nadaje się również pod oczy, pięknie rozświetla ale jest bardzo subtelny i elegancki blask. Puder nie wysusza skóry, co jest dużym plusem. Jest dostępny w kilku kolorach. cenowo nie przedstawia się tak piękne, ponieważ opakowanie zawiera zaledwie 4,5g produktu. Nie mniej jednak wybaczam, gdyż jest to bardzo dobry jakościowo produkt.

Genialny numer jeden !

Puder jest idealny, ale jest bardzo drogi. Puder pięknie rozświetla cerę i nadaje jej blasku i promienności, jest lekki i świeży.

ZALETY:
- piękne rozświetlenie skórę twarzy
- niweluje oznaki zmęczenia
- twarz wygląda promiennie

WADY:
- cena
- wydajność

Świetny!

Ponieważ przez długi czas nie utrwalałam makijażu pudrem, musiałam zrobić mały rekonesans co obecnie jest w sprzedaży i co najlepiej dostosuje się do mojej mieszanej w kierunku suchej skóry, skłonnej do podrażnień, której już blisko do 40.

Bardzo zaciekawiła mnie propozycja La Mer, niestety obecnie skład zmieniono, przy czym także drastycznie zmieniono mu pojemność przy zachowaniu starej ceny, ale na youtube znalazłam porównanie tych dwóch produktów i uznałam, że warto go wypróbować. Ponieważ moja skóra ma sporo żółtego pigmentu wybrałam kolor 43.

Puder posiada delikatne drobinki, ale nie rzucają się one w oczy tak jak meteoryty Guerlain, których używałam przez kilka lat, ale dawały zbyt sztuczny efekt, a im starsza skóra tym bardziej trzeba na to uważać, żeby się nie postarzyć.

Gdyby nie internet to nigdy nie sięgnęłabym po Inglota, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wolę kosmetyki z wyższej półki, więc poszukam jeszcze mu zamiennika, ale jeśli nic bardziej mnie nie zadowoli, zostanę przy Inglocie. To bardzo dobry produkt.

Puder ładnie wykańcza i utrwala makijaż, daje naturalny efekt i nie podkreśla zmarszczek. Można wybrać kolor dostosowany do koloru naszej skóry, nie bieli. Dla mojej skóry okazał się lepszy, niż kultowa Laura Mercier, która przesuszyła mi policzki.

Podoba mi się opakowanie. Pojemność nie jest duża, ale myślę, że starczy na długo. Niestety strefę T muszę przypudrować minerałami, żeby nie świeciła jak lampa na choince.

Max Factor 3

Cena a ilość.

Puder jest idealny, ale za drogi. Bardzo lubię kosmetyki marki Inglot, uważam, że ich cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra. Jednak ten puder to przesada. Za cenę 45 zł otrzymujemy 4,5 grama produktu, co daje 10 zł za gram. Sam puder pięknie rozświetla, może jeszcze kiedyś kupię go ponownie, ale na razie szukam jakiegoś tańszego zamiennika, ponieważ produkt jest bardzo mało wydajny.

Super

Uwielbiam ten puder w połączeniu z pudrem transparentnym! Daje piękne rozświetlenie a przy tym polaczeniu gruntuje korektor i nic sie nie rusza w ciagu dnia! Do zdjec idealny, pięknie odbija swiatlo. Troche mi przeszkadza ten brokat, powinno go byc mniej.

Najlepszy puder pod oczy

Produkt jest super dla cer dojrzałych oraz wspaniale sprawdza się by rozświetlić cerę pod oczami. Kolor 43 pasuje większości cer. Idealnie zmielony, posiada delikatne drobinki, które wspaniale odbijają światło

Prawie dobrze

Stosuję go jako puder na całą twarz ale tylko jeśli wiem że nie będę wychodziła w ciągu dnia na dwór lub w pochmurne dni.

Na plus jest to że jest mocno zmielony, bardzo ładnie rozświetla, dobrze fixuje podkład i korektor ale.....niestety ma brokat!
Czemu?! Żadna z nas nie lubi efektu choinki.
W normalnym świetle tego nie widać ale na słońcu świecimy jak bombki choinkowe.

Naprawdę bardzo dobry!

Drobno zmielony, delikatny puder ukryty w wygodnym opakowaniu z sitkiem.
Łatwy do nałożenia każdym pędzlem, dzięki miałkiej ale satynowej konsystencji nie pyli i nie unosi się w powietrzu co przekłada się na komfort użycia i wydajność :) Nałożony daje wykończenie lekko satynowe, z efektem rozświetlenia ale na tyle subtelnym, że spokojnie można go zastosować globalnie na całą twarz bez obaw o przesadę czy dyskotekowy efekt. Nadaje skórze taki zdrowy efekt "glow"-promiennej i dobrze wyglądającej skóry.
Fixuje lekko makijaż ale w strefie T trzeba dodatkowo przypudrować czymś mocniejszym.
Ogólnie same plusy, gorąco polecam!

pięknie rozświetla

O tym pudrze przeczytałam tyle dobrych opinii, że nie mogłam go nie przetestować na własnej skórze. Po prawie dwóch miesiącach stosowania mogę z czystym sumieniem potwierdzić- to naprawdę dobry kosmetyk. Powiedziałabym nawet, że świetny!

