Inglot, HD Illuminating Loose Powder & Sparkling Dust (Puder sypki)

Inglot, HD Illuminating Loose Powder & Sparkling Dust (Puder sypki)

Pojemność 4,5 ml

Puder sypki HD niezastąpiony element codziennego makijażu. Doskonale sprawdza się również podczas sesji fotograficznych i filmowych w najwyższej technologii cyfrowej. Dostępny w pięciu odcieniach zapewnia nieskazitelny wygląd w każdej sytuacji. Subtelne kolory ożywiają i zapewniają długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym rozświetla i maskuje niedoskonałości.

świetny chociaż...

Mam odcień lekko żółtawy (chyba 43?) który pięknie rozswietla w taki delikatny sposób, a skóra wygląda zdrowo i ładnie. Chociaż trzeba go nakładać przy dobrym oświetleniu bo można nieźle przesadzić co będzie widać np. w świetle słonecznym. Na pierwszy rzut oka wydaje sie ok a na słońcu mam total blask :D Polecono mi ten puder po oczy, gdzie sie sprawdza ale ma te malutkie drobinki które są widoczne w mocnym świetle :/

Godny polecenia

Puder daje efekt lekkiego rozświetlenia ,posiadam odcień brzoskwiniowy, który jest bardzo subtelny ,nadaje cerze zdrowy promienny wygląd. Na pewno kupię drugie opakowanie produktu.

Świetny

mam bardzo suchą skórę i przypudrowanie jej powoduje nieprzyjemne ściąganie a ...uwaga ... po tym tego nie ma. Pięknie rozświetla daje naturalny efekt, jest bardzo wydajny

Najlepszy

Dziś skończyłam opakowanie, pojutrze śmigam do Inglota po następne. Jest to dla mnie osobiście najlepszy puder jaki w życiu miałam. Uważam, że bije na głowę Meteoryty, których używałam kilka lat.. Puder Inglota daje piękny, satynowy i blask (naturalny blask zdrowej, wypoczętej cery, nie tandetny blask typu tapeta), wspaniale rozświetla i ożywia cerę (mam odcień żółtawy, bodaj 43), a przede wszystkim cudownie zmiękcza rysy twarzy i za to go kocham. Prezentuje się dobrze w oświetleniu sztucznym, w oświetleniu dziennym i w pełnym słońcu. Nakladam go na podklad za pomocą malej gąbeczki z Blend-it (małe jajko) . Utrwalam fixerem. Ta kombinacja jest nie do ruszenia przez cały pracowity dzień i wygląda bez zarzutu wieczorem. Puder w czasie zakupu wydał mi się dość drogi, ale wystarczył mi na 4 miesiące codziennego używania, co w skojarzeniu z jakością jest do zaakceptowania. ALe gdyby było dostępne większe ekonomiczne opakowanie wzięłabym bez zastanowienia. Dużym plusem pudru jest skład - a konkretnie brak talku.

Kocham ten efekt

Puder jest dobrno zmielony, odnoszę wrażenie, ze też lekko wilgotny.
Mam kolor 43, czyli dość żółty, jaśniutki beż.
Nie wybiela twarzy, efekt można stopniować. Drobinki są dośc zauważalne jednak mi ten efekt odpowiada. Sietnie sprawdza się jako puder pod oczy, na brodę, skroń i nad kość policzkową.
Mimo, ze jest delikatny i nie przesusza skóry, dobrze utrwala podkład i korektor.
Nie zalecalabym robić nim bakingu lub nakładać go gąbeczką, bo drobinki mogą się skumulować i nie będzie to dobrze wyglądać.
Może odbijać światło flasha.

Piękny żółty, rozświetlający puder do utrwalania makijażu!

Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym rozświetla i maskuje niedoskonałości. Kocham ten puder, używam go codziennie od ponad roku, mój ulubieniec! Piękny żółciutki odcień, świetnie rozświetla, nadaje się także pod oczy.

Wysoki poziom w dobrej cenie

Ten puder rozświetlający nabyłam na stoisku Inglot z czystej ciekawości- jak się wkrótce okazało- zakup okazał się strzałem w dziesiątkę! Produkt pięknie rozświetla kości policzkowe i podkreśla świeży wygląd skóry. Można go z łatwością stopniować, a także stworzyć nim pięknie mieniący się, subtelny efekt tafli. Pojemność jest dla mnie zadowalająca i wystarcza mi na bardzo wiele użyć, a na twarzy utrzymuje się on przez bardzo długi czas. Osobiście nie zalecałabym stosować go na całą twarz, aby uniknąć nadmiernego świecenia się (tymbardziej przy wyjściu na słońce).