Przede wszystkim zaskoczyła mnie wielozadaniowość tego pudru- on naprawdę utrwala makijaż, matuje i przy tym wszystkim również pięknie rozświetla cerę.
Stosuje go najczęściej na podkład Double Wear Estee Lauder i w tym duecie spisuje się idealnie. Cera jest wygładzona i promienna. Puder daje takie aksamitno-satynowe wykończenie, co wygląda naprawdę bardzo ładnie.

Puder zawiera sporo drobinek, są one widoczne na twarzy np. w słońcu, ale moim zdaniem nie wygląda to tandetnie. Kosmetyk ładnie stapia się ze skórą, warto jednak dawkować go tak, by nie przesadzić z ilością, bo wówczas jest widoczny na twarzy i traci połowę swego uroku.

Posiadam odcień nr 44- ładny, naturalny beż. Mam jeszcze ochotę wypróbować wersję różową.

Jeśli chodzi o tak często wspominane porównanie do meteorytów Guerlain- w moim odczuciu puder Inglot na pewno spodoba się wielbicielkom efektu jaki dają meteoryty. Jednakże są to dwa różne pudry i efekt końcowy jest odrobinkę inny mimo wszystko. Nie zmienia to jednak faktu, że Inglot oferuje nam świetny kosmetyk upiększający, który warty wypróbować.

Jeśli chodzi o wady tego produktu- niewątpliwie jest to wydajność, pudru jest malutko w pudełeczku i niestety szybko się kończy.
Nie podoba mi się również opakowanie, zwykłe i proste, jestem sroką i po prostu lubię efektowne i eleganckie pudełeczka.
Podsumowując jednak- puder na pewno kupię jeszcze nie raz, bo zdecydowanie jest to bardzo dobry kosmetyk.

nr 43 ładniutki efekt pod oczami

EDYCJA
Puder ma żółty odcień w opakowaniu, na twarzy tego nie widać.

Nakładam do pod oczy i tam ładnie rozświetla tą okolicę i dodaje satynowego wykończenia. Czasami widać drobinki. Tak go lubię najbardziej używać. Ale zauważyłam że PODOBNY EFEKT DAJĄ KULECZKI Z KOBO w jaśniejszym odcieniu (nie te brązujące) dlatego tego pudru nie kupię ponownie ponieważ pojemność jest bardzo mała. Aczkolwiek ten jest lepszy pod oczy ponieważ on matuje i rozświetla. A kuleczki z Kobo są tylko rozswietlajace

Może też służyć jako subtelny rozświetlacz.

Nadaje się jak zwykły puder na całą twarz kiedy podkład jest matujący.

Efekt zdrowej i rozświetlonej cery

Jestem posiadaczką mieszanej skóry, która ma tendencje do przetłuszczania się w strefie T. Nigdy nie interesowałam się pudrami rozświetlającymi, gdyż myślałam, iż tego typu produkt nie sprawdzi się przy mojej cerze. Jednak dość już mam efektu płaskiego matu na twarzy, którą fundują niektóre pudry rozświetlające. Posiadam puder w odcieniu 43, który ma żółty ton i pasuje idealnie do odcienia mojej skóry.

Plusy produktu:

+ drobno zmielony;
+ nie podkreśla niedoskonałości skóry, porów ani suchych skórek;
+ po zastosowaniu pudru cera wygląda zdrowo, jest rozświetlona, ale blask ten nie jest nachalny;
+ puder wygładza cerę i zmiękcza rysy twarzy, a także odżywia zmęczoną oraz szarą cerę;
+ świetnie sprawdza się do gruntowania korektora pod oczami, dzięki czemu korektor nie roluje się i dużo dłużej utrzymuje pod oczami;
+ wygodne opakowanie;
+/- puder gruntuje podkład, ale przy dość tłustej skórze jego działanie na tym polu jest niewystarczające, ponieważ skóra dość szybko się błyszczy w strefie T. Dlatego też nosek i czoło zawsze pudruje pudrem matującym. Natomiast resztę twarzy omiatam pudrem Inglota i dopiero takie zastosowanie pudru powoduje, że makijaż na mojej twarzy trzyma się cały dzień.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. opakowania

Jako taki.

Kupiłam ten puder zachęcona dobrymi opiniami. Jednak w moim przypadku coś poszło nie tak. Myślę, że źle dobrałam kolor mimo tego, że jest on dużo jaśniejszy od mojej cery. Mogę nakładać kilka warstw a i tak efekt jest marny. Może jedynie w odpowiednim świetle drobinki się błyszczą i nic poza tym. Daję 3,5 gwiazdki za opakowanie (solidne, nie rozpada się, w środku "pluszowy" aplikator), lekkość produktu i wydajność. Odbieram 1,5 gwiazdki za słaby efekt.