Dobry, ale czy najlepszy? Efekt zadowalający

Puder na zmiany z innymi uzywam od kilku miesięcy. Moim skromnym zdaniem warto podkład zagruntować pudrem do tego przeznaczonym a potem lekko omieść pędzlem puder z inglota. Fakt daje piękne nienachalne rozświetlenie, optycznie zmniejsza zmarszczki,wygładza. Użyłam kilka razy pod oczy i też się sprawdził nie wysuszał okolicy pod okiem. Ma kolor lekko żółty, ale nie zmienia koloru podkładu. Na pewno nie jest wydajny, i jest go mało zaledwie 4,5g. Także sprawdza się do omiatania pędzlem i daje efekt wypoczętej skóry młodszej. Daje podobny efekt rozswietlenia do meteorytów Guerlain medium.

Cudowny

Bardzo lubię pudry rozświetlające i chętnie takie kupuję. Tego produktu długo się bałam, ponieważ drobinki bardzo mocno się świeciły w sklepowym testerze i byłam pewna że na twarzy będą robić "choinkę". Skusiłam dopiero po namowie Pani w Inglocie oraz po tym jak nałożyła mi puder na twarz i nic się nie świeciło. Faktycznie puder jest bardzo drobno zmielony, nadaje się również pod oczy, pięknie rozświetla ale jest bardzo subtelny i elegancki blask. Puder nie wysusza skóry, co jest dużym plusem. Jest dostępny w kilku kolorach. cenowo nie przedstawia się tak piękne, ponieważ opakowanie zawiera zaledwie 4,5g produktu. Nie mniej jednak wybaczam, gdyż jest to bardzo dobry jakościowo produkt.

Genialny numer jeden !

Puder jest idealny, ale jest bardzo drogi. Puder pięknie rozświetla cerę i nadaje jej blasku i promienności, jest lekki i świeży.

ZALETY:
- piękne rozświetlenie skórę twarzy
- niweluje oznaki zmęczenia
- twarz wygląda promiennie

WADY:
- cena
- wydajność

Świetny!

Ponieważ przez długi czas nie utrwalałam makijażu pudrem, musiałam zrobić mały rekonesans co obecnie jest w sprzedaży i co najlepiej dostosuje się do mojej mieszanej w kierunku suchej skóry, skłonnej do podrażnień, której już blisko do 40.

Bardzo zaciekawiła mnie propozycja La Mer, niestety obecnie skład zmieniono, przy czym także drastycznie zmieniono mu pojemność przy zachowaniu starej ceny, ale na youtube znalazłam porównanie tych dwóch produktów i uznałam, że warto go wypróbować. Ponieważ moja skóra ma sporo żółtego pigmentu wybrałam kolor 43.

Puder posiada delikatne drobinki, ale nie rzucają się one w oczy tak jak meteoryty Guerlain, których używałam przez kilka lat, ale dawały zbyt sztuczny efekt, a im starsza skóra tym bardziej trzeba na to uważać, żeby się nie postarzyć.

Gdyby nie internet to nigdy nie sięgnęłabym po Inglota, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wolę kosmetyki z wyższej półki, więc poszukam jeszcze mu zamiennika, ale jeśli nic bardziej mnie nie zadowoli, zostanę przy Inglocie. To bardzo dobry produkt.

Puder ładnie wykańcza i utrwala makijaż, daje naturalny efekt i nie podkreśla zmarszczek. Można wybrać kolor dostosowany do koloru naszej skóry, nie bieli. Dla mojej skóry okazał się lepszy, niż kultowa Laura Mercier, która przesuszyła mi policzki.

Podoba mi się opakowanie. Pojemność nie jest duża, ale myślę, że starczy na długo. Niestety strefę T muszę przypudrować minerałami, żeby nie świeciła jak lampa na choince.

Cena a ilość.

Puder jest idealny, ale za drogi. Bardzo lubię kosmetyki marki Inglot, uważam, że ich cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra. Jednak ten puder to przesada. Za cenę 45 zł otrzymujemy 4,5 grama produktu, co daje 10 zł za gram. Sam puder pięknie rozświetla, może jeszcze kiedyś kupię go ponownie, ale na razie szukam jakiegoś tańszego zamiennika, ponieważ produkt jest bardzo mało wydajny.